Kuidas TASUTA kasutada oma imelist Super-Power’it ilma milleta Sind ei eksisteeriks!?! Mis Super-Power’it küsid?  See on su ainuke elus püsimise “vahend”-  sinu sünniõigus ja esimene asi, kui sa oma emast väljud …sa alustad seda teekonda SISSE HINGAMISGA ja jätad selle kehastuse VÄLJA HINGAMISEGA!

Ok, kui sellest veel võib aru saada, siis miks on vaja ronida külma vette, kui väljas on niigi külm ja kõik tahavad pugeda hoopis sooja?!

Ma püüan sulle natuke lahti seletada  – mis toimub Sinu kehas, kui sa annad talle teadliku võimaluse muuta, temas toimuvaid keemilisi protsesse Sinule kasulikul moel!?!

Millised on need teadlikud võimalused?

Hingata teadvustatult ja juhtides sissehingatavat õhku ehk looja-energiat, just sinna kuhu hetkel vaja…

Muutes kehastust ümbritsevat temperatuuri ning anda talle võimalus käivitada ja muuta vastavalt sellele sisemisi keemilisi protsesse.

Tänu Wim Hof’i elutööle ja Hinge juhatusele on ta kaasanud nii palju teadlasi oma tegevusse, et paari viimase aastaga on teaduslikult tõestatud 2 minuti külma vee ja teadliku hingamise tagajärjel tekivad väga positiivsete tulemustega alkeemilised protsessid meie kehastustes.

 

👉Armas, kui sul on kroonilisi haigusi või seisundeid, mille puhul sa ei tea🤷 kas ja millal või kuidas alustada, siis ole hea ja pöördu just sinna, kuhu su sisetunne sind juhatab👼 – on see su perearst või külanõid või su oma kõrgem Mina…sest – Otsuse ja ka vastutuse enda kehastuse aitamise osas võtad alati Sina! …nagu ka siis, kui allkirjad annad enne protseduure ja sekkumisi…📝

Mitte keegi – mitte kunagi ei saa anda ühtegi garantiid ega vastutada, mis ja kuidas Sinu kehaga toimib.

Arst ütleb sulle, seda mida tema on õppinud ja oma patsientidel näinud/kuulnud. Külanõid või mõni muu ravitseja/teadja/alkeemik ehk praktik – nagu mina – saan sulle öelda, mida ja kuidas mina olen kogenud oma kehastusega.🔮

Igaljuhul on põhjust tänulik olla nende teadmiste ja kogemuste eest, sest tänu sellele – Hingamine ja vees käimine – on võimalik sellel Planeedil, sellel Inimolendil, saada üheks oma kõige tugevama põhiolemusega – VEEGA ja toetada oma Hinge arengut tema teekonnal.

3 aastat on meie elu olnud selle võrra niipalju lõbusam ja transformatsiooniprotsessid kergemad, sest iga kord saab keha otse kõige värskemad koodid, mis toetavad arengut. Käidud on igas veekogus, mis Euroopas ringi tuustides ette on jäänud. Seda olenemata ilmast, kõik võimalikud erinevad jõed, järved, mered või ookeanid. Tänaseks rullin ma end lumes esimesel võimalusel, kui lumi ja olukord lubavad. Paljajalu lumel või maal jooksmine on aga lausa möödapääsmatu tegevus igapäevaselt! Sest mida kõrgemale tõusevad meie sagedused, seda  tundlikumad me oleme, seda rohkem vajame me maandust ja puhastust igal tasandil!

Rohkem Teadlikust Hingamisest ja teisest maailmanimest-Dan Brule’st, kes ka Wim’i õpetaja oli ja meie oma Kalewipoeg Heiki Tomsonist, kes kõik kolm ka minu õpetajad on, saad rohkem teada ja tutvuda, kui külastad – DanBrule , WimHofMethod ja TeadlikHingamine kodulehte.

Samuti on tänaseks toimunud super võimas I Hingamislaulupidu ja II tulemas! Rohkem infot ja oma pileti saad leida Hingamislaulupeo kodulehelt!