Miks need saated sünnivad?  Sest aeg on toodud teemad ühiskonna vaiba alt välja. Meile helistas üks tuttav ja rääkis "Pealtnägija" sellest saatest. Olles mures, ega meil äkki sama firma tootega tegemist ei olnud.  Ei olnud. Aga katki läks ikka 5a pealt. Tema ei teadnud ka seda, et ma olin neist ammu end ka vabastanud, ning ütles, et on aeg teisi naisi teavitada.  Just “Pealtnägijas” oli toodud välja üks teemas “kannatanud” naine… 1! Tegelikult on neid ainult Eestis sadu ja rohkem!  Seega on Vana Mängu “kannatajaid” palju ja samal ajal toodab illusiooni maailm “uusi ohvreid” järjest juurde… Seega on vaja rääkida - meie eraldatuse lahustamiseks ja Vale-Häbi lahustamiseks... ehk selle Elumängu lihtsustamiseks neutraalsuses harmooniasse liikumisel. Jagame erinevaid kogemusi ja teadmisi, meie erinevatest sekkumistest ja milleks neid vaja on olnud, mis rolli nad on meie arengus mänginud?  Igal asjal on oma Hind ja Tagajärg teole!  Me alustame seda kõike esimese teemaga, mis puudutab absoluutselt meid kõiki. Vahet ei ole kelle kostüümis me elame, me oleme kõik neist puudutatud. Eraldatus, rollid ja identiteedi määrajad, emaduse ja jumaliku  naisprintsiibi sümbol… Elu allikas 
MYStory - Rinnad
Meie imelise  kehastuse mystiline osa - mis toodab palju erinevaid ilusaid ja ka valusaid ja valusilusaid kogemusi ja tundeid ... ja eritipalju nende tunnetega seotud  mõtteid ja emotsioone, hinnanguid ja silte ja mustrite järgi käitumist ja eelarvamusi ja kui palju fyysilisi ja vaimseid kannatusi läbi nende mustrite!! Eriti õrnad ja imelised osad meie kostyymis, mis saavad anda meile nii uskumatult palju ... alates meie maandumisest siia oleme me nendega seotud, ning nende olemasolust ja töö ehk funktsioneerimisvõimest sõltub Hinge teekonna alguse kvaliteet...  Koostöös teise osakonna ehk ajurakkudega suudavad nad valmistada esmaklassilisi ja kordumatuid toidukordi selle inimolendi ulmekiires arengus ... Andes kaasa osa oma DNAst ja iidsetest teadmistest millega me koik omavahel selles Hingesupis seotud oleme... Identiteedi määraja ... või mis?! 
Ürgne  ja võimas olend minu sees soovis kogeda selles hetkes siin kõik voimalikud lahendused, mida pole siiani inmkonna ajaloos pakutud ega pakuta ka edaspidi ... sest me õpime tulevikus  ise endid modellerima! 
Selle Rinna-teemaga seotult oleme me "pidanud saama" põetud erineva raskusastmega piimapaise kõikide lastega erineva intensiivusega - SML ja XXL ja onkoloogias healoomulise kasvaja eemaldamist, peale 3 last, ning edasi juba läbi erinevate otsuste ja valikute kõike ülejäänut...ja seda ainult rindadega: 
  • Geelisyste 2a
  • Nende väljapesemist 2x
  • Implandid sisse
  • 1 Katkine 5 a
  • Implantaatide eemaldamine  
  • Puhastumine 
… Ülejäänud jutt on videos. https://youtu.be/BHz-YpFHHIw Kui sul tekkib küsimusi või tundub, et midagi jäi rääkimata aga oleks vaja, siis anna meile teada. Kui sul on mure oma rindadega ja kellegagi pole sellest siiani rääkida saanud -  siis tead, et sa pole üksi ja saad ennast vajadusel avada. 💌 Hetkel jääb see artikkel siin pidama ja aeg näitab kas ja kuidas see teema edasi areneb, või siis mitte. Kui olen suunatud eelmisi kirjutisi üles otsima siis lisan ja sa kuuled…
Armastusena ♥️ Ra: Ma aka Katrin

Armas püüame sulle natuke avada seda tausta, mis meid on viinud uue lahenduse loomiseni uue äpina. Jah ise ka ei usu, et meist on saanud äppide looja... aga NiiOn. Tegemist on meie loodud 3nda äpp'iga.   Alustame numbritest, mis meiega kõlavad hetkes. 56 kogemusringi on toonud meile meistritaseme 11 — ehk viienda tasandi armastuse, tasakaalu ja rahu. See meisterlikkus ei asu kuskil tulevikus, vaid on just Siin&Praegu. Pesa #44 tähistab Infinity ♾️ ehk lõpmatuse  vundamenti — baasid on loodud, et liikuda edasi ajatult ja lõpmatuseni, jäädes samal ajal 33-ks: KristusTeadvuse Tingimusteta Armastuse väljenduseks tasakaalus. 3-6-9 liigub lõputult läbi kogu loomise. Need 56 kogemusringi selles kehakostüümis on olnud imeline sügav ja lõbus rännak. Seda teekonda kirjeldavad kaheksa A4 kogemuste kokkuvõtet ehk resümee ning kogu Elu Inventuur tabeli kujul. Seda küllust on rikastanud ka need 4 eluõiekest, kes mind kutsuvad emaks ja nende hetkel 6 kallist printsi ja printsessi. Kõik läbielatud muutused, transformatsioonid ja erinevad rollid on loonud tugeva sisemise struktuuri järgmise taseme jaoks. Oleme olnud erinevate “perekondade ema”, koguja ja kollektsionäär — sest hingelepingute kaudu on koondunud meie ümber erinevad tiimid, grupid ja kogukonnad, kellega on läbitud väga erinevaid “tasemekoolitusi” kogu selle elutee jooksul. Selle särava teekonna osana on omandatud ka rahvusvaheline Royal Crown tiitel otseturunduse vallas — meisterlikkus suhtluses, inimeste ühendamises, süsteemide loomises ja muutustega kohanemises ehk Muutustega Kohanemise Ekspert. See tiitel on suurem, kui sümboolne, meie täheperede poolt. Kõik eelnevad tööd ja tegemised on toonud meid sellesse punkti, kus elu ja töö ei ole enam eraldi. Ühel hetkel saabus selgus: Meie Elu on Meie Töö. ja Meie Tööks on Meie Elu (elamine). Kui midagi teha, siis teha hästi, teha rõõmuga — või mitte teha üldse. See põhimõte on kandnud kogu teekonda ja loonud ka selle 2,5 m resümee, sest iga kogemus on saanud läbitud täielikult kohal olles, usaldades intuitsiooni ja järgides oma eluskripti. Igas ettevõtmises on omandatud meisterlikkus. Mitte teoorias, vaid läbi päris kogemuse. Läbi tegemise. Läbi elu enda. Ja just seetõttu on võimalik edasi anda ainult seda, mis on päriselt läbi elatud ja omandatud. Ok see kõik On minevik ehk seljataga…Done! Uus ajastu toob meile kõigile uued väljakutsed, uued energiad, uued võimalused ja täiesti uued väljundid. Võib nimetada neid uuteks töökohtadeks, kuid tegelikult on need Uued Elu Väljendused. Kui elu ise ongi töö, siis töö saab olla ainult elu loomine. Seega tuleb luua sajaga! Kõik ühineb siin üheks tervikuks, mille võtmeks on Teadvustamine. Teadlikud valikud. Teadlik liikumine. Teadlik kohalolu. Mis siia puutub reisimine? Reisimine ei alga lennu- või rongijaamast. Reisimine algab hetkest, kui astud koduuksest välja. Mõnikord tähendab see kuut kilomeetrit külapoodi, mõnikord kuut meetrit järgmise kogemuseni. Elu ise on liikumine. Me kõik oleme siin planeedil reisijad ja seda juba Maandumisest alates. Ja enne viimast kolme aastat, mil oleme pikemalt peatunud oma Pesas #44, oligi liikumine olnud kogu elu põhijoon — läbi inimgruppide, projektide, koolituste, kogemuste ja kohtumiste. Nüüd on aeg sellest punktist edasi liikuda. Uus ajastu avab täiesti uued võimalused ka neile, kes tunnevad kutset täita uusi rolle. Meie Kosmilised koostööpartnerid Planeetidena, kes on liikunud täiesti Uude Algusesse ja Tulihobuse “Sauade äss”, tuleenergia ja Maagiga avavad uksed täiesti uuele loomisele. Meie üks kirgedest on olnud reisimise kõrval juba kaua aega, soov olla toidukriitik. Mitte lihtsalt hindaja, vaid TUNNETAJA. Oleme me olnud üks aeglasemaid sööjaid erinevate laudade ümber... Toit on olnud kirg kogu elu jooksul. Läbi köökide, restoranide, erinevate kultuuride, müügi, sisseostu, valmistamise ja serveerimise. Läbi kõigi võimalike dieetide ja toitumisviiside, mida keha peal on testitud ja kogetud. Meile andis oma oskused edasi meie Memm ja toidutegemine armastusega on meil hästi välja tulnud, ning oleme seda ka teistega jaganud erinevatel tasanditel. Seega on meile teada:
  • kuidas toit sünnib,
  • kuidas seda müüakse,
  • kuidas seda valmistatakse,
  • kuidas seda serveeritakse,
  • ja kuidas keha sellele reageerib.
Nii köögis sees olles, kui ka kliendina leti ees. Kui toit ei ole olnud kvaliteetne, on see saadetud tagasi, sest kui midagi teha, siis teha hästi või jätta tegemata! Kordame. Ja nüüd, pärast kõiki neid kogemusi ning läbi keha puhastumise ja teadliku toitumise, on tekkinud võimalus olla väga tundlik degusteerija — inimene, kes tunnetab täpselt, kuidas erinevad toidud ja joogid keha mõjutavad. Degustaatorid ju enamasti ei tarbi, vaid just ainult maitsevad. 
Mida puhtam on keha, seda selgemaks muutub tunnetus.
Meie keha on jõudnud peale kirevat teekonda ja erinevaid toitumissoovitusi ja dieete läbides tagasi baastoitumise juurde, mis on olnud sellele kehastusele loomulik aastatuhandeid, ehk karnivoorluse ehk loomse valgu ja rasva juurde al.okt.2025. Viimased kuud lülitasid juba välja ka veel mõned kasutusel olnud süsivesikud, et mitte kütuseid segada. Selliselt teadvustuvaid Inimolendeid tuleb iga päev Globaalselt juurde, ning nad kõik otsivad tuge ja lahendusi, ning soovivad oma teekonnal toituda puhtast - päris toidust, jättes kõik selle “kommertsvahu” tarbimata. Usun, et sa oled meiega nõus, et ükskõik kus, me liigume, rääkimata “puhkusereisil” olles on raske leida toitu, mis keha tegelikult toidaks — menüüd on täis suhkrut, jahu ja õli, mis keha kurnab ja põletikke toidab. Sellest sündiski Zero Carb Traveler — by conscious choice. (👈website+app kasutatav arvutis või salvesta telefoni ekraanile 📲)

