Milo

Experience:

5 aastat

Biography:

Milo - Bichon Frize, male 20.04.2018

Lühidalt

Milo on valge villapall – Bichon Frize – 5 kg-ne koerapoiss, kes sündis Maardus 20.04.2018 ja kutsus mind endale järgi 27.07.2018. Sõitsime Kiaraga Maardu bussiga Balti Jaamast tunniga kohale ja paari tunni pärast tagasi selleaegsesse Kalamaja kodusse,  juba koos Milo’kesega.

Milo on elanud väga aktiivset koeraelu ja käinud kaasas igalpool, nii kooli -igapäevatöös, -tundides, kui ülikooli loengutes. Samuti õppis Milo kiiresti selgeks kuidas osaleda ja käituda  joogatundides.

Milo läbis Teraapiakoera ettevalmistuskursused ja ka litsentsi jaoks vajalikud Teraaapiakoera eksamid. Kuna aktiivse teraaapiakoera teenust pakkuda ei ole hetkel plaaninud, ei ole ka litsentsi uuendanud.

Selle asemel sai Milost hoopis 2021 aasta kevadest rahvusvaheline VABA olemise ja käitumisega, armastust ja rõõmu ning muud vajalikku informatsiooni mitmel tasandil jagav olend.

Mis see tähendab?

Seda, et Milo õppis käima ilma rihmata ja jälgima ning usaldama ümbrust ja minu olemasolu tema läheduses… Suhtlema teiste inimeste ja loomadega, tuginedes oma intuitsioonile – olenemata nende loomade suurusest või tõust. Valvama “oma karja”  ja vajadusel reageerima.

Tunnen Milo’s ära jooni nii Santa’st, kui Necky’st, minu I ja II koerast.

Kui sul tekkis küsimus – kas meie lemmikloomad reinkarneeruvad ehk taassünnivad? Lemmikute reinkarnatsioon saab toimuda vaid tänu puhta armastuse energia jagamisele…seega vastus on – JAH – nad tahavad tagasi tulla selle kogetud siira armastuse juurde…ja nii nad tulevad koer koerana…kass kassina, papagoi papagoina ja hamster hamstrina…. kuid mitte hamster küülikuna või kassina, ehk veel selgemalt öelduna, need sinu armastusega seotud lemmikute Hinged võivad muuta tõugu ja suurust ja värvi jne, kuid mitte muuta evolutsiooni hiirest elevandiks. 

Nii On.