- Ra: Ma PORTAL 🔮 ehk ALKEEMIA KOOL -

Hei Armas, kes Sa siia oled juhatatud!
Siin ja Praegu –  just selles hetkes, kus sa ennast leiad siit keskkonnast – ikka põhjusega, saad sa ennast oma teekonnal tundma õppida ja oma arengut toetada järgmiste valikutega, meie järjest täienevatest teemadest ja materjalidest, mis avanevad nende allpool liikuvate piltide tagant.
Kõik materjalid on kanaldatud ja koostatud vastavalt Ra: Ma juhatusele ning Katrin’i oskustele ja võimalustele hetkes.
Loodame, et saame Sulle Sinu ärkamise ja arengu teekonnal abiks olla.
Love♥️Ra: Ma aka Katrin
NAMASTE


Armas, kes sa otsid siit keskkonnast mingeid “varjatud tasusid” või “viimase hetke pakkumisi” ” eri- või tavahindasid” meie välja pakutud “teenustele”, siis sa neid ei leia siit. Hindasid ei teki Elulooja.ee lehele praeguse info kohaselt, sest teisiti ei ole meil võimalik kaasa aidata sinu oma tunnetuse kasvatamisele ja enda südamehääle kuulamisele.
Seega piire ei ole ega ei tule, kuna me oleme piiramatute väljendusvõimaluste ja oskustega olendid, siis siin keskkonnas on meil võimalik õppida end väljendama just vastavalt oma tunnetele, mis muutuvad ajas ja ruumis kogu aeg, ikka koos meie muutumisega. Ja meil ON vabadus neid tundeid välendada meile sobival ja võimalikul viisil mis aitab omakorda suurendada seda Õnne ja Rõõmu ja Tänulikkuse tunnet meie sees!

1. ALKEEMIA tund

 

Soovitame sul lugeda läbi tekstid Kontakti lehel ja tunnetada, mis hakkab käivituma sinu sees… ja me teame, et hakkab, nii “peabki olema” , lase nendel tunnetel välja tulla ja vaata neile otsa ja siis küsi:
– Kust nad tulevad ja kelle omad nad on?
– Kelle uskumustele nad põhinevad ja kelle huve nad teenivad?
– Kas nad tekitavad sulle häid või mitte nii häid tundeid?
….ja niimoodi sõeludes jõuamegi vabaneda vanadest mustritest ja ahistavatest piirangutest ja uskumustest mis mitte ei ole inimkonna kõrgeimaks hüvanguks meile sisse “söödetud”. 

Kuidas sul edenema hakkab, seda näitab meile see imekiirelt uues kergemas energias libisev “Aeg”…⏳ Aga Sa armas võid julgelt jagada oma tundeid teiste ärkajatega, sest usu meid – need tunded meie sees on vormitud “valedele ja sarnased” seepärast suudame me neist ka koos kergemini vabaneda toetudes teineteise kogemustele , millest aga meil pole õrna aimugi, kuni me neid ei õpi jagama ja istume “Enesehaletsuse marinaadis” “Hüljatuna” arvates, et “kõik jamad ja raskused” toimuvad just Sinuga…
Kui samalajal ON sul võimalik näha mündi teist külge ja Teadvustada, et kõik toimub hoopis Sinu JAOKS! Ning Sul ON tegelikult kõik võtmed olemas, millega õppida Oma Elu Ise Looma ja muundada kõik need “jamad ja raskused” hoopis teisteks Imelisteks energiateks!