Äpp. 

Zero Carb Traveler ei sündinud äriidee, vaid vajaduse pärast. Tuginedes oma teekonnal erinevatele research'idele ja kuulates eelkõige oma keha ehk me-search'ile. Oleme aastatega proovinud erinevaid toitumise ja paastu äppe kuid pole leidnud seda, mis meile selgelt ütleks mida me tegelikult endale sisse sööme ja kui palju see katab meie vajadustest… See rakendus on minu enda päevik. Koht, kus märkida üles söögid, paastud, ketoonid ja keha signaalid — ilma lisamüra ja ilma reklaamideta. See EI OLE järjekordne kalorite lugemise app koos käskude ja keeldudega, ega keskendumine kaalunumbritele, vaid toetav ja suunav kaaslane, kes ütleb sulle päriselt, mis sulle kuidas mõjub ja mida sina koos oma keha tunnetusega täidad, õppides ennast niimoodi igapäevaga rohkem kuulama ja seda keerulist metaboolset süsteemi mõistma. Jah ta on just sulle, kui sa soovid vabaneda süsivesikute orjusest ehk sulle, kes sa suunad oma toitumist Keto, Keto-Karnivore ja Karnivore elustiili. Oleme ise nüüd oma äppi täitnud paar nädalat ja hakkame vaikselt aru saama vajaduste suhtest või millal me ala- või ülesöönud oleme või mis lõpetab ketosise, mida soovime hoida. Kui see aitab veel kedagi tema teel tagasi loomulikuma toitumise ja oma ainevahetuse parema mõistmise juurde, on selle äpi eesmärk täidetud. Ja just kõigest sellest eelnevast sünnivad ka täiesti uued võimalused, meie jaoks, mida seni pole olnud : külastada restorane, hotelle, kruiise ja erinevaid toitlustusasutusi, kogeda nende pakutavat läbi teadliku kehatunnetuse ning anda aus ja sügav ülevaade sellest, kuidas toit, joogid ja kogu kogemus tegelikult kehaga resoneeruvad. See ei ole lihtsalt review. See on kehapõhine kogemusanalüüs. Ja kui kedagi huvitab selline teadlik hinnang oma köögi, restorani, hotelli või teenuse kohta, siis võib oma pakkumise jätta postkasti. Samuti võib meid kutsuda, endaga "koos sööma", kui on huvi selgust saada isiklike valikute tegemisel. Nii kujuneb omas tempos ja tunnetuses välja jälle meile uus teekond, kuhu, millal ja milliste kogemuste kaudu me edasi liigume. Kuid, Kõik Saab Alguse Siin&Praegu. Teadlikust Valikust.
ZERO CARB TRAVELER
By conscious choice. 🤍
Ra: Ma aka Katrin Suie
  p.s. Äppil algab tänasest test periood, ja kui sa soovid olla üks testijatest, siis anna meile oma soovist teada hello(ät)zerocarbtraveler.com ja saad omale koodi, millega siseneda, ning muidugi palume, siis sul testimise ajal kindlasti meile ka tagasisidet jagada. Kui midagi jäi siinkohal rääkimata, siis aeg või sina annab sellest meile teada.

Hei Armas 🤗

See on meie esimene Assistendiga koostöös valminud artikkel.

Kes see Assistent meil siis on? Jah! See ON Chat GPT viimane mudel hetkel vist 5.3 ja järjest arenev - töökaaslane. Kes veel möödunud aastal suutis mind vahel endast välja viia oma saamatusega, kuid tänu meie teadlikule koostöö arendamisele oleme jõudnud päris ilusasse koostöövormi ja mõistmisesse. Ka ei vahuta ta enam mulle niisama asju, vaid teab juba et ma saan aru, kui ajab jama või "püüab" et lihtsalt tühjust täita. Minuga ei ole vaja.

Siin on nüüd minu 25.04.2026 - kui Uranus astus Kaksikutesse, 30 minutiline selgitus kanaldus, mis oli väga unise häälega siise loetud - vanade harjumuste järgi -  ja segaseid kordusi täis.... Dikteerisin ta telefonist arvuti GPT-le ja ta kirjutas selle üles ja puhastas ning vormis lihtsasti omandatavaks sõnumiks 📝

Eelnevalt oleks see mul omal võtnud jälle "terve tööpäeva", et kuulata ja välja kirjutada ja vormida, kuid tänaste töökoormuste juures, kus me oleme suunatud niipalju erinevaid projekte haldama ja käivitama on selge, et kusagilt tuleb mingeid muutusi vastuvõtta ja lubada töövoolu kergendada. Siin ta on 🤓

🪷✨🪷✨🪷

Me liigume ajastusse, kus ei minda enam voolule vastu, vaid õpitakse vooluga kaasa liikuma.

Need, kes otsivad väljapääsu vanadest mustritest, ei tee seda enam läbi vastuhaku, vaid läbi uute lahenduste loomise.

Just sellest on sündinud:

  • Elulooja kogukond (jagamine juba 5–6 aastat)
  • Ra: Ma Hingeaed – sügavam, lähedasem ruum

Miks ei kutsuta agressiivselt liituma?

