📨

Oma kirjad saad saata meile otse läbi kõrvaloleva Kontakti vormi 👉

 

 

Oma toetuse ja annetused kogukonnale saad kõige kergemini teostada  vajutades allolevale Paypal’i nupule

👇

Kontakti vorm
💸9.99Pereliikme panus kogukonna arengusse

Annetused ja toetused & Pereliikmeks astumine

Kui Sul on soov saada selle kasvava tuleviku kogukonna pereliikmeks, kellele avanevad aja jooksul erinevad lisavõimalused ja pakkumised, ning Sul on tahet ja võimalusi, et kogukonna arengut toetada ja aidata kaasa Elulooja Kroonika sissekannete tegemisele, et sul ei lõpeks ülevaade sellest, mis toimub “teisel-pool”, siis soovituslik pereliikmeks astumise panus algab 9.99€ ja selle makse ja muud toetuse ja tänuga seotud kanded saad edastada läbi Paypal’i nupu või tehes ülekande vanaviisi läbi pangakonto:

EE162200221048432930 Preciosa OÜ Swedpank ü/k selgitusse pane märksõna PERE või ANNETUS/TOETUS

p.s. Kuna me 3D maailma mustreid püüame vältida, ning siiani sulle tuttavaid pangalinke jms automaatikat, mitte kasutada, siis võib võtta alguses kinnituste ja vastuste saamine aega.

Sina edastad oma maksekinnituse siia meilile 📤 ja saad vastu 📥 oma Salasõna. 📧

Kui Sulle sobib selline variant, siis – tegutse, usalda ja oota oma järgmist meili 💌

Miks on soovituslikud väärtused annetus-toetus põhises keskkonnas?

Kuna igal “asjal”, mida me teistega jagame on oma energeetiline väärtus, siis selleks, et kõik toimiks ja oleks kooskõlas Universumi seadustega on vaja tasakaalu.  Nii nagu kogu energiamaailmas kehtib Andmise – Saamise printsiip ehk Giving&Receiving, siis paluti Ingilte poolt mul natuke lahti seletada ja teadvustada, seda teemat ka Sulle, kes sa seda Uue Maa toetuse ja annetuse põhise kogukonna lehte külastad. 

 

(Vt. Ka allpool olevat finanantsharidus tunnikest)

Jah Elulooja.ee kogukond ärkavatele Hingedele on annetus- ja toetuspõhine, kuid pereliikmeks astuda soovijatele on ühekordne liikmeks astumise soovituslik kanne, mis on öeldud Universumi poolt kanalduses väärtusega 9.90 kehtivat rahaühikut ehk siis praegu eurot. See on puhtalt Sinu sooviavaldus, et see keskkond kasvaks, areneks ja toimiks nii täna, kui tulevikus, et Sul oleks koht kuhu tulla ja vajadusel ka abi saada. 

 

Soovituslikud miinimum energiaväärtused on antud sellepärast, et väga paljud Hinged ei oska ise väärtusi hinnata ja on harjunud sellega, et neile “asju ette öeldakse”. Nii selgitati mulle seda Inglite poolt ja samuti on antud väärtused öeldud nende poolt, mis ma erinevatele väärtuspõhistele “toodetele” allpool välja toon. 

 

See mille eest ja palju Sina oled valmis vastu andma, see sõltub juba Sinu Hinge soovist ja materiaalsete väärtuste jagamise hetkevõimalustest.

al 5...55♾kehtiv rahaühik hetkel

KEHALE, MEELELE, KUNST jne

  • KEHALE – 1 tund joogapraktikat lääne maailmas kesmiselt jääb 15-25€ vahele, ning Globaalselt kokkuleppepõhine väärtus selle eest rahas ei tohiks minna alla 5€ ühe hingelise kohta. Hinda ise oma sisetunde järgi, palju ja mida sa saad. Ma tean, et see tunne kasvab ajas ja iga praktika tunni järel….
  • MEELELE – nt. muinasjutt või lauluke või meditatsioon või muu podcast’i  arutelu, kirjapildis+MP3 (helifail ilma pildita) või MP4 ehk video  –  al. 5€
  • KUNST – energeetiliselt ravivad maalid jms… al. 55€
STOP!

Öeldi mulle – ei olegi vaja rohkem siia nimekirja neid “tooteid” lisada, nad lisanduvad ajapikku Varakambrisse ja sealt leiad juba ise, mis Sind hetkes kõnetab.

Inglid on rääkinud!
5 on hea number, mida külvata (ja mida alati rahakotis hoida, et paljuneks)! 

Soovituslik miinimum energivahetuse ülekanne siin keskkonnas on alates 5-st eurost ülespoole – näiteks nagu 5.55€ ja 55.55€ jne. 

 

Neid imelisi numbreid oskad ise kokku panna vastavalt oma hetke resonantsile, mis Sinu sees kajab vastava “toote” eest oma väärtuskannet tehes, näiteks – 7.77 – 8.88 – 9.99 -11 – 11.11 – 15.55 – 22 – 33 – 44 – 55 – 99 või 888 jne see on ilus energeetiliste sõnumite mäng ning vahet ei ole kuhu sa selle koma/punkti asetad, tea et edasi saadad sa vastavate numbrite kombinatsiooni energia. 

 

Soovin Sulle oma intuitsiooni tunnetamist ja loomingulist lähenemist selles energiamaailma saamise-vastuandmise mängus!

