🥳 Imelist Uue Galaktilise Aasta algust 26.07, kui hommikul 4:48 👉88‼️ "Tõusevad" nii meie EluEnergia kandja PÄIKE, kui ka meie HingePäike SIRIUS 🌞🌟👉Kui sa ei ole veel kuulanud selle NooreKuu Lõvis PORTALi saadet, siis kindlasti toeta ennast ka selle infoga ja tööriistadega 📝🃏
Tasakaalus Isa e DM on valmis meie sees! Ka tasakaalustunud Ema e DF on valmis meie sees, et saaks sündida Jumalik Alge - Laps meie sees!Äratatud! Aktiveeritud! Alanud on Ärganud Inimolendi KehaMasinas Teadlik Koostöö ja Avatari Uueks Loomine! Kuidas? Jälgi Ra: Ma PORTAL'i🔮 🌚🦞💫 Teemad:
- Õrnus-Härdus jne
- Protsessoritest ja protsessidest
- Salajased uued algused
- Topelt Gazimi
- Püha Geomeetria
- Toitumisest
Armastusena, ♥️Ra: Ma aka Katrin
Aitäh kõik armsad, kes te olete Molly teekonda toetanud ja energiavahetuspanustega meie suunas alustanud ning ka füüsiliselt Elulooja Staapi appi tulnud🙏🏻🙏🏻🙏🏻
🥰Kuidas sa armas end tunned? Oleme Suures Kosmilises Restardis ehk astunud Vikerkaaresillale🌈✨Süsteem tõmbab enamus inimkonnast vanade mustrite järgi tähistama ja pidutsema 🔥… üle aastate on paljud suured “Jaanituled” välja kuulutatud tasuta!!! Mis vahepeal olid suured kassatäitmise kohad! Massitähelepanu hajutamine… Meis üleskerkinud küsimus ootab vastust- Miks just kõige Valgemal ajal on pandud meid sajandeid omale nii vajalikku kütet ära põletama, mitte suunatud teda pimedaks ja külmaks ajaks riita laduma? Oleme aastaid sulle rääkinud, et meil tuleb KÕIK vanad mustrid selja taha jätta ja Kuulata sõnumeid, mida meilt Hetkes oodatakse.
Oodatakse meie valmisolekut!
✨ Kirjeldan sulle järgnevalt seda ettevalmistavat möödunud nädalat ehk lausa 10 päeva, millest läbi oleme tulnud ja kuidas siia tundesse jõudnud. Seda kõike kirjeldada on järjest keerulisem, sest me pole neid tundeid kogenud, mida meil järjest juurde tuleb… ja võib tunduda uskumatuna kuna kasutan palju ülivõrdeid. Kirjeldan seda kõike sulle kahes osas. 1. Siin&Praegu 2. alates 🌝1. Siin&Praegu selles Imelises Päikese kõrghetkes (L 21.06) nii, et kuidagi eriti õrn ja "pühalik" olemine on... ei oska seda teisiti seletada... voolasin oma koristustes siin tänulikkuses, kuni pausi tegin ja magama jäin... Kõik sabad on ka toas ja magavad ka ... Vihma jälle sajab. Õues on 13C. Erinevad Peokutsed kukuvad ka "küljest ära”… eile juba tühistasin 24.06- kutse Päikesekivile ja praegu väga tundub, et ka homne (P 22.06 Kiissa Kodade) kutse kukub ära, sest meil hetkel pole väga endast välja jagada ja samas ei soovi mingeid "segu-energiaid" endale ligi lubada, vaid paarikesi vaikuses ja omas mullis voolata ja … lihtsalt olla oma värskelt aktiveeritud puhtas energias, mis on sõnumitest tulvil… Luban sellel kõigel sündida just nii nagu juhatatakse... Auto võeti mul ka põhjusega eile käest! Et ma ei sõidaks. Miks? Kuidas? Võtsin E-N üle 5+aasta 3 ööpäeva AINULT ENDALE, ilma sabadeta. Imeliselt kandis Daysi mind linna, kuigi olin juba tuvastanud imelikud hääled Laupäeval turul käies! Linnas käies sain kõik oma nunnud läbi käidud ja eriliselt ka oma kehamasina eest üle aastate hoolt kantud! Imeline ja maagiline juhatus 🔮🙏 ⚜️Enne Tallinna jõudmist sõitsin läbi Henri juurest ja nägin Käbi ja Mooni preilid ära 👭 ⚜️ Helena kinkis spa-kehahoolduse, mille valisin oma lemmik OliveSpa's, kus 3h jooksul sain nautida Hamam’i kehakoorimist ja siidivahu õrnust, millele järgnes 4käe sünkroonmassaaz ja näomassaaz, vahepal nautisin kuuma tüümiani teed ja pähkleid sufleega 🥰 Kõlab kui Taevane Unistus! Ja oligi viimati käisin seal 12 a tagasi! Selle õhtu veetsingi Helena perega - nägin poisse ja isegi Ellie’t koos peikaga. ⚜️Teisipäeva hommikul kohtusin Pirita Hambaravis uue “noore nunnuga” dr.Loona’ga, nagu mu puhkusel olev hambaarastist omanik Anu, mulle kirjeldas. Loona tõesti hoolitses õrnalt mu eest 2,5h…kohtumisi jätkub korduvaid, kui nii on määratud. ⚜️Ülejäänud päevaga Kiara avas kauaoodatud Koolibride portaali mu Tulipunase lillekese kohale vasakul käel ja võlus mulle ka uued kulmud 🥰 Seda kõike oli põnev kogeda, sest 20 ringi ümber päikese tagasi minnes, olin ma ise püsimeigi ja tattoode koolitaja… tehnikad ON muutunud. ⚜️Kolmapäev oli Kennethiga ja üllatusena sain ka Monsu õhtuse massaazi omale, sest ta oli Franz-poisiga maale sõitnud! MILLINE JUHATUS😇🙏🏻🥰