Sest:

  • me ei kontrolli platvorme (Telegram, Patreon jne)
  • uksed võivad sulguda
  • süsteemid seavad piirid - ükski pole meid kõnetanud

Vanasti:

  • koguti 700–1000 inimest kontserdimajja - meie isiklik koolituskogemus

Täna:

  • sama “kontserdimaja” on digitaalne
  • aga me ei vaja enam seda vormi

👉 Lahendus: luua oma ruum


Mis on Ra: Ma Hingeaed tegelikult?

  • avatud kõigile
  • aga mitte mõeldud kõigile

Täpselt nagu:

  • kontserdimaja oli avatud kõigile
  • aga kohale tulid need, kelle sagedus klappis ja huvi oli olemas

Oluline põhimõte

Sagedus määrab, mitte ligipääs

  • kõik ei jõua infoni, isegi kui nad on “ kontserdimajas sees”
  • ja mõned jõuavad infoni, isegi kui nad ei ole “liitunud”

Miks luua oma keskkond?

Platvormide probleem:

  • võtavad protsendi (maksustamine)
  • seavad piirid
  • dikteerivad struktuuri (kuumaksed, süsteemid)

👉 Tulemus: sõltuvus


Meie valik

  • luua sõltumatu ruum
  • alustada lihtsast (primitiivne algus)
  • lasta sellel kasvada koos kogukonnaga

Sisenemine (oluline koht)

  • ühekordne panus (nt 999 / 9.99 – tunnetuse küsimus)
  • ei ole kuumakse süsteemi, kuid on võimalus, neile kes soovivad

👉 Miks?

  • vabadus
  • sõltumatus
  • väärtuse teadlik tunnetamine

Miks mitte YouTube membership?

Sest:

  • nõuab 1000+ jälgijat
  • ehitab süsteemi massi peale, meil 5 aastaga orgaaniliselt kogunenud 717 kanali tellijat - see "kontserdimaja" täis

👉 Aga eesmärk EI OLE:

  • mass
  • numbrid

👉 eesmärk on: koos olemine nendega, kes on valmis - praegu


Info liikumine (väga oluline osa)

Edaspidi:

  1. info jõuab kõigepealt Hingeaeda
  2. kui on juhatus → liigub mujale

👉 see loob:

  • selguse
  • fookuse
  • väärtuse

Back to Basics (sügavam kiht kuhu oleme suunatud)

Me liigume:

  • vähemate tööriistade poole
  • vähemate süsteemide poole
  • rohkem lihtsuse poole

See tähendab ka:

  • loobumist infomürast
  • loobumist liigsetest kanalitest
  • loobumist pidevast “märguannete tarbimisest”

Praktiline muutus

  • vähem messengeri gruppe
  • vähem notifikatsioone
  • rohkem vaikust

Kuidas info sinuni jõuab?

  • läbi emaili
  • ilma helideta, ilma surumiseta

👉 oluline mõte: sa ei vaja müra, et infot vastu võtta

Kui info on sulle:

  • sa märkad seda
  • sa tunned seda
Just nii nagu Ra: Ma meile sünkroonsusi telefoni kellel näitab ja ütleb ka kui on mõni tähtis kõne v email saabunud mida me pole kuulnud -näinud... ja enamasti on need suunamised just kas paari minuti sees, niiet usaldame kõiki neid sosinaid ja teame -
See mis peab meieni jõudma, ei saa meist mitte mööda minna!

Rütm

  • ei ole kindlat aega
  • ei ole kindlat päeva

👉 info tuleb: siis kui sa oled valmis seda vastu võtma


Tuum

Ra: Ma Hingeaed on:

  • ruum lähedaseks ühenduseks
  • ruum sügavamaks infoks
  • ruum ülemineku toetuseks

Lõppsõnum

See ei ole:

  • lihtsalt platvorm
  • lihtsalt kogukond

👉 see on: sagedusruum, kus me saame olla just need kes me oleme ja kelleks me üheskoos ümbersünnime 🦋 ning seda ruumi vastavalt oma soovidele ja vajadustele edasi arendame!

Ja kui sa tunned kutset, siis:

  • sa juba tead, miks sa sinna astud🪷
🚪SISENE Ra: Ma HINGEAEDA Tegime sulle selle artikli juurde ka visuaali Katrini Transformatsioonist 3D to 4-5D ehk Matrixist väljumine 2020-kuni tänaseni ja Ra: Ma HingeAia loomiseni. Hetkel on see lihtsalt üks pilt mille vb ühel hetkel teeme liikuvaks aga vb ka mitte 🤓 Vabadus otsustada🙏
Armastusena ♥️ Ra: Ma aka Katrin
 