Pea meeles – Teeme ikka kõike Tänus, Naudingu ja Rõõmuga! 

 

✍🏻

Väike tunnike finantsharidust, mida meile pole õpetatud.

Toetudes eelnevale – Giving&Receiving – jutule on igal “Elulooja Kroonikal” igal “Kuldajastu Muinasjutul” ja igal joogatunnil või retseptil, maalil vms kunstitaiesel või laulul – “omahind”, mida saab väga kergelt sulle näitena siia lahti kirjutada, kuidas ta kujuneb.

Olen ma ju lõppude lõpuks olnud ka finantshariduse jagaja läbi maailmakuulsate Kim ja Robert Kiyosaki Cashflow klubide ja õpetanud ka nendest asjadest aru saamist, mida keegi meile enne “Rikast Isa” ei õpetanud ehk kuidas ja mis rahas ja rahaga toimub ja kokku kujuneb – tulud-kulud-kasumid-Royalty’id jms.

Toon siinkohal sulle lihtsustatud näite, millest olen kindel, et saab aru iga keskmine 9 aastane.

Võtame oma näiteks “Kuldajastu Muinasjutud”  I osa.

Selle “toote” valmimisel on tegemist sulle tuntud mudelis -tavaühiskonnas- mitme erineva tööetapiga, mida teostavad erinevad palgalised töötajad, kellegi jaoks (nt. Eesti Ekspress või Õhtuleht või Kanal2), et jõuda ühtse väljaandeni, ning lõpptarbija maksab kinni kõikide etappide töötajad ja kõik kaasnevad kulud.

Antud juhul on kõik etapid loomisest valmimiseni ehk looming – kanaldused, tehniline teostus, kujundus jne teostatud ühe inimese poolt, keda on toetanud küsitud tagasiside vormis, tema isiklik support team.

Ajaline kulu selle sinuni jõudnud versiooni valmimiseks selles kirja- ja helipildis oli min 50h tööd.

See on puhtalt ajakulu kirjutamise ja kujundamise- ehk selle osa kulu, mis tuleb minu seest.

Kui me arvestame keskmise töötunni hinnaks 10€ siis on selle “toote” osahind peale loomingulise töö teostamist 500€.

Sellele aga lisanduvad muud ehk varjatud kulud – tehnilise lahenduse jaoks on vaja programme ja arvutit ja energiat ja ruumi, mis vastaks tingimustele, ehk katust pea kohale ja puid kaminasse ning mingil määral elektrit, et laadida arvutit ja siis internetti ja GB, et materiali üles laadida ja siis oskusi kõikide nende asjade kasutamiseks vähemalt sellel tasemel, et selle lõpptulemuseni jõuda.

Jah, need enamus asjadest, mis sai loetletud ei ole soetatud selle ühe “toote”tootmiseks, vaid nende soetusest võetakse % kasutusse – nii nagu telemaja või trükikoda koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Samamoodi neid erinevaid oskusi, mida nii telemajas kui trükikojas teostavad erinevate väljaõpetega isikud, hakkasin ma iseendasse investeerima, aastaid tagasi makstes 10 tuhandeid oma raha (mitte tööandjate, sest enamasti olen ma olnud iseendale tööandja), erinevate koolituste saamiseks juba alates Interneti kiiremast levikust ja sellega seotud võimalikest marketingi koolitustest suure lombi tagant 2008 aastast jne.jne…jne.

Sa juba saad aru, et loomingulise töö hinnale lisandub teine kulu hind, et kokku tuleks päris – toote omahind. Teeme siin näites, et see kulu on 50€ selle konkreetse toote tootmiseks selles 50h ajas.

Seega on kokku ühe osa “Kuldajastu Muinasjuttude” omahind 550€.

Nüüd, kui näiteks iga lugeja/kuulaja väärtustab seda toodet 5€ kandega siis jõuab see toode ennast teenida nulli alles peale 110 lugeja/kuulaja kannet sellele tootele.

Alates 111-st lugejast/kuulajast jõuab see toode kulude poole pealt tulude poolele ja kuna selle tootega edasi kulusid kaasneb väga vähe, siis hakkab see toode enamasti teenima Royalty tasusid ja seda niikaua, kui teda edasi levitatatakse ja soetatatakse ja tema eest väärtuskandeid tehakse.

Kui ühel päeval tekib plaan see panna ka paberkaante vahele, siis tekivad uued kulud ja uus omahind jne.jne.

Nii.

Ma loodan, et sai natuke lahti seletatud, seda mida enamustele lugejatest ei ole keegi kunagi seletanud. Vastust tead sina, kas on natuke selgem see Saamise-Andmise väärtuspõhine energiamaailma pilt, millele me ei ole harjunud mõtlema ostes iganädalasi harjumuspäraseid väljaandeid, kas paberil või makstes oma teleka-telefoni-interneti kuuarveid, või sidudes ennast erinevate veebiväljaannete või app’idega, nõustudes maksma kõige eest juba ette, mis seal “sees on” või hiljem ka pettumusega, mida sealt ei leia, kuid kinni saab makstud igal juhul.

Sinu,

Cashflow Klubi Katrin 

Juriidiline keha 3D maailmas:
Preciosa OÜ, Reg 11834837, Swedpank a/a EE162200221048432930