Sellest massaazist sai mu selle kehastuse VÕIMSAIM AKTIVATSIOON mida me koos massööriga kogesime, kui kehavälised jälgijad... See oli 2 masina ulmeline koostöö!Sellel (Neljapäeva) öösel ei ärganud ma kordagi!!! IME! Tead armas. Ma ei kirjelda seda ULMELIST KOOSTÖÖD lihtsalt kui sõnakõlksu. Vaid, kui tõeliselt erilist kogemust! Peale 2 päeva tagasi esmakordselt kogetud 4-käe massaazi…mille saab liigitada mõnusaks naudinguks! Räägin sellest eriti põhjalikult, sest massaaze olen ma kogenud väga erinevaid ja erinevates riikides ja kuna mul oli oma salong (“Sinu Pere Salong”) just siis, kui Kiara oli sündinud, siis käis mu salongist läbi ainuüksi kümneid massööre… Püsivalt olid neist vaid 2 parimat (meie jalgpallikoondise füsioterapeut ja massöör) Peale seda Ulmelist kehamasinate koostööd, olen ma tugevates protsessides olnud ja tundub, et nii ka 🚙Daysi, kes mind kandis oma kahtlaste kolksudega koju tagasi ja mehhanikuteni, kes siis ehmatusega tõdesid, et ratta vedru katki ja kohe ka rehv... , ehk Daysi jäi nende kätte. Reedel koos villapallidega õnnelikult mehhaanikuteni kantuna, saime jälle tänada intuitsiooni ja juhatust, kes meid niimoodi sõnaotsesmõttes - kandis 🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Ja see pole veel kõik! Samalajal, kui selgus, et meist said jalamehed, sõitsid meie poole aknavahetajad ja läbi imeluse ajastuse ka meid 5 min hiljem töökoja juurest peale võtsid🙏🏻 Selline oli möödunud 10 päevane Luna juhatus, mis algas Molly koju juhatamisega 11.06 ja akende vahetusega Reedel 13.06, sellele järgnenud suurpuhastuse ja toa renoveerimisega L 14.06 Linnaskäik koos lastega kohtumiste ja kehahoolitsusetga 16.-19.06. Ja nii said 20.06 reede õhtuks ka kõik 3 akent vahetatud ja seekordne Päikese kõrghetk ehk pööripäev tõi tõesti suurpuhastuse #2. Milleks 🌞Päike saatis omalt poolt ka meile 2 suurt💥💥 X info plahvatust, mida me kõik läbime ehk kollektiivse ärkamisega seotud aktivatsioonid... N vastu R lausa kellajaliselt aeti meid 3x samal ajal pooletunniste vahedega ülesse! Valguskiirusel jõudva info vastuvõtmine toimub sekunditega...teiste pakettidega läheb aega 24-48...h ehk jätkub ka veel tänasesse ... ja me veel ei tea, mis ta vahepeal on teinud 🙃
Oleme jõudnud 11ndasse päeva ehk täna tahan kohe eriti rõhutada, et Pühasse päeva #22. kui sa näed neid numbrilisi märke, mis tunnistavad, et see duaalsuse meistritase on saavutatud.
Täna ootab ees köögi seina lappimine ja sauna ellu äratamine, peale suuri puhastustöid, mida Merike vahepeal teostas, kui ma ära olin. Alates Neljapäevast olen ma nagu vatis. Nagu täiesti teises reaalsuses. Mitte midagi ei oma tähtsust, mis on seotud vanade mustritega ehk iga mu liigutus ja mõte on seotud veel rohkem kehamasina kuulamisega ja hetke tunnetamisega ning tuleviku loomisega… Kõik muu kaotab hetkel tähtsuse, sest meil ei ole aega, et seda mujale raisata - kui ENDALE!⚜️Siit saad lugeda esimest poolt meie kirjutisest alates 🌝ehk Molly koju saabumine ja 13.Reede See Imeline Reede 13 tõi meile ühe rahulikemaist öödest 2 nunnu villapalliga 🐶🐶 Luna juhatus oli lausa minutilise täpsusega! Me jõudsime üheaegselt Molly transpordibussiga parklasse! Vapruse värinad lahustusid esimese 10 minutiga ja asendusid tänuavaldustega 💋💋 Teekond koju vaatas Molly suurima huviga aknast välja ja jälgis kõike 👀 🙏🏻🥰 esimene õhtupoolik oli kergeid solvumise märke aga need lahustusid selle õrna armastuse kandja läheduses kõigil meie sabadel 🙏🏻Molly on täpsely seal kuhu ta saabuma pidi olles selleks siis eelnevalt läbinud "meeiteamida"... Tal jätkub õrnust ja Armastust kõigile... Ainuke mis temas toob välja aktiivset elevust on meie 10 sulist preilit 😅 kui ta neid nägi muutus tema hoiak ja ta kukkus eriti rõõmsalt neid taga ajama 😂 See mäng toob välja temas mingid varjatud instinktid eelmistest eludest ... 🐕 See 13 Reede tõi väga kaua oodataud 2 akna vahetuse! Ja me saime sõnaotseses mõttes nägijaks ehk "kilekotist välja"! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰
Päikesekiired pääsevad nyyd ka tuppa nii valgustama, kui soojendama ✨🔥
See omakorda lasi sündida järgmisel juhatusel ehk laupäeval appi tulnud õekesed said üllatuse, sest meil seisis ees kohe kogu selle toa uuendamine! Laekardinate pesu ja uue tapeedi paigaldamine!