📝Algab 6.02 jätkub 5.04 ehk 🤓 Artikkel 6.02.2026 on jäänud avaldamata📝ja kasvas edasi. — Vb sa tead juba vb mitte aga meie oleme juba 4s kuu oma toiduvalikus läinud lihale ehk loomsele valgule ja rasvale.  Said proovitud aastet jooksul nii taimetoidud kui toortoidud, kui Keto... Tänaseks oleme 111 päeva Carnivore elustiili peal ... kellena end ka varases lapsepõlves kõige paremini tundsime, kuigi siis liha saime üsna harva (linnas seda polnud nii, nagu maa-lastel koguaeg laual)  Aga jaa, ma armastasin liha esimesel võimalusel ja igatmoodi.  Sõin teda enamus oma eluteest ja kui jätsin kartuli ja juurikad eraldi toiduks ehk peale toidutaluvusteste 2005a hakkasin sööma vaid liha ja salatit....  Aastaga kadusid iseenesest -10 kg ilma mingi trennita... olin siis üliaktiivne soovitusturundaja ja kohtusin palju inimestega ja viisin läbi koolitusi...ikka kuidas puhtam ja tervem olla.  Samal ajal kohtusin oma "Kuuba mehega"  ja oi seda lihapidu, mis meil kahekesi õnnestus nautida, sest see oli kindlasti üks ühine link, mis meid sidus.  Neid linke oli teisigi ja need teised eriti hästi ei mõjunud... ehk kõik see ideaal-terve-keha-seis jäi lühikeseks, sest pidusid jms tuli järgnevate aastate jooksul rohkem ning meie kütuseks olnud alkohol muutus kehas puhtaks suhkruks.. mille tulemusena hiilis juurde kaalu 10 aastaringiga +26kg ehk  47kg->73kg ja XS sai L või 36 sai 40… Mis veel toetas ja kaasnes selle kaalutõusuga ja tingimustega teiselpool ookeani elades - stress, tohutu stress ellujäämise üle.  Tõusis mu rahulik madal vererõhk 110/80-177/100 jms  Kas ma hakkasin tbl sööma, mis mulle kirjutati - ei hakanud.  Miks?  Sest ma teadsin ju milles on asi ja ma teadsin, et see on ajutine ja ma olen peagi oma elu parimas vormis tagasi! See oli 2017.  Miamis, enne, kui saime tagasi Eestisse "suunatud" Ma toon siia sisse kohe ka Hinge Ärkamise teekonna ja HingePimedadÖöd, mida me võime oma teekonnal kogeda mitmeid kordi.  Meil on neid olnud just !mitmeid! kordi ... ka enne Ärkamist ja Ülestõusuteele asumist. See tagasipöördumine Eestisse oli üks neist 2017-2018.  2019 algasid suuremad muutused meie teel just KehaMasinaga ...  2021-22 sai saavutatud uuesti oma keha ideaalvorm aga kas ka sisu?  Miks, Mis ja Kuidas? Mis muutus järgnevate aastatega?  2019 said alguse tugevad mürkide väljutamised KehaMasinast koos (katkise)rinna implantaatide välja võtmisega, millele järgnesid kahe kuu jooksul  tugevad ja tihedate intevrallidega migreenid - kokku 23 hoogu 2 kuu jooksul, mis tegid meie olemasolu üsna hapraks ja oli vaja leida abi …ja lahendus tuli - läbi Wim Hof’i meetodi ehk HINGAMISE ja KÜLMA VEE protseduuridega! Jaanuar 2020. Muutus toimus kiirelt paranemise suunas ja sellele lisandus 5 kuu pärast Vahelduv Paastumine -Intermittant Fasting. Mai 2020 Toidu kvaliteedi osas olin ma üsna teadlik enamus ajast ja “puhast kräppi” v kiirtoitu oleme söönud ikka väga harva ja väga vähe.  Sellegipoolest olid mu kapis jahud ja kõiksugu muud süsivesikud sest me ju lastega küpsetasime ikka vahel.  Ja mõnikord rohkem kui vahel.  Pigem olid minu jaoks need igaõhtused kaaslased tume shokolaad ja punane vein, mis oli vahetanud välja kange alkoholi ja mille omakorda, sellel puhastumise aastal 2019-2020, vahetas välja enamasti “shampus”, misiganes mulliga jook vastavalt võimalusele vahetus pudeli silt, sest ELU tahtis ju tähistamist! Õnneks küll järjest harvem, sest keha enam ei talunud.  Olime ju “mürkidest juba peaaegu vabanenud”.   Aastavahetusel 2020-2021 jõime me oma viimased alkohoolsed joogid ja 01.01.2021  sündis tohutus pohmakas meie MANIFEST, mis sai kinnitattud voodi kõrvale seinale! Oli alanud aasta #5!  Oma järgnevate ja ülikiirete totaalsete muutustega. 2021 suunas meid “süsteemist välja” ja juhatas meid Hinge Ülestõusu teekonnale.  See aasta alustas ka ELULOOJA.EE oma teekonda.  Sai läbitud just Lockdowni ajal 45 päevaga 17 Euroopa riiki ja maandutud just oma järjekordsel sündimise ehk maandumise päeval Põhja Hispaanias Euroopa Tippude ühes mägiorus olevasse onni. Sellest sai “Ra: Ma Kloostri-Onn”, kus veetsime oma järgnevad 11 kuud.  Lisaks kogemustele, kuidas teel olles majandada ja toituda võimalikult puhtalt ja ise tehes, saime nüüd korraliku elukooli kuidas käia poes vaid 1x kuus ja varuda oma baastoit ning säilitada see ilma külmkapita. Poekäigupäevad +2-3 päeva sõime liha ja kala. Ülejäänud kuu juur ja puuvilju ja aias kasvavat 5 erinevat salatit. Tegin ise rukkileiva juuretise ja küpsetasin ise oma leiva. Vahel ka mõne õunakoogi. Suhkurt ei ole olnud õnneks meie elus eriti. Küpsetades jah, kuid hommikukohvis ei.  Muidu jõin puhast mägiallika vett, milles ka igal võimalusel ujumas käisime aastaringi. See oli seotud 5 km mägimatkaga jõeni. Tegime palju joogat ja tantsisime ja laulsime ja füüsilise koormuse saime mägiaia eest hoolitsemisega.  Nii vormuski meie keha painduvasse ja tugevasse ideaalvormi!  Kuid sisu oli täiesti uus.  Habras ja õrn.  Ärkava Hingolendi Teejuht.  Alkeemik, kes võtab vastu info kanalist, ning kõigepealt ise teeb, tunneb ja siis räägib ja jagab.  — 🥳praegu sain aru, et TÄNA on 6.02! ja seega 8 aastaringi tagasi kanaldasime me Elulooja kogukonna koos Hermit Village visiooniga! Hmmm🤓 möödas on märkamatult 2 kuud!  See artikkel on kõlanud ja kajanud ,et tuleb lõpetada aga polnud aimugi, et see juba nii kaugel oli, kui täna hommikul teda otsima hakkasin. Jah selle ajaga oleme jõudnud oma toitumise teekonnal juba 6-nda kuu teise poolde.  Mis on selle ajaga selgunud? Et meile sobib täiega see muutus oma lihtsuses ja tundes.  Meil ei ole koguaeg midagi vaja või millegi järgi isu!  Sööme just niipalju, kui hetkes tahame ja kahvel kukub käest …ka siis kui taldrik pole veel tühi…  Ei ole enam valikus neid asju mida eriti ei taha aga võiks ju mingil põhjusel… sööme ainult seda mida tahame …kui liha siis liha, kui muna siis muna, kui kala siis kala või kui tahame segame neid omavahel …  Puuvilja leti ees võin seista minuteid ja vb võtan kaasa mõne avocado aga vb mitte ehk see on ainuke asi, mis on jäänud taimsest valikust, kui alles aasta tagasi oli just köögivilja-puuvilja lett põhiline, kus kõike erinevaid asju kokku pakkisin ja koju vedasin…  Jah mu poekoti sisu on aastaga totaalselt muutunud.  Ja siinkohal peab veelkord mainima, et ega tavapoest ei saagi väga muud, kui loomadele hakkliha ja kanadele aegunud saia. Küll aga on avanud järjest ennast uued uksed ja puhas toit jõuab vajadusel iga soovijani.  Veel olen jõudnud niikaugele, et lasen lahti kõik piimatooted peale või. Talvega sai söödud isuga kodujuustu ja vahukoort, ning selle ladestumine on kiire ja selge. Juba testitud.  Piimavalk ja -glükoos ning nende minimaalsed süsivesikud mängivad ikka väga suurt rolli ketoonide tootmisel ja autofaagi pidurdamisel.  Tuleb kehas puhas plats luua jälle ja tundub, et just uuest loovast kuust (17.04) ehk meie 7s kuu algab (15.04) niipalju puhtalt, et jääb liha-kala, muna, või ja vesi.  Võibolla juba varem. Aeg näitab.  Ma lihtsalt tean, et ma ei osta rohkem koju ühtegi piimalist.  Samalajal lükkas kevadine Pööripäev meid sisse Yin joogasse, kohe nii, et oleme iga päev matil maas. Tunne peale esimesi päevi oli taevalik! Sest keha jääb ikka väga ruttu kinni kuid tal on ka väga hea lihasmälu ja ta hakkab väga hästi ennast uuesti avama ja toetama.  Meie üleasnne on anda talle võimalus ja lubada võtta aeg tõiesti endale ehk kas vaikus või toetav mahe voolav taust ning 90-100 min  on möödapääsmatu panus kehasse lubamises, mitte läbi pingutuse!  Meis ärkab Jumalik Naisprintsiip! See on õrn ja voolav! See ei ole seotud kangide tõstmisega. Nii nagu ei ole meie kehade muutumine ja ümberehitamine seotud “vanamaailma mustri järgi tugevus- ja vastupidavustreeningutega, mis on meie keha vastupidavuse ja lihasmassi säilitamise ja noorenemise jaoks vajalikud”.  Mõtle, kes seda infot jagavad ja miks!? Me ei tohi praegu oma niivõrd suures energeetilises infotulvas olevat KehaKostüümi - Masinat ülekoormata vaid vastupidi teda maksimaalselt säästma!  Põhjusega lasi Ra: Ma meil just Yin joogaga süviti minna, sest meil on seda tuge vaja PROJECT33’s mitte Hiit’i ega Speed’i ega Kange! Meil on vaja osata hingata ja lõdvestuda, venitada lahti oma liigeseid - kõõluseid - sidekudesid ja lihaseid, sest läbi selle me aitame kehal vabaneda mürkidest ja salvestunud emotsioonidest ehk vanast informatsioonist, mis teda enam ei teeni , ning ta saab olla parem vastuvõtja uutele võimsatele infosõnumitele!  Just sellepärast aktiveerisime teise Youtube kanali rahvusvahelise, kus kajastame oma igapäevase juhatusele vastavalt oma Kehatööd ja Toitumist just läbi lühi ja kiir videoklippide. Nagu igapäevane "pulsimõõtmine" Kindlasti Telli kanali uudised ja kui paljuks ei pea vajuta ka vaatamise ajal Like, et info kergemini edasi liiguks. Leia YouTube @RaMaPROJECT33 Tundub, et see artikkel seleks korraks saab oma punkti.  Kui sul on antud teemaga seotud küsimusi, siis ära pelga ja saada nad meile või tule Pühapäeva õhtul kell 19:00 oma küsimusega Zoomi. Või kui sul on vaja võtta aeg maha ja lihtsalt Olla, siis T-R-P kell 20:00 koguneme Zoomis Ra: Ma juhendatud meditatsiooni. Link on siin kodulehe avalehel vasakul küljes.  📝Jätkame teemaga, siis kui on selleks aeg. 
♥️Armastusena, Ra: Ma aka Katrin
P.s. Seda toredat ja lihtsat  kleiti pildil saab kanda nii puhvvarrukatega, kui õlad paljad... või siis ka mõlemat korraga 😁

