Head Uut Yin jooga Aastat!
Jõululaupäevane hingamine Mukri rabas…

Uus aasta ja uus hingamine! Kus ja kuidas sina hingad? Kas sa vahel üldse pöörad sellele tähelepanu? On ju hingamine meie eluks baasvajadus ja tegevus mis toimub nii või teisti… me oleme nii ehitatud, süda lööb ja kopsud hingavad ilma, et me sellele mõtleksime. Küll aga me teadlikult suunata vähemalt ühte neist-hingamist! Kindlasti on sul tulnud elus ette situatsioone, kus mingil põhjusel on hingamine, kas raskendatud või muutub vastavalt erinevatele mõjutajatele – füüsiline raskus, koormuse tõus, keemiline ärritaja, ärritus või erutus – nii hea, kui halb ehk stressi taseme tõus, jne jne.

Kõik see toob endaga kaasa kehas erinevaid pingeid, või lausa valusid.

Kuidas sulle tundub, kui sa tänu oskusele oma hingamist suunata, saad ise muuta või õppida kontrollima oma keha ja emotsioone? Mis aga omakorda tähendab, et sa õpid ennast lõdvestama, pingetest vabastama ja maandama.

Kutsun sind, kes sa juba oled teada saanud, mida me YIN jooga tundides teeme ja ka sind, kes sa veel võitled eelarvamustega või arvad lihtsalt, et see pole sulle…

Kordan ikka ja jälle, et minu arvates on just seda lõdvestavat, rahulikku, venitavat ja taastavat Yin joogat vaja kõigile, nii neile, kes liigutavad ja treenivad ennast, kui ka neile, kes ei liigu väga, kas laiskusest või tervisehädadest tulenevalt aga tahaksid ennast paremini tunda ja keha uuesti kergemini liikuma saada.

Yin jooga on väga rahulik ja turvaline – ei vaja ühtegi eelnevat oskust ja enamus meie tegevusest on pikali maas matil. Sobib kõigile, ka sulle kellel on erinevaid operatsioone olnud ja arvad, et sina ei saa seda teha… Saad! Ja aitad oma kehal kiiremini taastuda. Kui sulle mõni poos ei sobi, siis ole rahulik – leian sulle sobiva poosi.

YIN JAANUARIS:

Tori Jõesuu Külamajas NELJAPÄEVAD kl 19.00-20.30

Vändra Gümnaasiumis PÜHAPÄEVITI kl 17.00-18.30 ja KOLMAPÄEVITI kl 19.00-20.30

Samuti jätkuvad joogatunnid VG 1.klassi jooga grupiga vastavalt tunniplaanile.

Kui Sina tunned, et tahad ka osa saada sellest imelisest maailmast, siis leia sobiv koht ja aeg või kutsu meid oma külla või töökohale… vaata rohkem SIIT

Imelist YIN jooga aastat soovides,

Katrin