See on see voolamises ühisenergia võimendus mille tulemusena oli meil 7 tunniga koristatud ja uuendatud tuba ja laotud 5m3 puid 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Aitäh Ra: Ma'le juhatuse eest! 🔮
🙏🏻🙏🏻🙏🏻Aitäh puude ladumise ja koristusabi eest!
Merike ise on aidanud praegu nii mul sisetöödes, kui enamus välistööd ja niitmised 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Veel jääb vahetada üks aken ja lauad akendele raamiks paigaldada, mis tõenäoliselt toimub üsna varsti. Aeg näitab.
Muidugi hoolitseb see sama "aeg" ka teiste tegemiste eest, mis vahepeal teele antakse- nagu näiteks "üleöö ohtlikuks muutunud kanaaiauks" millele aga ka on õnneks lihtne lahendus olemas ja saame ehk Merikesega koos enne mu paaripäevast eemaldumist hakkama🙏🏻
Mollyga käisin meie Veti juures ka ja lasime tal südamekese üle kuulata ja kaalusime ka, sest mulle tundus, et preili on tunduvalt raskem, kui Milo 😅
Ja nii ongi!
Molly on 6,5 kg ja Milo on 5,9 kg .
Südamerohtu anname talle hommikul ja õhtul ja muidu on ta esimesest hetkest just nagu olekski pidanud siin meiega koguaeg olema!
Vahepeal on selgunud, et Molly ei oska õue küsida, ehk mul on vaja minna talle ööseks mähkmeid ostma.
Toiduga saame hakkama sööb seda mida annan ja kui kõht väga tühjaks saab, siis võtab ka krõbinaid. Hoian praegu meelega toiduga tagasi, sest ta esialgne aplus ja kugistamine on nüüd juba muutunud rahulikuks söömiseks.
Kokkuvõtteks, usun, et sa saad aru KUI Imeline on see ELU kogemus mille me omale oleme võtnud siia hetke kehastudes! Usu imedesse ja nad saavad avalduda! Me oleme juba nii võimsad Loojad, et loome hetkedega omale järgmiseks sammuks "vaiba alla".
Armastusena ♥️
Sisemist Rahu ja Enese Armastust soovides,
🌟Ra: Ma aka Katrin
Kogu info liigub läbi MEDIUM'ite ehk energiakanalite, kes on siia hetke kus me sinuga viibime, ettevalmistatud ja tõusevad järjest kiiremini- sest nad on Usalduses oma juhatuse ees!Iga ülestõusja vastutab Ise oma kaasaliikumise eest MaaEma muutustega, ning nede eest ei saa ei peituda ei põgeneda, vaid ainuke tee kuhu me oleme suunatud liikuma on - ÜHINEDA. ⁉️Miks, Mida, Kuidas - seda kõike näitab meile Aeg ja Usaldus. Meil ei ole vaja enam Mõelda vaid Alistuda Vastuvõtmises Juhatusele. 🔮 Peatse kohtumiseni Pereringis🫂🫶🏻
Armastusena, ♥️Ra: Ma aka Katrin
#divineguidance #surprise #jumalikjuhatus #kogukondadeühinemiseaeg #newearth #unity #communitybuilding #communitysupportArmastusena,
♥️Ra: Ma aka Katrin
✨ “Hinga nii, nagu elu sõltuks sellest. Sest see ju sõltubki.”Sooja südamega, Heiki 🌐 www.teadlikhingamine.ee
Tule Meiega Muutuste teele!
Miks?
Et oma otsitud "EluÜlesannet" täitma asuda ja oma Keha-Masinaga kontakt luua!Uue Maailma Loojal Olendil on vaja kõigepealt Enesearmastusse jõuda, et oma edasisi ülesandeid täita saaks♥️Teisiti kahjuks edasiliikumine selles Evolutsiooni-Revolutsioonis on raskendatud, kui mitte võimatu. Mitte ainult Sinul vaid kogu Inimkonnal. Me oleme Inimkonnana läbinud "Teiste Armastamise" etapi ehk taseme. See Kogemus on meil kõigil käes! Järgmine ülesanne koos meile saabuvate Uute Energiatega (mida väga püütakse igatepidi takistada järjest absurtsematel viisidel) ja sageduste tõusuga, suunab meid selles Eraku e. Hermiti aastas keset neid kiirenevaid muutusi astuma Enese-Armastuse teele. Kes ja millal sinna jõuab on väga individuaalne nii nagu meie "kaasas kantav pagas", sellel teel, millest me samm-sammult vabaneme. See on Meistriks kasvamise teekond Alkeemia mõistes, sest tegemist on elementide tundma ja juhtima õppimisega, millest me koosneme, ning neid muundama oleme suunatud, nii endas, kui enda ümber. Seni kuni InimOlend ei aksepteeri ennast 100% seni on ta seotud vanade mustritega ehk teiste Armastamisega ja mõtleb "mida teised temast mõtlevad", et vältida enesega olemist ja arendamist, rahusse ja aksepteerimisse jõudmist. Seni ei ole ta veel jõudnud Enese-Armastusse. Need Olendid, kes jõuavad Enese-Armastusse saavad juhatatud täiesti uuele Armastuse jagamise tasemele ja kokku viidud oma Jumaliku Partneriga, et kiirendada Uue Maailma arengut ja uusi ühiskondlikke mudeleid. Meil kellelgi siin ei ole veel aimu mida see tegelikult tähendab. Selleks meid juhatatakse valmistuma. Paljud iidsed tarkade ütled muutuvad ka meie jaoks tähtsusetuteks, sest nad kõik on kajastatud läbi "pimeduse prisma". Meil tuleb loobuda KÕIGEST vanast. Kahjuks on kõik see eelnev just see millest, meil aga siiani nendes 3D mängudes puudub arusaam ja ka teostus. Seeläbi paljud ärkajad, kes on veel väga manipuleeritavad jätkavad mänge "teistega" sest neil ei ole veel sisemist tugevat eneseusaldust ja Usku Kõige Võimalikkusesse. Nad on veel "Moneky See Monkey Do" sagedustes ja ei ole nõus tihtipeale omaette olemisse minema, sest "äkki ma jään samal ajal millesti ilma!?" FOMO ehk FearOfMissingOut.