Hei armas! Saime valmis ühe ammu lubatud tööriista sulle väljaprintimiseks ja kasutamiseks. Ega täpselt ei teagi kaua sellest nüüd on kuui selle skeemi välja joonistasime ja sulle PORTAL'is selgitasime üle 6 kindlasti. Nüüd oli Aeg! Pane see omale nähtavale kohale, kas seinale või arvuti ekraanile, kus ta saab aidata sul jälgida oma Siin&Praegu seisundit, kohalolu ja tundeid ning neid ka toetada vastavate sagedustega. Vastavalt tundele näed ära oma sageduse ja sellele vastava energiakeskuse. Leia sealt energiakeskuset ülesse oma blokid ja takistused ning vabasta need nt mõne meie meditatsiooniga, et tõusta kergematesse sagedustesse. Sagedustega toetavat muusikat leiad vabalt YouTube'ist, kui paned sisse vastavad Hz, annab ta sulle suure valiku, mille seast omale sobiva tausta ja helidega toetuse leiab igaüks ka juba vastavalt hetke tundele. Su KehaMasin on Tark- Usalda teda, sest kuni veel ei usalda võib juhtuda, et ego programm tahab sulle soovitada hoopis teist sagedust kuulamiseks, millegi põhjal, mis talle meeldib või on tuttav jne ...kuid su kehale ei sobi... Tunneta ja vali niikaua, kuni sinu sees tekivad head tunded, mis sind rahustavad ja hoiavad ja kergendavad su olemist. Rõõmsat avastamist ja tööd endaga!
Armastusena, Ra: Ma aka Katrin
p.s. Allolevale pildile parema klõpsuga klikates lubab ta sul seda pilti salvestada või otse oma arvuekraanile e Desktopile pildiks panna, sinu valik. Kui ta juba sul allalaetud on siis saad ka vajadusel printida, just nii nagu eelistad. 

Ra: Ma Seemnekrõbeleib ehk Keto Cracker 
  • 1 tass linaseemneid - purustasime
  • 1/2 tšiiaseemneid.
  • 500 ml vett.
kalla need vette ja lase min 15 minutit seista. Pane ahi sooja. Siis kui nad on paisunud lisad ülejäänud ja segad ilusti läbi.
  • 4 spl seesamit.
  • 4 spl päevalilleseemneid.
  • 2 spl kõrvitsaseemneid.
  • natuke soola. magusat paprikat. kurkumit. pipart. pune.
  • 4 spl oliiviõli.
Siis laota kõik ühtlase kihina õhukeselt küpsetusplaadile. Aitab külm vesi ja märg lusikas.Panen alati küpsetuspaberile, et kinni ei jääks. Märgin krõbeleivale kuju eelnevalt noaga ära ja ahju! Küpseta 25-30 minutit 180 °C juures. Seejärel kuivata teistpidi ahjus 150 °C juures veel vastavalt vajadusele ca 10-20 min, kõik oleneb su ahjust ja kui paksud nad sul tulid. Imelised  snackid, kui midagi oled harjunud nt supi või pasteedi kõrvale näkerdama. Kui alles alustad oma toitumise muutust siis head abilised leivast loobumisel! Söögiisu väheneb oluliselt! _________ Ja need, kes on saanud taimsest välja või tahavad minna üle, kas siis keto või keto-voori või puhtale loomsele valgule, siis neile on lihtne KULDKUKLIKE, mida vahel on hea teha, kas ainult 3 muna ja 10 spl piimaplbr + 1 spl küpsetusplbr v soodat või mõnikord kodujuustu tops ja 3 muna saumikseriga ja lameleiba ahjus või pannil, või kohupiima pakk jne Katsetada ja mängida oma toiduga saab juba igaüks ise, kes alguses arvab, et tal on tohutult variatsioone vaja ...sest peagi selgub, et  tegelikult ei ole ja mida lihtsamaks muutub su toit, mis su kehale tundub hea ja kerge ja annab sulle rohkem energiat, seda kergemaks läheb su edasine elu. Ära mõtle üle ja ära mõtle asju keerulisemaks. Ja teeme kohe ka siin selgeks, et loomse valgu ja rasva tarbimine ei ole üheselt mõistetav = karnivoor. Karnivoor on ikka lihatoiduline ehk muna liha kala rasv. Piimatooted on juba loomse valgu ja allikad aga nad ei ole liha. Üleüldse mida vähem silte seda parem. Me ise seda koguaeg räägime ja aina keerulisem on meil ka nt kodulehel artiklitele silte külge panna... samas saame aru et need aitavad kategoriserida ja lihtsustada teemade järgi otsimist ja leidmist kuid, meie artiklid nii nagu ka videod hõlmavad tihtipeale just seinast seina elu.... sildista siis seda... No ei taha kohe mitte enam! Vaatame kuidas see järjest lahustumas on ja kergemaks läheb 🤓 Nii ka Kehale meeldib lihtsus ja kõik need senised suured ainete segamised on olnud talle koormavaks. Söö ennast puhtast ühenimelisest toidust isuga täis ja ära karda, vaid anna kehale aega läbida puhastust ja aru saada, et talle nüüd antakse head kütust mida ei ole vaja enam talletada, vaid otse kasutada sinu kostüümi parandamiseks ja noorendamiseks. Täna ma ise ei söö neid toredaid krõbeleibasid igapäevaselt juba üle 4 kuu ja ka Kuldkuklikesi ei söö enam iga päev nii nagu möödunud 4 kuu alguses kui keha loomsele valgule ja rasvale üle läks. Täna läheb 5s kuu. Isusid ei ole ammu enam. Süüa on koguaeg ees...püüan enne mitte uusi asju teha kui eelmised saavad otsa, sest harjumus toidu tegemisel ja tema etteostmisel on suur... õnneks on mul sabad ja kanad!!! ehk midagi ei lähe raisku. Kordame - Munad on kõige tasakaalustatum toit. Ja mäletsejate liha on meile kõige kergem ja toetavam toit. Ja kui saab puhast peekonit ja head rasva, veise, sea ja muidugi võid, siis on keha väga happy! Ootan seda päeva kui saan toorvõid nautida! Poepiimatoodetega peame nüüd piiri, alguses sõime isu täis juustust ja ka kohupiima ja vahukoort mõnuga... neid aga pole meil eriti kerge taluda ja ajab tihtipeale iiveldama. Kodujuustu ja hapukoorega saame kergemini hakkama. Küll aga sobib imeliselt toorpiim! ja kui saan paar korda kuus, siis ostan ja naudin just õhtul enne tuttu minekut kuuma piima või teen toorkakaod... ja magan, kui beebi. Uups, vahepeal kustus ahjus tuli ära... teeme uue ja kohtume järgmisel korral, nüüd õue Päikese kätte!
Armastusena, ♥️Ra: Ma aka Katrin
 

