Kontakti vorm

Andmise – Saamise printsiip ehk Giving&Receiving  

Mis see tähendab?

Väga paljud Hinged ei ole pidanud ise väärtusi hindama varem, sest nad on harjunud väga pika aja jookul elama nii, et neile “asju ette öeldakse” ja sellest tulenevalt ei oska võibolla ise väärtusi hinnata, millal ja mille eest, kui palju vastu anda.

Maailm muutub ja kõik me õpime uutmoodi elama ja et kõik toimiks ja oleks kooskõlas Universumi seadustega on vaja jõuda tasakaalu. 

Tasakaalu hoiab kogu energiamaailmas üks põhiseadustest Andmise – Saamise printsiip ehk Giving&Receiving.

 

Sinu pereliikmeks astumine on puhtalt Sinu sooviavaldus, et see keskkond kasvaks, areneks ja toimiks nii täna, kui tulevikus, et Sul oleks koht kuhu tulla ja vajadusel ka abi saada, ning selle väärtuse suuruse rahas otsustad Sina oma südames – kui palju sa soovid selle kogukonna arengut toetada.

🔮

Annan ehk jagan kõike vastavalt juhatusele. Usaldades, et energia voolab mõlematpidi vabalt. 

 

See mille eest ja palju Sina oled valmis vastu andma, see sõltub juba Sinu Hinge soovist ja materiaalsete väärtuste jagamise hetkevõimalustest.

😃  Teeme Uues Maailmas kõike Tänus, Naudingu ja Rõõmuga! Just nii nagu Sa tahad, et Sulle tehakse 🥰

 

Soovime Sulle oma intuitsiooni tunnetamist ja loomingulist lähenemist selles energiamaailma saamise-vastuandmise mängus!

 

See on ilus energeetiliste sõnumite mäng ning vahet ei ole kuhu Sa selle koma/punkti asetad, tea, et edasi saadad sa vastavate numbrite kombinatsiooni energia

Lähene mänguliselt ja tunneta vastavalt oma hetke resonantsile ehk milline number hetkel kõige paremini kõlab Sinu sees…

 

3.33✨5.55✨7.77✨8.88✨9.99✨11✨11.11✨12.12✨13.13✨14.44✨15.55✨22✨33✨44✨55✨99 ✨333✨888…  Ꝏ

 

Aitäh Sulle armas , kes Sa oled alustanud omapoolse energiavahetusega meie suunas 🙌🏻  Me oleme mega tänulikud Sulle, sest IGA toetus on suureks abiks kogukonna püsimisel ja arendamisel.

Armas, kui Sul on soov saada selle Uue Maailma kogukonna pereliikmeks, kellele avanevad aja jooksul erinevad lisavõimalused ja pakkumised, ning Sul on tahet ja võimalusi, et kogukonna arengut toetada, et Sul ei lõpeks ülevaade sellest, mis toimub “teisel-pool” ja, et Sul oleks ligipääs, neile mõnel hetkel nii vajalikele praktiliste õpetustele - kuidas oma Keha, Hinge ja Meelt muutustega kohanema aidata, siis saada oma energiavahetus läbi selle 3D maailma juriidile keha, kas Paypali kaudu või tava pangaülekandega. Selgitusse pane, kas klassikaline DONATION või TOETUS. Aga, kui Sulle meeldib rohkem mõni ilusama✨energiaga sõna, siis võid valida näiteks ✨ TÄNU ✨ KÜLLUS ✨ VALGUS ✨ ARMASTUS ✨ RAHU ✨
Preciosa OÜ, Reg 11834837, Swedpank a/a EE162200221048432930
✍🏻

Väike tunnike finantsharidust, mida meile koolis pole õpetatud.