KIRI SULLE, KES SA VEEL LOED…

Oled sa mees või naine, tule paariks tunniks toast välja ja värskenda oma keha ja meelt!

Katrin ja Milo toovad maailmas ülipopulaarseks muutunud taastava ja rahustava Yin jooga otse Vändrasse ja hakkavad kooli aulas koos sinuga oma liigeseid ja nende sidemeid venitama.

Miks?? 

Sest meie igapäev annab meile vastupidist! 

Kui sa oled passiivne ja liigud vähe või sa oled “trenniguru” ja teed pea igapäev trenni või nende kahe vahepealne, siis igal juhul on vähemalt 10-st 9-l meist puudu meelerahu… Noogutad praegu?  😉

Jaa-jah… ja on üks-päev vähem ja teine-päev rohkem ka “aih ja oih” tundeid… isegi, kui seda ei tunnista  …

Tule võtame koos aja maha – venitame oma lihaseid, liigesed ja nende sidemeid pikemaks ja elastsemaks, teeme kehasse ruumi juurde ja samal ajal suhtleme kõige kallima ja targemaga –  iseendaga  õpime kuulama oma keha ja temaga paremini läbi saama.

Kui sa tuledki kõheldes ja raskel sammul( EiTeaKasTasub aga UudisHimuAnnabPiitsa), siis garanteerin, et koju tagasi lähed kergemal sammul ja rahulikumana, võibolla isegi naeratus näol  🙂

Kui seda kõike pole sulle kindlasti mitte vaja ja sa ei usu, et igaüks ise ennast saab aidata, siis ise palun ära tule! Aga naabrinaine saada ikka luurele  Sest, kui temal hakkab varsti parem ja kergem, siis tahad sina kah, onju…  ja nii meie tore klubi kasvabki. 

Vanusepiiranguid ei tahaks määrata see oleks väga ebaaus kõigi suhtes, sest kõik, kes veel liiguvad, võiksid seda paremini teha.

Küll aga moodustaks ideaalis 2 gruppi :

 Grupp 1 – esimese hormooniralli järgsed “tulevikuloojad” (15+)

Grupp 2 – teise hormooniralli aegsed/ järgsed “kangelased” (45+)

või teisti öeldes,

Level 1 – suureks kasvamise grupp

Level 2 – suureks saanute grupp 

või emmede-isside ja vanaemade -vanaisade grupp, ükskõik mis nimed me gruppidele leiame, mõte on ikka üks. 

Mõtled ehk – Miks just niimoodi grupid jagada?

Just sellepärast, et kuna need üleminekud on meie organismis kõige suuremate muutuste algatajad. Ning, et üksteist ja neid muutusi paremini mõista ja nendega hakkama saada sellepärast tundub mulle loogiline selline jagamine. Sa ju oled nõus, et 25-sel ja 65 sel on kindlasti väga erinev painduvus liigestes, mis just tingitud ealistest erinevustest. Erandeid on alati!

Kui sa ei tea kumba gruppi kuuluda, siis võime sellest rääkida ja välja selgitada. 

P.S. Ahjaa, see Milo keda alguses mainisin – minu sõber, väike valge villapall on koer, kellega me õpime teraapiakoera tiimiks. Allergia ohtu ei ole vaja karta, sest tal on hüpoallergeenne siidine vill.  Kui sul ei ole midagi väikeste nunnude vastu , siis on tore ja ta kindlasti rõõmustab sind, kui see aga on sulle vastukarva, et koer on seal samas meiega, siis palun arvesta sellega ja pigem ära tule.

***

Kui on küsimusi, siis tule kohale, proovi ja saa vastused või kirjuta info@yinyoga.ee