Meie kõigi Kõrgeimaks Hüvanguks on esimesetel Teejuhtidel need "koolid" läbitud. Aeg on jagada nendega, kes on valmis pühenduma endale.Kui puudub Teadvustatd Kontakt oma BioMasinaga ehk Kehaga, siis on oma järgmisi "EluÜlesandeid" suht võimatu vastu võtta. Et astuda ühiselt lõplikult välja nendest läbitud 😈Testidest, tuleb neid kogemusi nüüd rakendada e.edasi jagada ja uued juhatused ligi lubada meie kiirenevas Transformatsioonis🧬🔮 Ja nii nagu Ra: Ma ütleb - tuleb meil nüüd avada uks 🚪 Sulle, kes sa ise endaga veel "nii sõber" ei ole ja vb tihti alla annad jätkuvatele 😈 Testidele ning tunned, et sul on vaja tuge -
- Tões "koos tegemisel", sest üksi olles tundub see võimatu,
- Ra: Ma juhatusest kõikidel erinevatel teemadel, mis meie muutusi ja arengut puudutavad ja
- hetke soovitustest,
- vastuseid tekkivatele küsimustele jne jne.
- kallimana,
- armsamana,
- kergemana,
- tugevamana,
- painduvamana,
- ilusamana,
- tervemana,
- nooremana,
- võimsamana,
- tänulikumana,
- teadlikumana,
- kohanemisvõimelisemana, jne jne
NiiOn.
Võta või Jäta.
Valikud ja Otsused on Sinu.
Oma soovi liituda KKK'ga saad väljendada meili teel info (@) elulooja.ee
Armastusena♥️ Ra: Ma aka Katrin 💃🏼
Oli üks selle ajaarvamise Suure Reede varahommik.
Pilves ja udusudus soe ja märg, ajavahemik ca 5:30-7:30, kui Valgusprintsess Ra: Ma leidis ennast ühe toreda rõõmsameelse seltskonnaga kusagil, mingeid asju ajamas.
Sel korral olid tema tegemised seotud “Ilumaailma” teemade ja tegemistega, ning teistel olid omad teemad.
Keskkond oli erinev tema ärkveloleku omast, kui nii saab öelda, sest ega ta Kehastus Katrinina tihtipeale enam hästi aru ei saanud, millal on see “Päris” ärkvelolek ja millal “Uni”.
Igaljuhul tuli selle rõõmsameelse seltskonna tegemistesse “Paus” ja nad suundusid ühiselt kusagile “Poodi” ja/või “Raha järele”.
Juba bussis olles selgus, et sõit toimub mere poole ja Valgusprintsessi lähedal seisev sõber teatas, et tema igaljuhul läheb ujuma.
Valgusprintsess tundis, et tema hetkel ujumisega ei liitu ja seda mitte sellepärast, et väljas oli varakevad ja vesi alles sulatas jääd, vaid sellepärast, et tal olid teised eesmärgid selle sõiduga seotud.
Ta teadis, et kõigeks ei ole neil ühiselt aega…
Sisemine tunne kirjeldas sõitu, kui “Rannamõisa” kanti ehk siis Põhja-Eesti kaldal lääne suunas…
Vahepeal vahetus bussis rahvas ja suhtluskeel muutus ka, rohkem nagu “Maardu” kanti oleks hoopis tee neid viinud. Samuti muutus akendest väljavaadates kirjapilt erinevatel majadel.
Bussis kuuldus jutte, et enamus need nähtavad poed on ammu suletud ja seisavad tühjalt ja et see “Pood”, kuhu nad sõitsid, on veel üks vähestest toimivatest selles piirkonnas.
Buss jõudis oma lõpppeatusesse ja eemalt paistis meri ja kõnealune “Pood”.
Selles poes sai Valgusprintsess koos selle sama sõbraga, kes bussis ta kõrval oli, natuke ringi vaadata ja leidis omale ühe imeilusa uue rahakoti.
Talle tundus, et see sõber, kes oli lubanud ujuma minna, seda vist enam ei tee, kuna oli otsa jooksnud ühele oma tuttavale kohalikule müüjatarile, ning asunud aktiivsesse vestlusesse.
