Kallis hr.Kuu

Tere armsad Yin’i sõbrad! “Aja tee on konarlik ei kata seda asfalt…aja tee on oi kui pikk ja ikka aina kasvab!” laulis meile lapsepõlves onu Tik-Tak. Samuti on elutee meil vahel konarlik aga sugugi mitte pikk ja kasvav vaid pigem vastupidi 😀 Minu selle nädala teema on olnud kuuuurimine ja tema mõju meile. On imeline ja põnev aeg erilise täiskuuaeg – Blue Moon – ja hingede aeg. Kohe eriliselt tänan seda eriti tugevat energeetilist täiskuu aega, mis on aidanud mind minu transoformatsioonis väga, väga palju. Ja miks räägin just Kuust, kui terve elu olen rääkinud ja tagaajanud Päikest? Ahhaa! Aga sellepärast, et KUU on YIN!.. ja Päike on Yang… ja siit ka järeldus, et see, mis mind, kui päikese- või valgusesaadikut tasakaalus hoiab ja omamoodi toetab viimased 7aastat ongi Yin… ja tundub, et pean ka rohkem tähelepanu pöörama Kuule. Filosoof.

Täiskuu Yin praktika leiad siit.

Tõsi, jah paljudega teist pole ammu kohtunud. Kuid see mittenägemine, pole jääv suurus nagu me veendusime juba möödunud kevadel. Nii nagu muutub ajas kõik meid ümbritsev, muutume ka meie ise. Tahan sellega öelda, et olen sellel ilusal vaiksel suvest-sügisesse ajal, vahepeal liikunud oma suuremate “kohvritega” Vändrast Tallinna külje alla Peetrisse. Ehk tagasi oma kodulinna piirile, mere ja rannikuenergiasse. Ent, endiselt on mul üks kohver autos ja iga nädala alguses viibin ma Vändras, sest osa minust on leidnud uue ärkamise, hingamise ja armastuse, selle Eestimaa osaga, millega siiani on olnud suhteliselt väikene kokkupuude. Täna võin öelda, et olen kasvatanud viimase paari aasta jooksul üsna tugeva sideme – vaikuses, metsade, soode ja rabade energiaväljas. Tänulik selle võimaluse eest mille elu mulle 2a tagasi ette lükkas… kinkis.

Kui tulla aga tagasi teemasse ja rääkida Yin joogast, siis tekib mul kohe siia juurde energeetiline võrdlus, kus Tallinn on Yang ja Vändra on Yin. 🙂 Ja niimoodi tundub see üsna tähenduslik, et alutasin oma Yin jooga õpetaja teekonda just sealt Yin – Vändrast. Nii tore on seda äratundmist sinuga jagada!

Miks ikkagi paus trennides? Paus kahjuks ei olnud ainult teil mu kallid, vaid paarinädalane paus tekkis ka mulle endale. Olen oma esimese talisupluse hooaja alguses ja suutsin “natuke” üle pingutada ja tegin omale liiga. Mis juhtub, kui sa OMA keha ei kuula? Ta näitab sulle koha kätte! Ja nii oligi. Ma täiesti tuntavalt külmetasin oktoobri keskel ära oma kõri. Just, siis kui vesi oli läinud juba külmemaks ja asi põnevamaks… Ja nagu sellest veel vähe oli… ma jätkasin ja läksin järgmine päev uuesti, kuigi ma tundsin juba kerget põletikku neelus – tahtsin ravida selle tunde põhjustajaga ja öelda kehale, et ta peab sellega leppima ja hakkama saama! Kuid see polnud ka veel kõik, jätsin isegi lausa kaks päeva vahele, kui palaviku lõi… ja läksin uuesti… Selle peale ütles mu keha, mis tal öelda oli… TIME OUT!!!

Tagant järgi on mul selle üle hea meel, kuid viimased 10 päeva maadlesin ma ammu unustatud kroonilise põskkoopa põletikuga, mida polnud põdenud üle 15 aasta…

TASUTA REKLAAM! Õnneks on tänapäeval olemas täiesti geniaalne eestlaste leiutis Capster ninakoobaste loputamiseks ja Eestis toodetavad Ecoshi kõikvõimalikud Mega-head bakterid, Zinziono Balance õlist jms. rääkimata, mida saab kehale juurde anda lisaks küüslaugu-ingveri-mee ja teede juurde… Ehk edasi püsisin kodus paigal ja mediteerisin ja ravisin ja vähehaaval tegin asju, mis vajasid tegemist, kuigi tegelikult ei jaksanud ma ju midagi teha, peale meritähe…ja kuulamise…

Alles eile selle tugeva ja võimsa täiskuu energia toetusel, sain ma niipalju vabalt hingata ja tundsin, et tahan ka natuke keha aidata, väänates ja venitades teda yin’i poosides ning väljutada kõike seda, mis sinna põletikust jäänud on… Olles vahepeal juurde uurinud kuufaasidega seotud Yin joogat, siis otsustasin, et kutsun teid omale külla ja kuna mitu tundi on vahepeal ära jäänud, siis teen koos teiega ühe väikese TÄISKUU YIN praktika. Praktika tuli kokku 40 minutit ja muidugi on seal minuga koos nii Milo poiss, kui hr.Kiisu.

Video tegin ise ja selle kvaliteet on natuke säbrune, sest valgus on hämar ja filmin kassiposti otsast oma telefoniga ning madala resolutsiooniga, et ta üldse valmis saaksin. Karune hääl on õnneks arusaadav, kuna kasutasin seekord lisamikrofoni. Toimis 🙂 Loodan väga, et sa saad veel täna õhtul omal kodus leida 45 min vaikset aega ja mati või teki või vaiba maha panna. Kuna tegemist on täiskuu praktikaga, siis tee seda veel ka homme ja ülehomme ning järgneval täiskuu ajal.

TÄISKUU YIN jooga praktika leiad siit!

Kuna Yin jooga on üks osa minu kirest ja tänasest sissetulekust, siis, kui sa tunned, et saad abi minu praktikast, oled oodatud jagama oma tänu minuga, nii tagasiside näol, kui energiavahetuse läbi Swedpanga kontole EE162200221048432930 Preciosa OÜ, selgitusse – Yin või jooga. Summa võid valida oma sisetunde järgi. <3

Armastusega, Katrin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *