- ROOSI ÕDEDE RING -

Me oleme ÜKS. Igal sammul, mille ma astun, oled Sa kohal.

Iga hingetõmmet, mida ma hingan, me jagame. Me oleme ÜKS.

Me hoiame oma pühendumust, hoides 🌹🔥 endas elavana.

ISIS ASTARA - Igavikuline Egiptuse ja Rooma Jumalanna. Ülem-Preestrinna - Universaalne Armastuse, Elu, Tervendamise, Viljakuse, Maagia, Emaduse ja Püha Liidu energia haldaja-valdaja, muundaja ja edasi jagaja. Osirise naine ja Horuse ema. / ISIS - Kreeka k. tähendab Iste e. Troon./

Ükskõik MIS, me jõuame Valguse lõpliku võiduni! See On Elu olemus!

Gaia vabanemisel oleme taas ühtsuses, Jumalike Armastuse ja Valguse olenditena.

Seni hoiame ühendust läbi Valguse võrgustiku 🌐

PREESTRINNA KUTSE

? Mis on - Roosi Õdede Ring -

Kes need Roosi Õed on? Kes need Preestrinnad on?

Hästi lihtsalt ja lühidalt ütleme nii –

“Sisterhood of The Rose” ehk “Roosi Õdede Ring” loodi juba Lemuuria ajal (vt. allpool artikkel) ja hiljem koguneti Atlantise Preestrinnadena kaheteistkümneliikmelistesse ringidesse, et aktiveerida Jumaliku Armastuse, Harmoonia, Külluse, Rõõmu ja Rahu Leek, läbi kogu inimkonna südamete. 


Atlantise ajal moodustasid Roosi Õed 12 ringi, mis kõik koosnesid kaheteistkümnest naisest. 12 Ülem Preestrinnat ja 132 Preestrinnat kokku 144 Preestrinnat teenimas kollektiivi, kogu inimkonna kõrgeimaks hüvanguks (#3-6-9 meid alati toetavad sagedused).

 

ROOS, kui Jumalanna sümbol, väljendab seda, et alles läbi sügava enesearmastuse leidmise aktiveerub see kaunis Roosa Jumaliku Armastuse Leek meie südames. 

Roosi Õdede Aktivatsioonid algasid 2004 ja 2012 aastatel, läbi Veenuse ja Päikese koostööl edastatud koodide meie Planeedile.

2012. aasta suvel aktiveeriti meie Kosmiliste partneritee. planeetide ja KääbusPlaneetide koostööl Jumalanna arheotüüp sellel Planeedil sügavamalt, kui kunagi varem. 

Mis omakorda tähistab allasurutud Jumalanna arhetüübi läbimurret kollektiivsest alateadvusest kogu Planeedi tasandil.


Armas, vaata ajas tagasi, mis toimus Sinu elus nendel aastatel?

Meid juhatati 2004. aastal elama suurima Roosiaia ehk Tallinna Botaanikaaia kõrvale ja nii me imbusime läbi roosidest, jalutades nende paari aasta jooksul lugematuid ringe roosiaias nautides seda tugevat õrnust, ilu, värve ja aroome.

2012 aastal saime me kinnitatud oma Kosmilise Royalty staatuse ka  Maa-pealse Royal Crown tiitliga ehk läbi oma tõe, usaldussuhete ja kvaliteedi pakkumise, kui motivatsiooni koolitaja, unistuste treener ja kohvi-Kuninganna. Tänus, selle võimaluse eest.


Armas Jumaliku Naisprintsiibi kandja – Ema energia esindaja – ehk SINA armas – kas nais- või meeskehastuses, kelle kanda on olnud Iidne Jumalik Naisprintsiip läbi aegade, et äratada nüüd Evolutsioonilises üleminekus need edasiseks arenguks vajalikud koodid ja teadmised – nii Gaia, kui kogu Inimkonna ühisteadvuses.

Sina Armas, kes Sa tunned, et Sind on alati juhatatud Valguse-Armastuse ja Rooside poolt… ehk Sul on seletamatu tunne ja usk, et Sa oled millegi “suure-mystilise-veel teadmata” tegevuse jaoks siin ja praegu, ning Su vaieldamatu Armastus Rooside suhtes on ka enda jaoks vahel imelik, sest Sulle meeldivad ju kõik lilled ( ja aina rohkem), kuid see eriline tõmme ja tunne tekib eriti siis, kui Sa näed või mõtled Roosile 🌹

Juhul, kui Sa Armas tundsid samasugust seletamatut sidet meiega, kas läbi senise teekonna füüsiliselt kohtudes või peale Sinu ärkamist meie materjalideni juhatatuna, ning Sa oled võibolla mõelnud, mida see võiks tähendada, siis ole hea ja vaata otsa paarile küsimusele enda sees, mida see lehekülg või mõni meie video või artikkel Sinus ülesse võib tõsta… ja kui, Su süda Sind juhatab Kutsele vastama, siis palun tee seda! 

🌹Ülem Preestrinna Ra: Ma aka Katrin

🌹Roosi SÕNUMID Sulle “pildis ja sõnas”🎥📝

 

Ra: Ma ALKEEMIA Kool - ``Priestess Path``💃

Armas Ärkav Preestrinna.

 

Ra: Ma Alkeemia Koolil ei ole sulle vana ja tuttavat “maksusüsteemi” ja samuti ei ole ka “hinnatud” erinevaid avaldatud materjale ega nende jaoks kasutatud erinevaid resursse.

MIKS?

Ikka sellepärast, et Ra: Ma ülesanne on saada (pidevalt) Katrin mingeid mustreid murdma.

Nii me siin neid murrame juba mitu aastat. Rahus ja Usalduses ning Usus, et “lumepalli-efekt” töötab ja meie ettvalmistus, mis näitab, et iga 3 aasta tagant toimuvad uued “käivitumised”, siis ka see 3 aasta energeetiline panus hakkab jõudma sinna punkti, kus, ta kas tõmbab käima või sureb välja. Kuna seekord me teame, et see projekt on nii sügav ja hoomamatult suur, et välja ei sure, vaid alles käivitub ja kogub hoogu, ning siis ei peata teda miski. NiiOn.

Seega, Armas alustav Preestrinna,

Sina ise hindad oma Kooli väärtuse enda jaoks ja vastavalt Sinu sisemisele tundele ja Sinu külluseenergia väljenduse vormidele. See on ajas muutuv ja igalühel oma.
Ehk, Sinu toetuspanus Ra: Ma Alkeemia Koolile vastab Sinu sisemise Kutse suurusele ja Sinu hetke võimalustele, mida Sa tahad jagada, et neid Tundeid endas kasvatada!  See EI OLE kellegi teise hinnata.

 

Armas Roosiõde – tulevane Preestrinna, kui põnevil Sina oled, meie ühise teekonna alguse osas – soovides astuda Preestrinnade Ringi?

Hindasid ei teki Elulooja.ee lehele praeguse info kohaselt, sest teisiti ei ole meil võimalik kaasa aidata sinu oma tunnetuse kasvatamisele ja enda südamehääle kuulamisele. Seega piire ei ole ega ei tule, kuna me oleme piiramatute väljendusvõimaluste ja oskustega olendid, siis siin keskkonnas on meil võimalik õppida end väljendama just vastavalt oma tunnetele, mis muutuvad ajas ja ruumis kogu aeg, ikka koos meie muutumisega. Ja meil ON vabadus neid tundeid välendada meile sobival ja võimalikul viisil mis aitab omakorda suurendada seda Õnne ja Rõõmu ja Tänulikkuse tunnet meie sees!

Arvesta, et see ei ole ühe järgmise Vana Maailma mustri järgi loodud koolituse, seminari või kursuse läbimine, vaid osa Sinu ülejäänud selle kehastuse teekonnast. Kui palju ja kui sügavalt – selle otsustab iga olend ise, olles aus enese ja teiste ees.

 

Lase lahti palun kõikidest senistest Võrdlustest, Ootustest ja Eeldustest!

Meil ON Globaalne Valgusvõrgustik Õdedest ja Preestrinnadest ning tohutu vb. nähtamatu (kuid tuntav!) toetus meie sees ja meie ümber, mis ON uskumatult Imeline ja Võimas!

RÕR🌹

See On – Uue Ajastu Energiates uue Maailma Loomine ja Ehitamine.

See On – Pühendumine endale ja Õdede ringile, Eesti kollektiivile ja kogu Inimkonnale! OMA Ajas, Arengus, Autentsuses, Aususes.

See On – Millegi täiesti uue alustamine ja sellega koos edasi kasvamine ja arenemine Usalduses.

See On – Hinge kutse, mis kajab Sinu sees ja juhatab Sulle märke läbi elutee.

See On – Töö endaga, kollektiivenergiaga ja töö RÕRingis.

See On – Peale Pühitsust oma Teadmiste ja Väe edasi jagamine kollektiiviga.

See On – Suurem ja Ilusam ja Võimsam, kui me seda täna oskame või julgeme arvata (st sõnades väljendada), kuid me tunneme seda oma südames ja alati! Ning, kui me üksteist oma teel kohtame, siis 💞me tunneme seda mõlemad – see äratab meievahelise sideme eelmistest aegadest ja kohtadest, kus me täna oleme kõik kokku suunatud tulema, Globaalselt hajutatult just nendesse punktidesse, kuhu Ülem Preestrinnad on saadetud, et Preestrinnade koole luua. Kõik on seotud energeetilise jaotusega üle planeedi, et tagada ühtlane DF e. Jumaliku Naisprintsiibi ja Jumalanna koodide aktiveerimine ja kohaliku kollektiivi tervendamise toetamine selles ülipõnevas Evolutsiooni-Revolutsioonis.

 

Me oleme just seal, kus meid hetkes kõige enam vajatakse ♥️ Ra: Ma

 

P.S. Meie teele on viimase 2a jooksul juhatatud täpselt 10 “RoosiÕde”, kas ja kes ja millal teist vastab kutsele, seda näitab aeg. Seega ütleb meie sisemine hääl, et meie I-ne 12-ne RÕR ongi koos. Me ei tee praegu mingeid piiranguid RoosiÕdede välja tulemisele, sest me ei tea, milline on meie kontsentratsioon sellel Maatükil “Eesti” ja kui palju selle eestikeelse kollektiivi toetamiseks meid välja peab ilmuma. AITÄH Sulle armas Õde, kes sa oled järginud oma Kutset ja meiega ise juba ühendust võtnud!  KOHTUMISTENI💞

🌹RÕR - KOHTUMISED ⭕️

RÕR Estonia Aktivatsioon toimus vastavalt juhatusele Pööripäevaportaalis 21.12.2022 Vändra’s. Selle kohta leiad kaasaelamiseks ja -tegemiseks salvestise meie KroonikaSalvest   Samuti on sulle kokku pandud ja täieneb pidevalt eraldi Playlist meie YouTube’i kanalil

 

SoTR  Estonia Activation Ceremony was held by Ra: Ma +1 Sister in the Winter Solstice Portal 21.12.2022 in the Mid-Estonia Energy Portal. About this came out also practical video for collective what is findable in  Chronicles  💞

I Kohtumine

               11.11.2023 Vändra, Estonia

II Kohtumine

            22.11.23 InterNet Video Kohtumine

III Kohtumine

             27.11.23 InterNet Video Kohtumine

IV Kohtumine

              1.12.23 InterNet Video Kohtumine

V Kohtumine

                   6.12.23 Viljandi, Estonia

VI Kohtumine

             22.12.23 InterNet Video Kohtumine
Millega arvestada MEIE kohtumisel?

ROOSID

Igal kohtumisel on sul kaasas oma värske roos või roosid.