Samal ajal, kui enamus seltskonnast olid juba poest lahkumas, toimus kahes kassas vahetus ehk alustas tööd uus - õhtune vahetus.
See sõbraga rääkinud müüjatar sulges oma kassa peale valgusprintsessi sõbra teenindamist ja suunas teda aga hoopis uue kassiiri poole.
Valgusprintsess Ra: Ma oli üllatunud sellisest käitumisest, kuid ei teinud sellest numbrit, vaid liikus teise kassa poole.
Teise kassa juurde oli aga tekkinud juba pikk saba klientidest ja samaaegselt kogunenud vahetust alustava kassiiri ümber kohalike müüjate punt, kes siis lõpetasid oma päeva ja peale nende teenindamist kiiresti koju soovisid minna.
Riideid nad ei vahetanud, pani Valgusprintsess tähele, ja teenindatud said nad märkamatult.
See pikk klientide saba suhtus kõigesse sellesse väga rahulikult ja loomulikult- ju oli see tavaline osa päevas.
Lihtsalt NiiOn.
Ra: Ma seisis ka sinna, kus need “omad” olid pundis, sest ta sinna ju suunati, ning vaadates seda pikka saba, tundus talle, et kui ta nüüd sinna saba lõppu läheb oma uue imelise rahakotiga, siis jääb ta seltskonnast ja bussist maha…
Vaevalt oli ta seda jõudnud mõelda, kui vahetust alustanud kassiir teda kõnetas ja alustas oma “Uue Päeva Mängu” rõõmsatujuliselt!
Samal ajal lahkus ka tema sõbra kõrvalt seni juttu puhunud müüjatar ja sõber jäi teda sealsamas kõrval ootama.
Kassiir võttis Ra: Ma käest selle ilusa läikiva musta-kuldse rahakoti ja asus seda imetlema, vaatas igast küljest ja ka seest, ning siis teatas kõva häälega
“Nii ilus ja tore asi aga tal on üks suur viga! Tal pole ju raha sees!!!” naeris ta laialt samal ajal.
Jah nii on, kõik naersid kaasa - Tõde ju.
Valgusprintsess ütles siis, et tegelikult ta Raha järgi ju tuligi ja boonusena leidis ka selle rahakoti sealt.
Sellepeale võttis kassiir suure kastitäie säravaid küldseid münte ja tõstis ülesse “Kas selle?” ja Ra: Ma mõistis, et neid münte on palju ja vastas, et “selleks on tal pigem vaja ilusat samet-või nahkset kotikest, kuhu need kõik kallata saaks!”
Siis võttis kassir välja paki uusi kortsutatud rahasid, mis olid ca A5 või A6 suuruses mõõdus ehk 2-3x suuremad, kui viimati nähtud sai.
Sahmis sele pakiga ja ulatas Valgusprintsessile neist kaks kortsus paberit ja rahakoti ja ütles, et “nüüd võid oma ameerika plastikutükist loobuda ja ära anda” ehk ta pidas silmas pangakaarti, mis Valgusprintsessil käes oli.
Olles oma kätte võtnud need värsked ilusad, kuid kortsutatud värvilised Rahad hakkas ta neid põnevusega uurima ja küsis oma sõbralt ja ka kassiirilt
“ Kas need on päris?
Kas meil vahepeal uus raha tulnud?
Kas see ongi kõik mille järgi ma tulin?”
Vastused tulid “jah-jah see on uus raha võta vastu ja ole õnnelik!“
Ra: Ma oli!
Ta ei teadnud midagi selle väärtusest küll aga oli see ilus ja ennenägematu!
Ta mõistis ka miks nad olid kortsutatud, sest teisiti ei olnud kassiiril turvaline neid inimestele anda ja kuna raha on ju kangas, siis ei juhtu temaga kortsutamisel midagi muud, kui, et kergendab üksteise küljest lahti eraldamist.
Ta tänas kassiiri ja eemaldus “poest” jäädes koos sõbraga neid kahte suurt värvilist Rahapaberit imetlema.
Ühel oli peal 50 ja teisel 65.
Kiirelt vaadates neid numbreid, luges ta välja endale vajalikud sõnumid.
5+11=7 ehk tegemist on Hinge ->
50 - muutustega 5 dekaadil ümber päikese ja
65 - Meistritaseme muutused Tingimusteta Armastuses.
Aitäh, Aitäh, Aitäh nende sõnumite eest Saturn ja Venus ütles ta vaikselt!
Number oli paremal ülemises nurgas mõlemil nii 65 kui 50, ehk liikumine paremasse ja kõrgemasse sagedusse!
Need värvilised Pildid, mida oli kujutatud nendel Rahadel, viisid teda Vana Vene Muinasjuttude maailma.
65 oli kuninglike pehmete punakate kuldsete ja pruunikate põhitoonidega, kus keskel oli viisakalt kummardav ehk reverance’i tegev Kuningapoeg või Rüütel vms
Millegipärast oli 65-l puudu tükk tervest ristkülikust aga ta ei olnud katki ega rebitud, ta oligi selline.
50 oli värskete “Imerial Jade ja Peridot” rohekate ja kuldsete põhitoonidega, millel oli 4+1 voodit väga ilusti seatud ja nende ees seisis Empress või Imekaunis-Vassilissa oma helerohelises maani kleidis ja “krooniga”.
See Rahapaber oli terve, ilma puuduvate osadeta.
Olles asetanud need imelised värsked, tema jaoks veel rohkemaid sõnumeid kandvad Rahad, uude rahakotti, kiirustas Valgusprintsess sõbra järel juba ootavasse bussi.
