Kirjuta julgelt✍🏻
sest kõik siirad soovid, küsimused, ettepanekud ja edasiside on alati oodatud ja jõuab otse meieni 📨 🥰

Väga tihti energiavälja üles tekkiv küsimus:

?Mida tähendab?   Universal Law of  Giving&Receiving  ehk Universumi Seadus Andmise – Saamise kohta ⚖️

Väga paljud Hinged ei ole pidanud ise väärtusi hindama varem, sest nad on harjunud väga pika aja jookul elama nii, et neile “asju ette öeldakse” ja sellest tulenevalt ei oska võibolla ise väärtusi hinnata, millal ja mille eest, kui palju vastu anda.

Maailm muutub ja kõik me õpime uutmoodi elama ja et kõik toimiks ja oleks kooskõlas Universumi seadustega on vaja jõuda tasakaalu. 

Tasakaalu hoiab kogu energiamaailmas üks põhiseadustest Andmise – Saamise printsiip ehk Giving&Receiving.

 

Sinu pereliikmeks astumine on puhtalt Sinu sooviavaldus, et see keskkond kasvaks, areneks ja toimiks nii täna, kui tulevikus, et Sul oleks koht kuhu tulla ja vajadusel ka abi saada, ning selle väärtuse suuruse rahas otsustad Sina oma südames – kui palju sa soovid selle kogukonna arengut toetada.

🔮

Omalt poolt annan ehk jagan kõike vastavalt juhatusele. Usaldades, et energia voolab mõlematpidi vabalt…sest ma tean , et 

THE SOUL PURPOSE OF MONEY IS APPRECIATION! …ehk

RAHA energia Hinge olemus või eesmärk on TÄNU ja Tänulikkuse väljendamine… kollektiivselt kokkulepitud viisil. Ja ta – Raha ehk Tänulikkuse energia – on lõputu ja ei saa kunagi otsa vaid on pidevas voolamises just sinna kuhu ta on oodatud ja lubatud ja armastatud! Erinevatel aegadel erinevalt väljendunud materiaalses või nüüd ka digitaalses vormis.

 

See mille eest ja palju Sina oled valmis vastu andma, see sõltub juba Sinu Hinge soovist ja materiaalsete väärtuste jagamise hetkevõimalustest.

😃  Teeme Uues Maailmas kõike Tänus, Naudingu ja Rõõmuga! Just nii nagu Sa tahad, et Sulle tehakse 🥰

Lähene mänguliselt ja tunneta vastavalt oma hetke resonantsile ehk milline number hetkel kõige paremini kõlab Sinu sees…

 

3.33✨5.55✨7.77✨8.88✨9.99✨11✨11.11✨12.12✨13.13✨14.44✨15.55✨22✨33✨44✨55✨99 ✨333✨888…  Ꝏ

 

See on ilus energeetiliste sõnumite mäng ning vahet ei ole kuhu Sa selle koma või punkti asetad, tea, et edasi saadad sa vastavate numbrite kombinatsiooni energia

 

Aitäh Sulle armas , kes Sa oled alustanud omapoolse energiavahetusega meie suunas 🙌🏻  Me oleme mega tänulikud Sulle, sest IGA toetus on suureks abiks kogukonna püsimisel ja arendamisel.

Allpool on valik võimalikest variantidest, kuidas ja millega saab Elulooja Kogukonna arendusse panustada.

Kogukond vajab omale eelkõige head ühendust ja Staap’i…

 • sobiv valmislahendus kogukonna staabiks on näiteks KODA Extended , millele muidugi tuleks lisada päikesepaneelid elektrivajaduse katmiseks ja puhta joogiveega kaev…
 • muidugi on võimalik renoveerida erinevaid kasutuseta taluhooneid-ruume näiteks kasutades põhuplaati  vms säästlikke materjale ja energia ning kütte lahendusi.
 • pakutav uus-ehitis peab samuti vastama meie nõudlikele ja eelpool mainitud tingimustele.
 •  Satelliit-ühendus kogukonna arenduse ja eluspüsimise jaoks erinevatel aegadel.
 • Hetkel saab panustada arengusse kehtiva interneti ühenduse ja mahu (GB) ettemaksega otse teenusepakkuja kontole.
 • Kogukonna web’i lahenduse arendamine (domeeni- ja serveri paketi tasud jms)
 • Minu kallite “ruumihoidjate” Milo ja Suli toidu ja hooldusvajaduste rahuldamisega.
 • Kütusekaart – on hetkel kehtiv Alexela cr kaart,  millele saab samuti “peale maksta”.
 • Autovahetus – hetkel Skoda Octavia universaal CNG 17kg +95 E10 12L (okt2019 liising 5a) -> korraliku konksuga maasturi vastu
 • soovi korral saad panustada kogukonna arengusse crypto valuutas – crypto konto on olemas…aga ei kasuta enam
 • Väga teretulnud on avatud ja positiivsetele lahendusele orienteeriutud juriidiline nõustaja, kes on valmis süsteemi mustrite lõhkumiseks ja pretsedentide loomiseks.

 

Armas, kui siin on kirjeldatud mõni Sinuga resoneeruv energiapanustamise võimalus, siis palun võta ühendust, et saada vastavad rekvisiidid kuhu ja kuidas edasi tegutseda.

 

Kõik ülejäänud ressursid arendusse tulevad läbi minu kehastuse lokaalse tegevuse.

NB! Tööpakkumised Uue Maailma loojatele ehk alustame ELULOOJA PRODUKTSIOONI TIIMI KOKKUKUTSUMISEGA!

 

 • Kui sa oled Ärganu, kes omab kõiki oskusi ja teadmisi kodulehe arendamise ja uutmoodi sotsiaalsete lahenduste kohta ja sa oled liikumas välja oma töökohast 3D matrixixt ja kõikidest vanamoodi mustritest kinnihoidmisest…ning tunned sisimas kutset, et tahad panustada Uue Maailma kogukonna loomisesse läbi koostöö Elulooja.ee keskkonnaga, siis võta minuga ühendust info@elulooja.ee ja ole valmis tutvustama ennast, oma soovi ja visiooni.
 • Kui sa oled ehtekunstik, kes soovib olla kogukonna liikmeid ühendavate  väeehete looja – võta ühendust! Disaini visandid on Ra: Ma poolt antud juba paar aastat tagasi.
 • Kui sa oled “kirjutaja” siis mul on palju faktipõhist ja kanaldatud materiali, mis tuleb vormida artikliteks, novellideks ja muinasjuttudeks.
 • Kui sa oled (või soovid olla) assistent-asjaajaja, kes liigub välja 3D-st ja tahab suunata oma oskused ja panuse Uude Maailma ja Uue inimkonna loomisesse, võta ühendust ja sinust võib saada Katrini “parem käsi”

 

♥️

Namaste
✍🏻

Väike tunnike VANA MAAILMA finantsharidust, mida meile koolis ei õpetatud.