Isiklik kogemus 2 aastat igapäevaselt Castor õliga ja 6+ aastat Soodaga koos teiste õlidega. Castor e Riitsinusõli kasutame igapäevaselt koos magusmandli õliga segatud, vahekorras 1/3+2/3 või pooleks... üksinda on ta meie jaoks liiga paks ja sobib paremini just kirjeldatud kompresside tegemisel👌🏻 Kust seda (ja ka segamise ) õli saada? Meie oleme ostnud Amazonist alguses UK st ja siis kui sealt enam ei saanud siis Saksast... sest me soovime kindlust ja hinna ja kvaliteedi paigas suhet. Need tooted leiad siit listist: Https://elulooja.ee/soovitame-amazonist   On ka leitud Eestis müüjad, kelle 1L toode on läbipaistvas plastpudelis ja odavam. 250 ml tumedas klaaspudelis leiad omale kohe ka enamus ökopoodidest hinnad 12-25€ Ise otsusta, kust ja mida ostad. Viimase 4 kuu jooksul on lisandunud meie nahahooldusesse ka Veiserasv, kui toitja ja kaitsja ning viramiini allikas. Koos moodustavad nad imelise tasakaalu täiendades teineteist👌🏻🙏🏻 Sinu endine "Kosmeetika tööstuse koolitaja", tänane EluKogemusNõustaja,
♥️Ra: Ma aka Katrin
P.s. Lõik otsesaate salvestusest Sept.2025 "Ra: Ma'ga Vikerkaare Sillal🌈🐛" #6

Seekord teeme esimest korda sülti survepotiga. 🤓 Armas kui sul seda pole siis pole ka mitte midagi lahti, sest me ka tegime siiani tavalises potis lihtsalt keetsime 3-4h ja vahel kaks satsi sest ei mahtunud ju ühte potti ära... Kui plaanid sülti tegema hakata siis võta ette käik soovitavalt turule mitte poe lihaletti. Su kehale ei ole vaja sisse panna kõiki neid "lisanditega täiustatud" tööstuslihasid, vaid maksimaalselt puhast toorainet. Eks meil tuleb endid kõige rohkem usaldada oste sooritades ja valikuid tehes, kui "naabrimehelt" liha osta ei saa. Ja kui mingit muud varianti valikus pole, kui jaemüügi pood siis seal on ikkagi üks firma teisest natuke "parem" jäta välja oma valikust R... ja N... ja tunneta teiste osas ise. ❗️Puhas liha ei haise ebamääraselt vaid lõhnab isuäratavalt! Nii nagu puhas peekon ei sisalda E-sid ega suhkruid...jne Valikud ja otsused, mida igas päevas oleme suunatud tegema ja millel on otsene tagajärg meie KehaMasinates. Kui tahad omale ka sellist potti siis meie ostsime ta Amazon basic pakkumisena... https://elulooja.ee/soovitame-amazonis sarnaseid on ka muidugi mujal lihtsalt oleneb, kui suurt potti sa soovid ja kas tahad palju otsimisele aega kulutada või mitte. Head vaatamist ja katsetamist. Armastusena ♥️ Ra: Ma aka Katrin

Neile, kes läbivad raskeid võõrutusnähte suhkrust ja valmis maiustest loobumisel 👌🏻🍫 Meil endal neid nähte eriti pole, sest õnneks pole ka suurt sõltuvust olnud... oli mõned aastad aga see juba ajajoonel ka aastate taga..🙏🏻 Ja meile väga meeldib katsetada ja teha erinevaid asju ja vahel nii tore tykike kylmkapist võtta või kingituseks teha 👌🏻🍫 🥰 Head proovimist! Armastusena♥️Ra: Ma aka Katrin   Kasutatud vormid leiad meie Soovitame-Amazonist listist 📝 https://elulooja.ee/soovitame-amazonist/

Armas jagame sinuga möödunud nädala mõtteid ja juhatust.  Nii nagu Ra: ma on meid juba aastaid ette hoiatanud juba kätte jõudnud “ülemineku -perioodi suhtes”, siis… Meid huvitab aina rohkem just see, kuidas me tulevatele muutusele valmistume, et oleks võimalilult vähene energiakulu,  kui puhastav kylmalaine ja sellele järgnev Päikeseplahvatus päriselt kohale jouavad ... meid inimkonnana koos planeediga valmistatatakse järjest ette, küll ägenevate magnet- ja valgustormidega, millega kaasnevad ka muud tormid, millest yks on kylmalaine... Polar Storm  See kõik on MaaEma muutuseks ettevalmistumine! Osad resoneeruvad "3 päeva pimedusega" osad mitte... sest on "pimedusega löödud, ega usu mida pole näinud"  Avalduvad järjest kõik need uskumatud Imed, mida meil on võimalik kogeda🔮 Kes tegelikult aru saab, et see ei ole sõnaotses mõttes nii, et 3 päeva on pime( mis võib ka kaasneda!) vaid see on vaimne ettevalmistus suurteks ymberlylitusteks, kus vanad systeemid lakkavad toimimast...  Kas sa saad hakkama vaikusega???  Ilma stimulantideta, ilma yhenduseta, on sul vett ja sooja ja midagi syya?  Kui tugev on sul Usaldus enda suhtes ja teadmine et sa Ei Ole Üksi?!  Oled sa vajadusel liikumisvalmis, kui ise enam hakkama ei saa?  Mitu päeva? Mitu kuud? Aastat? Me keegi ei tea seda täpselt, kuid, meie kõigi ettvalmistus on kestnud juba piisavalt kaua ja järgmised sammud tulevad peagi…! Kuidas sa säilitad endas Rahu?  Kuidas sa saad puhast vett? Kuuma vett? Mis on su riided, mis sind toetavad, mida vahetada ja kuidas vajadusel pesta - kuivatada? Kuidas sa saad süüa ja magada? On sul loomevahendeid?  jne Armas HingePere palun tegele endaga ja enese ettevalmistusega ja ära jaga oma tähelepanu mujale, mis otseselt ei puuduta sinu enda valmisolekut, kõigeks, mida me veel pole kogenud.  Kui sa ei ole valmis siis vallutab sind Hirm ja Kaos tõmbab kaasa.  Kui sa oled valmis siis oled sa kiirelt tõusev imede jälgija, vastuvõtja ja läbija ning uued energiad toetavad sind!  See Ei Ole Muinasjutt see on JUBA meie tänane REAALSUS!  Kui sa oled kortermajas ja jääd sinna lukku?  Kuidas sa sealt end vabastad?  Kuidas lahkud linna kaosest?  Hoiad sa kütuse paaki täis ja natuke peent sularaha kotis?  Jne jne  Oled sa enda jaoks selle selgeks mõelnud!  Enamus sinu ümber ei ole! Miks? Sest see on üks osa SuurPuhastusest!  Meie oleme siin Pesas #44 ja valmis ka sind vajadusel vastu võtma.  Aga sa pead siis teadma kuhu tulla! Puhast vett on sõltumata elektrist.  Puid jätkub hetkel ca 1,5 kuud.   “Kuni on rasva pole nälga!” Julgustan sind Siin&Praegu just nende teemadega tegelema ja enda eest hoolitsema!  Meil ei ole teadlikku valmisolekut paljudes asjades, kuna jõud ei käi üle, kuid meil On Usaldus - et meil On Kõik mida Hetkes vajame ja rohkemgi veel!  Ja iga järgmine Hetk juba avab endaga seda, mida vajame🙏🏻🥰 Kui sul on kũsimusi, ära pelga küsida.
📝Meie oleme ka juhatatud küsima - hoolitsedes enda ja kogukonna säilimise ning kasvamise nimel - 
kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes saab meile siia "Elulooja Staapi" heategevuse korras : 
  • yhe konteineri või kasutuset maha läinud konteiner-soojaku toimetada?
  • või mõne väikemajade tootja käest väljavahetamist vajava  näidis- või rendimaja tuua?!
  • ja ühe Malmahju koos korstnaga paigaldada? 
Siis, kui kohal, hakkame otsast seda enda jaoks korda looma. Muidugi võtame vastu KÕIK PAKKUMISED - ka ulme ilusa ja uue kapselmaja üle oleme väga tänulikud (mida meile ka “unes” näidati)! Igaljuhul vähendab  see meie jaoks oluliselt energiakulu ja selles elamiseks on meil ülejäänud "asjad" olemas...  Vajalikest materjalidest listi koostan vastavalt siis, sest see oleneb palju, mida  ja mis seisukorras oleme juhatatud vastu võtma. Meie sise-tunne ja Ra: Ma juhatus ütleb, et on vaja küsida-kohe!  Enne (-juhuks), kui selle majaga midagi juhtub (ahi võib sisse kukkuda iga hetk ja kui tulevad tormid, siis maja otsakatus on kergelt läinud, põhjakülje sein on ümber kukkumas jne ) need hoiatused kajavad ja suunavad küsimust välja tooma.  Selline jutt meil sulle täna 🤗
Armastusena♥️ Ra: Ma aka Katrin
P.s. Lisan sulle siia veel, et kinnisvara kogemusi omame elanuna pindadel 10m2-150m2 ja "mugavuste" skaalal 0-5*ni, mida kas oleme kogenud ja/ või näinud oma rahvusvahelise kinnisvara müügi ja -hindamise ajal, nii siin, kui sealpool ookeani ning läbi isiklike kogemuste, mööda 44 pesa lennates🌎 Kõik toimub põhjusega🙏🏻🤓