Jõudes bussi avatud ukseni tabas teda teadmine, et ta ei saa ise astuda bussitrepist ülesse ja ta palus ulatada endale käe, mis aitaks tal ülesse astmele end tõsta.
Käsi sirutus ja Ra: Ma sai tõstetud bussi peale.
_____
Miks ei saanud Valgusprintsess Ra: Ma ise bussi astuda?
Sest Valgusprintsessi Maapealne kehastus - Katrin oli asetanud vahepeal magades oma jalad liblika asendisse - jalatallad kokku tõmmanud - ning sealt välja liikumine saab toimuda väga ettevaatlikult peale pikka poosis olemist.
Ta ei hakanud oma Maapealset kehamasinat lõhkuma ja leidis lahenduse kohapeal, kuidas läbi palutud “käeulatuse” ta bussile sai tõstetud.
________
Nii saigi läbi seekordne Teadlik kahe maailma vaheline Une-lugu Valgusprintsess Ra: Ma Maapealsetest seiklustest ja peagi Katrin ärkas rahulikult ja pani selle seikluse koheselt kirja, et seda lugu ka sinuga jagada.
Armastusena,
Valgusprintsess Ra: Ma ♥️
Armastusena, ♥️ Ra: Ma aka Katrin
- - Räägime Ümbersünnist
- - Toidust ja Kehasõnumitest
- - Mida tähendab - Ole Valmis e. ValmisOlek
- - Kuidas toimus meie "Fööniksi põlemine" 🐦🔥
- - Luna ja Jupiter...
- - Mars ja Luna veelkord Valmisolekust
Armastusena, ♥️ Ra: Ma aka Katrin
- Kehamasina kuulamine
- Näo massaaz, kõrvad, käed
- Koostööpartner - Castor Oil ehk Riitsinus õli
- Sõnumid 🐞LepaTriinult
Homo Sapiens Sapiens'i "Imelise Muutumise Mäng"-u millesse me sinuga koos oleme sisenenud 🌀PROJECT33🔮♡♡♡ 🥰 Aitäh, et ennast aitad, ja kuulad lõpuni. Kindlasti pane Like👍, kui teema on sinuga resoneerunud, siis jõuab info kergemini teisteni, kes ka seda vajada võivad. Jaga mis sinuga kokku kõlas, siis julgustad teisi! Endale telli uuendused, et teaksid, millal on uus materjal saadaval 🔔 Subscribe ♥️ Armastusega, Ra: Ma aka Katrin P.S. Täna jagasid "kõrgemad" ehk nähtamatud jõud ka seda infot, mida me ise pole ammu videote alla jaganud. Paneme ta siis ka siia artiklisse, kui selline oli nende soov ja juhatus. ♡♡♡ Meie loodud erinevad materjalid Inimkonna kollektiivse Ülestõusu aitamiseks sellel põneval Evolutsiooni teekonnal, leiad kodulehelt https://ELULOOJA.ee ja nendest meie PLAYLISTID'est: 🔮MEDITATSIOONID🎙👂 https://youtube.com/playlist?list=PLCuhp-_gzzbBav1C0ufGpf2UC0SKozNCR 🔮KROONIKAD🔎📝📜🎥 https://youtube.com/playlist?list=PLCuhp-_gzzbD_aF3ewhLzQ-niDfu_6WYF 🔮ENERGIALUGEMISED🃏🧬 ✨ https://youtube.com/playlist?list=PLCuhp-_gzzbAZxPZyIEF6JL6_rmvKQVRB 🔮KÕIK KEHASTUSE TOETAMISEKS💁🧬👫 https://youtube.com/playlist?list=PLCuhp-_gzzbD2du1YdZL9OKP4SKnycjlC 🌏Ra: Ma SOOVITUSED SULLE TEISTELT VAGUSTÖÖTAJATELT MAAILMAST🌎 https://youtube.com/playlist?list=PLCuhp-_gzzbBPgUA2cr7p9I49kTNSBg-D ♡♡♡ Materialid ja -töötlus: Katrin Suie Kogu tootmine toimub vastavalt Ra: Ma juhatusele ja Katrini hetke võimalustele ✍🏻📲 💻✂️🎞🎥 NB! 🤓Oleme loomas Elulooja Arendus- ja Produktsiooni tiimi. Kui sulle meeldib suhelda ja suurelt Unistada ja usud oma Unistuste täitumisse... siis sul on potensiaali. 🤩Armas Ärkaja, kes sa oled väljumas 3D matrixist ja ei tea, kuhu või kuidas ennast rakendada, sellel põneval ülemineku ajal ja sinus põleb soov midagi uutmoodi teha... ...ja su elueesmärgiks ei ole mitte teiste eluplaanis osalemine, vaid sa tahad oma kire ja oskuste väljendamisega Oma Elu luua ja seda juba Uue Maa kõrgemates sagedustes. Kui sulle meeldib eespool kirjeldatud perekonda kuulumise ja sellega koos tundmatusse kasvamise tunne ning sa naudid erinevate asjade kujundamist ja kokkupanemist, ajas kehtivate ja kiirelt uuenevate tehniliste lahenduste õppimine, haldamine