Kogu Maa muutub ja sealhulgas kõik Maaga seotud olendid. Ka Sina.

 

Kui Sina täna veel arvad, et Sul pole seda või teist oskust ja tegevust vaja… siis tea – eksid armas! 

 

Meil kõigil – ka Sinul – on koos nende kogemuste ja teadmistega, mis ma olen õppinud ja “omal nahal” oma kehastusega läbi teinud, palju kergem ette võtta ja läbida oma niikuinii toimuvaid transformatsiooni protsesse. 

 

Sul ei ole vaja midagi karta… Ei seda sõna -Yoga- mis on ära leierdatud ja lörtsitud viimase 50a jooksul, kui seda tegevust, mida Sa võibolla arvad, et ei suuda – ei oska – ei saa… millele järgneb loogiline – Ei taha…

Toon sulle välja mõned põhjused – MIKS just YIN Yoga?

vt allpool toon neid välja lausa 9…

🧘 Yin Yoga on meeldivalt ilus praktika, mis aitab meil tervendada nii keha, südant, kui ka meelt. See annab meile nauditavat aega „istuda enese sees“, olla lihtsalt paigal ja märgata, mida keha ja vaim meile räägivad.

🧘 Sa ei vaja absoluutselt mingisugust ettevalmistust peale tahte ennast aidata!

🧘 Unusta ära kõik nähtud pildid oma silme eest kus erinevad näitsikud on ennast sõlme keeranud pildi tegemiseks, sest YIN ei keskendu mitte välisele pildile – kuidas sa poosis välja näed – vaid sisemisele tundele, et sa oled oma võetud poosis üles leidnud just selle piirkonna-sihtala, mille toetamiseks poos on mõeldud.

🧘 See erineb tohutult meil rohkem tuntud ja prtaktiseeritud Vinyasa või Ashtanga Yoga’st ja on kindlasti väga hea täiendus ükskõik millisele teisele joogale või muule treeningule! 

🧘 Yin Yoga praktikaga lood sa oma energiasüsteemides ehk Qi ehk eluenergiakanalites – meridiaanides ilusa tasakaalu ja ainulaadse rahulikkuse tunde, mida tunned koheselt nii füüsiliselt, kui ka vaimselt.

🧘 Yin’i ja Yan’gi koed vajavad erinevaid praktikaid. Lihased (Yang) vajavad kuumust ja liikumist pingete vabastamiseks, mida pakub hästi näiteks Vinyasa või Ashtanga Yoga. Samas kõik meie sidekoed on rohkem “kinni” ja lühikeseks jäänud tänu süvenevale istuvale eluviisile. Sidekudede parandamiseks ja elastsena hoidmiseks on kõige parem just Yin jooga oma pikaajaliste püsivate venituste ja harjutustega. 

Kuidas TASUTA kasutada oma imelist Super-Power’it ilma milleta Sind ei eksisteeriks!?! Mis Super-Power’it küsid?  HINGAMINE!

Mis toimub Sinu kehas, kui sa annad talle teadliku võimaluse muuta, temas toimuvaid keemilisi protsesse Sinule kasulikul moel!?!

🔮Imed sünnivad!🤩 🥳

Millised on need võimalused?

Hingata teadvustatult ja juhtides sissehingatavat õhku-energiat, just sinna kuhu hetkel vaja…

 

Muuta keha ümbritsevat temperatuuri ning anda talle võimalus käivitada ja muuta vastavalt sellele sisemisi keemilisi protsesse.

 

Tänu Wim Hof’i elutööle ja Hinge juhatusele on ta kaasanaud nii palju teadlasi oma tegevusse, et paari viimase aastaga on teaduslikult tõestatud 2 minuti külma vee ja teadliku hingamise tagajärjel tekivad väga positiivsete tulemustega alkeemilised protsessid meie kehastustes.

5 peamist tõestatud mõju:💦🌬
🧊 Immuunsüsteemi tugevdamine 🧊 Põletiku vähendamine kehas 🧊 Valude vähenemine 🧊 Treenib südameveresoonkonda 🧊 Tasakalustab närvisüsteemi
Kaasuvad mõjud:💦🌬
🧊 Rõõm ja naer! 🧊 Paraneb füüsiline vastupidavus ja tugevus 🧊 PH tase terves kehas normaliseerub 🧊 Aitab ületada hirme 🧊 Hea hoiakute muutmise treening 🧊 Aitab tuua ellu positiivseid muutusi 🧊 Paraneb meeleolu ja üleüldine tervislik seisund 🧊Käivituvad kiiremad keha puhastusprotsessid e. detox 🧊 Õpetab kontrollima oma reaktsioone jne jne

👉Armas, kui sul on kroonilisi haigusi või seisundeid, mille puhul sa ei tea🤷 kas ja millal või kuidas alustada, siis ole hea ja pöördu just sinna kuhu su sisetunne sind juhatab👼 – on see su perearst või külanõid või su oma kõrgem Mina…

sest – Otsuse ja ka vastutuse enda kehastuse aitamise osas võtad alati Sina! …nagu ka siis, kui allkirjad annad enne protseduure ja sekkumisi…📝

 

Mitte keegi – mitte kunagi ei saa anda ühtegi garantiid ega vastutada, mis ja kuidas Sinu kehaga toimib.

Arst ütleb sulle, seda mida tema on õppinud ja oma patsientidel näinud/kuulnud. Külanõid või mõni muu ravitseja/teadja/alkeemik ehk praktik – nagu mina – saan sulle öelda mida ja kuidas mina olen kogenud oma kehastusega.🔮

Ma ei tea armas lugeja, kes sa selle kõik läbi lugesid, mida sa tunned või mõtled hetkel, kuid minu jaoks Yin tasakaalu looja igas päevas, sest kõik ülejäänud tegevused on nagunii seotud Yang’iga. 

Fakt – kui sa tahad toimida hästi, siis on vaja tasakaalu. 

Siia lehele panen ma ülesse just kõike, mis on seotud kehalise tegevusega. 

Nagu juba arvata võid on siin põhirõhk minu poolt kindlasti Yin joogal, kuna seda leiad sa mujalt vähem, kuid sekka võib lisanduda ka Yang tegevusi, mis just mulle meeldivad ja sinuga jagada tahan. 

Kuna sa oled võibolla aru saanud, et ma huvitun ka Kuust ja tähtedest ehk Astroloogiast, siis on oodata Kuu faasidega seotud Yin jooga praktikaid, et saaksid veel tõhusamalt oma kehastust aidata tema transformatsiooni protsessides, kooskõlas looduse rütmidega.

Sinu Ra: Ma 🧘

NAMASTE

Väga ootan 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔
Kuufaasidega seotud YIN
🧘 jooga praktikate valmimist 🙏

My Story‘d ehk minu lood, kuidas ma nende teemadeni olen jõudnud, leiad nende nupukeste kaudu.