.

KRISTALLID

Esimesel korral tood endaga 3 kristalli, 1 jääb Sulle ja käib sinuga kaasa, 1 jääb Ra: Ma kätte “lingiks ” ja 1 saab Maa’ndatud koos teiste 11’ga.

RIIETUS

just selline, milles Sa tunned ennast vastavuses oma algava teekonna kutsega, ning lisaks arvesta erinevate võimalike kehaliste tegevustega.

VARIA

Kaasa võta endaga pleed ja matt või lambanahk.

Kaunis vihik ja kirjapulk, ning oma lemmik heli-instrument.

Mis on Lemuuria Õdekond?

Lemuuria Õdekond on see-sama Püha (-Emahing Sophia) Kutse, et taaselustada meie iidne Lemuuria Akaš, meie Plejaadide DNA ja äratada ellu uuesti meie Jumalik naiselik olemus. Reisige koos meiega, tagasi Lemuuria päevadesse, kus tulime kokku tervenemise, noorendamise ja kogukonna nimel – ajal, mil naisi austati vaimselt teadliku ühiskonna lahutamatu osana ja ajal, mil naised olid šamaanid ja hoidjad. Iidsete tarkuste kandjad. Pühades ringides tervitatakse meid Lemuuria õdede seltskonda koos dr Amber Mele’ha Wolfiga, Lemuuria viimase preestrinnaga.

Pühas ringis on meil juurdepääs iidsele tarkuseühendusele meie Lemuuria esivanemate ja Plejaadide tähe-ema õpetajatega. Me elasime koos tervendajate, preestrinnade ja volitatud naistena 26 000 aastat tagasi. See Lemuuria naiste kollektiivne roll lõi tasakaalu Jumaliku meheliku – Lemuuria meestega – ning tagas jätkuva Rahu ja Harmoonia tuhandeteks aastateks.

Tänane Lemuuria Õde toob tänapäeva naise jaoks tagasi need iidsed õpetused uuteks aegadeks. Amber Mele’ha toob täheemad (oma Plejaadide õpetajate) oma kanalite kaudu igasse õdede rühma.

„Algset Lemuuria õdekonda praktiseeriti iidse Lemuuria kõigis osades, nii Ema-mäel, kui ka järeltulijatel saartel ja mandriasulates. See kestis kaugelt üle “akaši  sajandite” ja levis üle maa, kuni see ellujäämisomaduste ja meie ajaloo patriarhaalsete “vallutavate ajastute” alguse tõttu unustati.

See Õeskond ületas algse Lemuuria “eksklusiivse väljenduse” atribuudid ja nii said neist kõige salajasemad ühingud üle kogu Maa. Naised, kes kõike seda hindasid ja väärtustasid, nimetasid selle liikumise ümber ja isegi eitasid seda, kuid lõpuks hukkusid preestrinnad ise inimkonnas valitseva tasakaalustamatuse tõttu. Kuid need teadmised ei lahkunud kunagi Vana Hinge Akašist. Nagu kunagise Armastuse sosin, oli see alati valmis uuesti esile kerkima ja kogu inimkonna suhtes Kaastunde leegiga uuesti süttima.

Äratus on läbitud (12.21.2012) ja uued kalendrid on koostamisel. Nüüd on aeg meenutada ja taaselustada mineviku pühasid tasakaalustusmeetodeid ning liikuda nendega tulevikku.

Preestrinnad, tõuske üles.

Krayon juuni 2013

/Tõlge otse orig.lehelt/


Soovid Ra: Ma’ga kohtumist, koolitust või energialugemist?!

Saada oma soovid teele: info ( ät ) elulooja.ee