ja tootmine, siis palun võta meiega ühendust meili teel ja anna endast märku 🙏🏻 Kuulutus jääb aktiivseks, kuni meeskond otsustab selle maha võtta. ♡♡♡ KONTAKT: https://elulooja.ee/kontakt Päevakajastus - FB, Instagram - Ra: Ma Katrin Suie FB messengeri kaudu "hei kuidas läheb?" kontaktidele ei vasta. See on meie isiklik lähisuhtluskanal. Kui on soov ühendust luua, erinevatel eesmärkidel, siis palume teha seda meili teel info (@) elulooja.ee ♡♡♡ KANALIT JA KOGUKONNA ARENGUT SAAB IGAÜKS TOETADA OMALE SOBIVAL VIISIL: https://elulooja.ee/kontakt https://paypal.me/elulooja?locale.x=en_US
♥️ Sinu Ra: Ma aka Katrin
Tänulikkuses,
♥️ Sinu teejuht Ra: Ma aka Katrin
Duaalses maailmas, kuhu me oleme tulnud oma kogemusi kogema, et selle arusaamiseni jõuda ja oma rolli täitma asuda - NAUDINGUGA!!! SIIN & PRAEGU!!! ehk jõuda igas hetkes Teadvustumiseni - nii enese sees toimuvate protsesside, kui kõige sellega kaasuvaga meie sees …ja meie ümber… …mida me saame kirjeldada, kõiki neid mängumustreid kasutades, erinevaid “silte” kasutades… enamasti madalasageduslike energiaid tootvaid aktivaatoreid - SÕNU! mis on seotud duaalsete võrdlustega-Hinnangute jms aktiveerimisega, Hea-Halb, Õige-Vale, Ilus-Kole, Kallis-Odav, jne, kus toimub vastavalt “siltide-sisule” automaatne energeetiline manipulatsioon - jaotamine-jagunemine. Enamasti sellepärast, et meie Elu-Programmi mustrid on niimoodi ( pahatahtlikult … - hinnang! Teadvusta! ) loodud. Miks? Selleks, et me ei areneks vaid “Täidaks Mängu Reegleid” olles manipulatsiooni tahtel “pimedusega löödud”. Miks? Mängides seda mängu (mida me siiani oleme mänginud), mis on loonud meid, kui madala sageduslike Rasside toitmiseks loodud ja meid, kui ühte Kosmilist Rassi - Liiki tahtlikult muundatud just niimoodi pimesi alluma. AJA LUGU. SIIN ME OLEME! PRAEGU! Ja OTSUS ON MEIE KÄES! Inimkond ON TAHTLIKULT LÕHESTATUD. MIDA SINA TUNNED??? MIDA SA TEGELIKULT TAHAD??? Vaata endale otsa armas - vaata peeglisse ja küsi endalt need küsimused päriselt! Kui sa ei küsi, siis ei saa vastuseid tulla. EnergiaMaailm on LIHTNE ja SELGE! Meie-Mina tean KES ma olen ja KUST ma tulen ja MIKS ja MIDA Me siia oleme tulnud Tegema. Sina? Jah keset seda suurt Olemist räägime me Tegemisest. Sest oma Elu Rolli Astumine - Oma PÄRIS OLEMUSEGA - oma Hingega ühenduse loomine ja Ärkamise- ning osadel ka Ülestõusuteekonnale astumisega - tähendab end Inimkonna teenistusse andmist - olema parim versioon endast ja jagada oma Tõde - andeid, kanaldusi ehk vahendada Universumi infot - energiat - läbi selle meile laenatud avatari - kehamasina- peenekoelise ja imelise lihaskostüümi - kehastuse erinevate väljendusvormide kaudu. Me oleme KÕIK ainukordsed ja erilised!!! Mitte keegi ei sarnane teisega! Meil on ulmeliselt erinevad anded ja võimed, mis nende avaldudes rikastavad ja teenivad meid kõiki. Oleme sisenenud IMEDE AJASTUSSE!!! Ole valmis Imesid Looma ja Vastu Võtma! Seal. kus on su FOOKUS - TÄHELEPANU - TEADVUS, seda oma ellu LOOD ehk juurde kutsud! Käid oma ringi - in loop - just niiakaua, kuni aru saad, et enam ei soovi ja muudad mustrit. Toimub ARENG. Kasvõi micro tasandil! Kui sa ei tea hetkes mida teha!? Siis on ALATI 1 kindel vastus ehk VALEM! Tee seda, mis sind hetkes kõige rohkem rõõmustab ja häid tundeid loob! Nii oled sa LUBAMISES. Nii saabub Rahu ja Soojus sinu sisse ja nad lubavad lahustada, kõik need madalad energiad, mis hetkes ei teeni, ning asenduda IMEDE energiaga! Mis on IME? Ime on veel nägematu reaalsus!