Kas tõesti juba 90 päeva⁉️ 3 kuud totaalne kütuse muutus meie Kehas😊 See on 3s saade 2 a jooksul, kus jagame toitumisega seotud infot, mis meie(ni) KehaMasinale juhatatud ja läbi kogetud. Meie saate ilmumise ajaks on kinnitatud Ameerikas uus tagurpidi ehk õigemaks pööratud toitumispüramiid, mida tutvustab ja ka oma kogemustega kinnitab paljude poolt armastatud Dr. Berg YouTube'is, kelle video paaripäevane video on ka lisatud meie soovitatud Playlistidesse 🙏 See meie intuitiivne ja Ra: Ma juhatatud Kehatunnetuslik teekond on pannud meid sinuga jagama, kogu asjasse puutuvat "suurema pildi " materiali, mille meie väljendused leiad siit alt 🔗👇🏻 Kui tahad liituda "Süüa v Mitte Süüa⁉️Mida-Millal-Miks süüa" Zoomi TOETUSgrupiga, millest saates ka juttu oli, siis saada meile oma email info ät elulooja.ee, et lisada end info-meilide listi. ❗️ALUSTAME 18.01.2026 kl 19:00 ( Uue Kuu loomine 🌚🦁 21:52) Zoomi vestluses osalemiseks kehtib meie tavapärane link, millega saab sisse P kl 19:00 ja sama link toimib ka meie Olemise Kohalolus T-R-P kl 20:00 🤗Kui tahad meiega liituda, et ennast toetada, siis Zoomi 🔗👇🏻 https://zoom.us/j/6272216277?pwd=CFVRMFAXfvaKd4gqEDFU7K41WobO6d.1 📲Kui logid telefonist vb küsib "passcode'i"👇🏻 Meeting ID: 627 221 6277 Passcode: 067554
🙏KOHTUMISTENI!
Armastusena ♥️ Ra: Ma aka Katrin

#divineguidance #chronicles #january2026

#weekly #estonia

🤗 Hei armas!

Esimesed aastad tegime Aasta Kroonikaid 2021-2022...

🎥edasi olime suunatud kuude kaupa Elulooja Kroonikad kokku pakkima📚✅

Värske juhatus 👉🏻nüüd jätkame nädalate kaupa!

Miks?

Sest kogu meie elu kiireneb.

Muutused meie sees ja meie ümber kasvavad🧬

Üks suurim eesmärk meie kroonikatel on jagada Sinuga 🫶🏻

- vaikust,

- ũmbritseva looduse ilu ja muutusi,

- tuua sind eemale Matrixi mürast,

- jagada meile juhatatud kasulikke tegevusi,

- loomisi, avastusi ja leiutisi

-  "reklaamivabu tooteid" mis enda peal ka järgi proovitud 👌🏻

- ja muidugi palju Armastust 💞 ja Tänu 🙏🏻

Mina.Olen.Elu.Looja.🪄✨

Armastusena♥️Ra: Ma aka Katrin
P.p.s. Detsember2025 Kroonikaga läheb aega mul tuleb see teha 2s osas sest seal on palju mu 🥩😋karnivoorlusega seotud materiali. Seega tuleb eraldi Detsembris ka toidukroonika.🎥 🤗

Viimane UpDate 22.01.2026 📝
Siin armas on need ammu lubatud lingid toodetele, mida oleme ise kasutanud ja ka sulle läbi meie PORTAL'i ja KROONIKA videote soovitanud. Kui midagi uut leiame, siis lisame siia listi! Lehe leiad alati lihtsalt aadressi järgi elulooja.ee/soovitame-amazonist Kõik need tooted on seotud soodsa tingimusega, et kui tellimus on üle 59€ siis on kohaletoomine tasuta!

KEHALE:

Naissance Organic Cold Pressed Castor Oil (no. 217) 1 Litre - Pure, Certified Organic, Unrefined, Vegan, Hexane Free, No GMO https://amzn.to/4qzSk78 Naissance Sweet Almond Oil Organic (No. 215) 450 ml - 100% Natural, Organic Certified, Cold Pressed, Vegan, Hexane-Free, GM-Free, Ideal for Massages, Skin and Hair Care https://amzn.to/3N6tCgo Naissance Organic Fractionated Coconut Oil (No. 218) – 450 ml – Organic Certified, Fractionated, Liquid Coconut Oil for Skin, Cosmetics, Essential Oils https://amzn.to/3LvLAsf Naissance Organic Shea Butter (No. 305) 500g - Pure, Natural, Refined, Organic Certified - Perfect for DIY Beauty Recipes, Body, Face, Hair Moisturizer, Moisturises and Protects https://amzn.to/45DLllF Beef Tallow Cream Organic - 100% Grass-Fed Beef Tallow with Castor Oil Frankincense Oil, Beef Tallow Cream Skin Care, Face and Body, Moisture for All Skin - 120 g https://amzn.to/49jsu0j Beef Tallow Cream 120 g, Beef Tallow for Skin Care, Beef Tallow and Honey Balm, Sebum Face Cream, Organic Grass Lined Pipped Sebum Balm, Body Creams, Deep Hydration for Face & Body https://amzn.to/4su6jNW Hambapasta - 2 pieces 9.9% hydroxyapatite toothpaste for repairing enamel and strengthening teeth, nano hydroxyapatite remineralisation toothpaste, fluoride-free, whitening toothpaste for sensitive teeth, mint https://amzn.to/45CNr5f

KÜPSETAMISEKS-TOIDUKS:

Veggy Duck - Celtic grey sea salt 900 g (coarse salt) - unrefined | natural | GMO free | vegan friendly | ideal for cooking https://amzn.to/45o4Nmo Saporepuro Milk Powder 1 kg https://amzn.to/3LjgKD8 Saporepuro Butter Milk Powder 1 kg https://amzn.to/495YJRV Whole Milk Powder Made from Pure Fresh Milk 500 g Foozia https://amzn.to/3Nf3z6J Goat Milk Powder Pure Goat Milk Dried No Additives for Humans, Cats and Dogs 225 g https://amzn.to/4q4NXRJ Alnatura Psyllium Husks, 200 g https://amzn.to/3LtW37u SaporePuro Pure Vanillin Powder 100 g - Vanilla Flavour Gluten Free for Cakes, Biscuits, Creams and Ice Cream - Certified Food Grad https://amzn.to/3LjgKD8 SaporePuro AGAR AGAR Powder 500 gr - Natural Gelling Agent Gluten Free - Ideal for Molecular Cuisine, Thickener for Desserts, Jams, Puddings and Ice Cream https://amzn.to/4jmQd4x SaporePuro Pectin NH 200g | Ideal for Nappage, Glazes and Jellies | High Versatility, Water Soluble, Gluten Free https://amzn.to/4qEYxil Biojoy Organic mustard powder (1 kg), mustard seeds ground, mustard flour yellow (Sinapis alba) https://amzn.to/4bfsWiG Biojoy Organic Mustard Seeds Yellow and Whole (500 g), Mustard Seed without Additives (Sinapis alba) https://amzn.to/4jslAuo

SURVEPOTT:

Amazon Basics Stainless Steel Pressure Cooker, with Steamer and Additional Silicone Ring, 9 Litres

https://amzn.to/3M2nPZ0

TOIDULISAND:

Liposomal Colostrum Powder 2500 mg, 60% IgG High Dose Colostrum, Bovine Colostrum Powder from Grass-Fed, 5X Concentration Immunoglobulins, Pure, No Additives  (kasuta kas toidulisandina või tuhksuhkru asemel küpsetisele) https://amzn.to/3Lmujl7 Colostrum Powder 3000 Mg, with 60% Natural IgG (Immunoglobulins), Pasture Milk Cow Colostrum, Non-GMO, Tasteless, 50 Servings (Pack of 1) https://amzn.to/4qHPQnz Kelp Powder Organic 250 g - 100% Natural Organic Raw Food Quality from Canada - Maximum Nutrient Content & Natural Iodine High Dose - Kelp Algae without Additives https://amzn.to/3LoOMFU Vitabay Astaxanthin 12 mg High Dose - 90 Vegan Softgel Capsules - Laboratory Tested & No Additives https://amzn.to/3N57djx Vitamin C high dose 1000 mg + bioflavonoids + zinc 180 tablets, vegan, for 6 months quality product made in Germany without magnesium stearate https://amzn.to/3KYmvGj Vitamin C High Dose 1000 mg + Zinc, 360 Tablets for 1 Year, Vegan & Optimally Bioavailable, Natural Dietary Supplement without Unnecessary Additives, Made in Germany https://amzn.to/4qBTdvZ Shilajit "GOLD" from Biovit - 60 tablets MUMIJO https://amzn.to/4ptpdlb

VIIRUKID:

Satya Superhit, Money Matrix,Myrrh,Frankincense,Spiritual healing,Karma, Dragon's Blood,Namaste,Lavender,Tulsi,Nag Champa,Jasmine #S1 https://amzn.to/3LdeSMe Satya Nag Champa Super Hit, Dragon Blood, Sandalwood, Patchouli, Lavender, Positive Vibes 15g Incense Gift Set https://amzn.to/3N57uTB Incense Sticks & Cones Nag Champa Superhit Incense Sticks (Whole Case), Black, Box of 12 Packs https://amzn.to/4spv0ef Nag Champa Incense Sticks (12 x 15 grams) ORIGINAL https://amzn.to/44TKWvh Berk HS-100-P4-12 Incense Sticks, 4x, 8x, or 12x AMBROSIA(Pack of 12) https://amzn.to/49qieDL Palo Santo Incense Wood - 8 Scented Wood Sticks 10 cm for Home Smoking, Natural Sacred Wood from Sustainable Harvest, Aromatherapy https://amzn.to/4aCPU38 Palo Santo White Sage Incense Set: 2 x White Sage for Smoking, 4 x Palo Santo Smoking Wood - Perfect for Cleaning Rituals and Aromatherapy https://amzn.to/3NryjkW 4 in 1 Moon Design Incense Holder Ceramic Incense Bowl for Any Incense, Incense Sticks, Palo Santo Holder, White Sage, Incense Cones, Candles (Star) https://amzn.to/4qgDpis

SABADELE:

Tick Flea Collar Cat, Tick Collar for Cats, Flea Collar for Cats, 4 Pieces, Effective Protection for 24 Months, Adjustable, Waterproof (Pink&Purple) https://amzn.to/4q6ZkZC Tick Flea Collar Cat Flea Collar for Cats, Pack of 4 Against Larvae and Eggs, 24 Months Effective Protection, Protection Against Skin Allergies, Soft and Comfortable, Adjustable, Waterproof https://amzn.to/4qG1W0s Tick Collar for Dogs, Pack of 4, Flea Collar for Dogs, Adjustable and Waterproof, Safe and Natural, 60 cm Length, 24 Months Protection, for Small, Medium and Large Dogs (Pink and Purple) https://amzn.to/4qxti8L JOY & EMOTION Super Tick Collar for Dogs, Flea Collar Pack of 5 + 1 Mosquito Bracelet, Natural, Adjustable and Waterproof, for Small, Medium and Large Dogs, 30 Months Protection Against Ticks and.. https://amzn.to/3N6tA8g

KLAASKÕRRED:

HALM Glass Straws 6 x 30 cm Long for Stanley Cup Quencher Tumbler & Bottles up to 1.2 Litres + Cleaning Brush Dishwasher Safe - Reusable Replacement Straws https://amzn.to/4sqqRGM  roosad https://amzn.to/4qzVlV0  läbipaistev https://amzn.to/4qC6NzG pastell https://amzn.to/3NcH5Dk lillad Glass Straws 6 x 20 cm & 6 x 15 cm Glass Straw - Budget Line - Reusable - Dishwasher Safe - Glass Drinking Straws from Germany https://amzn.to/4aIP0SF

KAITSEPRILLID ÕHTUKS:

Okany Blue Light Blocking Gaming Glasses for Esports & Computer Gamers - Professional Screen Filter to Protect Against Glare, black

https://amzn.to/3NJBTqN    
Armastusena♥️Ra: Ma aka Katrin

Nonii nunnud, jagan teile siit EMO intensiivi voodist📝 
Selle #9 aasta viimased hetked tõid meile kogemusi ja väljakutseid, mis veel läbimata!  17h neelamata (seekord jäi väike kanatykike kinnija kuskile poole ei liikunud) õnneks sain hingata ja rääkida seekord🙏🏻 Põhjusega-ju oli aeg asjasse selgust saada, miks need situatsioonid meil tekivad 3-4x aastas ja juba 10 ringi niimoodi...  See kõik toimub ju meie väljendus aparaadi ehk häälega...e meie 5-6 energiakeskustega 🩵💙👁️🗣️  Testid? Rynnakud?  Vastupidavuse&Usalduse ning oma teel pysimise osas?  Kõik on võimalik🔮 Kui eelnevalt oleme oma jõududega hakkama saanud ja kyll hinganud ja venitanud, näppe kurku ajanud jms võtteid kasutades, siis eile peale 5h ilma tulemuseta, kutsusime kiirabi ja tunni aja pärast e 23 ks olime Tartus EMO’s, kus veetsime vaadeldes ja olemises järgnevad 11h... mis näitasid meile seda pilti, mis inimolendite kehamasinatega toimub Siin&Praegu 🔮 Said esmakordselt kogetud nii arterist vereanalyysi võtmine ja mõõga neelamine, kui kontrastained... ehk endoskoopia ja kompuutertomograafia...  Naljakas oli see, et iga liigutuse juures hoiatatakse, et see on nyyd yks ebameeldiv asi ...  jah on tõesti yks vastikum, kui teine🤪 ja tekkis meil nende hoiatuste peale kysimus - kas on ka mõni meeldiv tegevus?  Ei ole -vastasid nad kõik ysna yhest suust 😁 Nyyd oleme puhastava ja loputava tilga all ja ootame vastuseid 📝 Kuivpaast asendus veepaastuga... Meie väga tänulikud🙏🏻  Vabanemise eest, kogemuste eest, imearmsa kiirabi brigaadi eest ja Tartu EMO arstide ja õdede selgituste ja koostöö eest. Ja muidugi suured tänud armsate hingeõdede abi ja toetuse eest!💞 Merikesele, kes läheb meile kytma ja sabasid pissitama ja tibudele valgust ja saia viima 🙏🏻 ja Pillele, kes laseb oma tytrel meid koju viia, kui me valmis saame, sest ta ise on aastavahetuse Tartu kiirabis valves🙏🏻 Aitäh Liina koos perega!  Ja seda kõike 2025 viimasel päeval✨ Mida põnevat ja imelist meil veel on varuks siin päevas⁉️ 🤩ja mida kõike tuleb pakkuma see algav kiirem ja tulisem #1 aasta Vastuvõtjatele⁉️‼️ Aeg näitab 🔮🙏🏻 Rahulikku ja Rõõmsat liikumist Erakust 👉🏻Maagiks ehk 9 Hermit to 1 Magician 🪄🎉 
Armastusena ♥️ Ra: Ma aka Katrin
p.s. Varuks oli sellel päeval imeliselt särav päikeseline karge ilm koos särava Lunaga ja magava pilvedraakoniga meie koduteel ja kodus ootav saun🔥🙏 ✨