Meie oleme Need Alustavad Alkeemikud, Kes Õpivad nendes Uutes Ulme kiiretes sagedustes, kuhu meid juba sel Novembri kuul saab koos Planeediga tõstetud, Manifesteerima oma Visioone Reaalsusesse Looma!Mis on ULME? Ulme on seni avastamatu (teaduse poolt, mis väga piiratud-juhitud kontrolli all). Seni, kuni me “Magame” seni on ELU - Ulme! Sest olles ainult sisse lülitatud - ehk Elus, ei tähenda, et Elu Programm on aktiveeritud. See aktiveerub ÄRKAMISEGA ehk Hingolendina eneseteadvustumise arenguga. Meie tänane Siin&Praegu on eilne Ulme. Mida me ei osanud ka oma selle kehastuse alguses, mitte isegi ette kujutada! Teadvusta! Sellest tulenevalt, meie, kui ka “Unistuste” koolitaja ( sõnademäng😇 ) soovitame sul keskendada oma tähelepanu TEADLIKULT oma küsimustele! (vt eespool) Kui sa armas oled Inimene, kes on juhatatud siia neid sõnu lugema, siis on ka Sinu “kätes” INIMKONNA SAATUS! Mitte Planeedi, tema teeb seda mida ta ikka teatud aja tagant on suunatud tegema! Kuid seekord oleme me soovinud ise seda koos temaga kogeda. Inimkonnana. Kui 1. Me oleme Evolutsiooni murdepunktis, kus osad kehastunud Inimolendid on valinud Ärkamise ja Hinge arengu teekonna ja kehastuse Ümbersünni - see on Tugevate Teekond - ja SA OLED TUGEVAM, KUI SA ARVATA OSKAD VÕI JULGED!!! SA OLED VALGUS - SA OLED ARMASTUS! See on sinu tugevus igas hetkes, kui sa seda suudad omale kõva häälega öelda, oled sa “puutumatu” ehk Hoitud ja Kaitstud sõna otseses mõttes! Armas muutuste tee oma “testidega” on nagu “õhkõrn jää” (või “miiniväli” ) millel me liigume, mis teadlikult ja rahus ettevaatlikult liikudes sind kannab, ning igal sammul oleme suunatud tähelepanelikkusele, iga oma tegevuse ja sõna osas…! Seda kõike ei jaga me sinuga mitte hirmutamise eesmärgil vaid vastupidi, et sa hakkaksid mõistma, kui võimas olend sa tegelikult oled ja et KÕIK sinu sees ja sinu ümber ON SINU SUUNATA! Suhtle ainult neinde olenditega, kellega sul on hea ja kerge suhelda, kes tekitavad sinus häid tundeid ja ülejäänute osas palun säilita NEUTRAALSUS! Ära HINDA kedagi ega midagi! Vaid teadvusta, et see mis sulle ei meeldi hetkes on osa sinu enda reaalsusest, mis on sulle nähtavale toodud, et sa selle vabastaksid, isegi kui sa hetkel sellest aru ei saa, miks see või teine olend-asi-situatsioon just niimoodi on. Tule kohale. HINGA. Lõdvestu ja Luba lahustuda kõigel, mis sind, kui elusat ja arenevat hingolendit enam ei teeni, ning ole valmis edasi liikuma uutes energiates just sulle sobivas tempos ja seejuures teadvusta, et see ei tähenda mitte, sinu egole sobivat tempot, vaid sinu, kui imelise ja võimsa Ümbersündiva Kosmilise Multidimensionaalse Olendi Tempot selles Evolutsiooni murdepunktis! Armas. Kõik olendid Planeedil ei tee teadlike valikuid läbida seda Tasakaalu Portaali 11:11, vaid on otsustanud jätkata oma mugavustsoonis ja minna kaasa hääbuva 3D matrixi mänguga. Ja see on nende Hinge valik siin ja praegu. Isegi, kui see võib tunduda kõrvalt vaadates sinu, kui Ärganu ja Nägija jaoks julm, siis säilita oma Neutraalsus ja JÄÄ ENDAKS! Sa ei ole Kunagi Üksi ja sul ei ole vaja Karta midagi!!! Namaste.
🔮11:11 📯📜🃏 Õhtusõnumid kinnitamas hommikuse Ra: Ma PORTALi teemasid 🥰🙏🏻♥️
🃏-29 #11🔮
TERVENEMISE sagedus toetab meie kolmainsusel meie kehamasina tervendamist, taastades meie tervise ja täiuse ja terviklikkuse, kasutades selleks teadlikult kogu informatsiooni, mis jõuab meieni läbi erinevate tajude ning selle informatsiooni harmoniseerimine laiali vastavalt Hetke vajadustele, meie kõrgeimaks hüvanguks ja meie kallite kõrgeimaks hüvanguks ja kogu inimkonna kõrgeimaks hüvanguks!
Vt kohe järgmist energiat tema all -
🃏-13 SIDUSUS !
Võti Tervenemisele ehk eelmine kaart!
Toetab meie võimekust tasakaalustada meie südame ja mõistuse energiad nii optimaalsesse ühisvõimekusse, mis laseb meil reaalsusesse looma hakata kõike mida me soovime 🔮✨
Ja jälle nagu kinnitused hommikustele sõnumitele
🃏-31 MAAGIA ✨🔮
See ju kõik see Imede teema ja oma Unistustesse uskumise jne MAAGIA sagedus toetab meie kolmainsuse vōimekust kasvada ja laieneda siit momendist kaugemale, et liikuda lähemale neile võimalustele ja väljendustele mis on suuremad ja võimsamad kui me praegu oskame ette kujutada.
Kõik mis selleks vaja on - on sinu usk kõige võimalikkusesse! Ja soovide täitumisse! LUBAMINE! Millest rääkis ka kanaldus ARF Ra: Ma kanalduses
🃏-15 KAASTUNNE
Sinu kolmainsuse muutumine. Tasakaalu loomine.
Kaastunde sagedus toetab meie võimekust seista teiste kõrval Kohtumõistmiseta - Hindamata, ja olla Jumalik vahendaja Taeva ja Maa vahel, Nii Hing kui Keha, nii, et Tingimusteta Armastus saab voolata läbi meie südamete edasi Maailma ♥️✨
Kõik omavahel seotud ♾️
NiiOn
Aitäh Aitäh Aitäh 🙏🏻🙏🏻🙏🏻





