TERE ARMAS!Sa tead, et me ĂŒsna harva jagame teiste asju, ainult, kui nad meieni on juhatatud ja meiega resoneereuvad ning edasi jagamist vajavadJah kesk-Eestis toimub vĂ€ga “midagi” ja kohe, kui on pilves ilm!Selge ilmaga on rahulik energia ja “vaikus”…Teise teema osas on Ra: Ma öelnud, et seal ei aita ei allkirjad ega negatiivsuse ja hirmu suurendamine vaid see kui seotud osalised koos oma toetajaskonnaga fyysiliselt kohapeal on ja alla ei anna…ehk katkematud loitsud-meditatsioonid ja pmt “laulevinimkett”, tuginedes meie selle elu kehastuste kogemusele eelmiste suurte muutuste ajal…Ja kogu selle tegevuse taotlus peab tulema sĂŒdamest – lĂ€bi puhta Armastuse energia, mitte “vaenlase”hirmule vastuastumisest!Tunne ja teadvusta. TĂ”use “kĂ”rgemale” ja vaata palun suuremat pilti… see kĂ”ik on yks osake kogu mĂ€ngust.Armas kollektiiv, kĂ”ik on tĂ€pselt nii nagu on!Vaata kuhu sa oma energia lubad ja hakka hindama oma jĂ”udu ja vĂ€ge selle suunamisel.MIDA SA LOOD HETKES, OMA TUNNETES, LĂBI RĂĂMU JA ARMASTUSES ISEENDAGA, ET HOMME NĂHA PAREMAT JA ILUSAMAT?!Ra: Ma
VOL 1
Kirjutan siia oma nĂ€gemuse, mis mind ĂŒllatas ja tegi mĂ”tlikuks?
Nimelt: nĂ€gin sellist pilti, et pĂŒhapĂ€eval, enne lĂ”unat ilmusid silmapiirile suured Valgusesambad, mis olid teineteisest komnurkse asetusega. Vahemaaga kuskil 35-40 km. Need sambad tulid maaseest vĂ€lja ja asetsesid Eestimaa keskel.
Nende sammaste ĂŒmber liikusid helsinised kettad, ĂŒlesse- alla.
Need, kolm ĂŒli vĂ”imast Valgusesammast olid omavahel ĂŒhenduses tumeda elektrilaenguga, nagu elektrivool kĂ€iks neist lĂ€bi.
Hiljem ilmus sinna peale kuppel, mis kaitses meie riiki eestuleva sĂŒndmuse/te eest!?
Need sambad ei tulnud taevast nagu vÀga paljude piltide peal on nÀha, vaid need ilmusid vÀlja meie Maarjamaa pinnast. JÀrgmine sammas ilmus Saaremaale ja Hiiumaale.
NÀgemuses/pildis nÀgin, et meist olid jÀrgmised LÀti ja siis Leedu.
Viimaste osas olid Valgusesambad asetusega lÀÀne suunas/servas.
Hiljem lisandus vĂ€iksemad paljudesse kohtadesse. Kuid mitte igalpool. Tajun, et see on maandus. Negatiivse energialaine maandus, mis hoiab meie sĂŒsteemis/riigis Ă”nnetuse Ă€ra. Ma vĂ€ga loodan, et niion!
Lasin sellel paar pÀeva seedida ja usun, et tunne pole vale. Eile oli taaskord tunda vÔÔrast pinget maa energias, mis pole omane planeet Maale.
Ma ei vihja ega suuna oma nĂ€gemust kellegi suunas. See on puhas minu nĂ€gemus ja teadmine, mis antakse ĂŒlevalt.
Oleme vĂ€ga suurte muutuste lĂ€vel ja seega, kĂ”ik mida tumejĂ”ud saab nĂŒĂŒd teha, on lĂ”hkuda inimeste turvatunne.
Emake loodus koostöös Universumi meeskondadega aitavad oma jÔududega kaasa.
Paljudele on ostused ja mÀrguanded edastatud.
Seega sinu, minu, teie ellujÀÀmine ajajoonel on ostustatud.
Tule sellest suurest roosast mullist vĂ€lja! Ăra ‘hĂ”lju’ taeva all! Kuula oma sĂŒdant!
Ava oma hingesilmad, et mÔista tervikpilti, sest meile antakse vaid piskut nÀha ja seegi lootusetult greenis. Laev upub! Loodan, et oled oma laeva ise voolinud?
Ăra mine paanikasse. VĂ”istlus kĂ€ib ĂŒle meie peade.
Kuid tea, need kes peavad alles jÀÀma, siis nad on eraldatud ajajoones vahe platvormiga..ehk seintega.
On hetk pausiks ja hingetÔmbeks suurtele Valgustöötajatele.
Rahune, ka tĂ€itsa tavalised inimesed pÀÀsevad, kelle on sĂŒda/tunnistus Ă”ige kohapeal!
Armas hing, kui sa vaid teaks mis on meie seljataga ja taevas kaetud loori taga, sa teeks tĂ€na oma sĂŒdametunnistuses suure pesupĂ€eva?!
Kogun veidi, siis kirjutan palju pÔnevat.
JĂ€rgimseks!
PĂŒhapĂ€eval tuli teinegi nĂ€gemus silmade ette!
Nimelt: hetkel aktuaalne Nursipalu.
Selle Nursipalu vĂ€ljal, hĂ”ljus ĂŒleval meie kuulus Kaika Laine!
Kas teate, ta oli oma olemuselt ikka vĂ€ga suur. JĂ€in silmitsema tema suurust ja olekut. Ta seisis mĂ”ne aja selle rĂ€situd paiga pkohal ja siis ilmusid tema ĂŒmber kĂ”ik selle paiga Kohavaimud ja PĂ”lislaane Esiemad! See oli imeline vaatepilt! Hinges tekkis suur kurbus. KĂ”ik need Esiemad ja Laanevaimud ĂŒhendasid oma kĂ€ed ja tegid suure ringi Laine ĂŒmber. Nad hakkasid laulma ĂŒhte maalaulu-hiielaulu, mis oli vaid omane selle Kohapaigale. Laine seisis ringikeskel ja laulis, lausus oma vĂ€esĂ”nad! Tegi siis igasse ilmakaarde suure RistimĂ€rgi! Paigutas vaid talle omased kaitsemĂ€rgid. Ei lĂ€inud sisse uurima tema toimingut. Tihti on see vĂ€ga isiklik rituaal. Silmad nĂ€gid, kuid ei vaadanud.
”NĂ€e, aga Ă€ra vaata!”
Midagi suurt ja tĂ€htsat on tulemas. KĂŒsisin, kas on midagi, mida peaksin teadma, siis öeldi, ”et kĂ”ik saavad kuulda ja nĂ€ha selle paiga sĂŒndmust!”
PĂ€rast seda riitust/loitsimist maa energiasse, tuli ĂŒlesse suur kĂŒsimĂ€rk? Aeg teeb oma, kuid need kelle kĂ€ed on selle paigaga mÀÀritud, saavad oma Karma.
Ma ei saada endast midagi vÀlja ega suuna kellegi poole seda infot. Olen vaid sÔnumitooja.
Hoiatused on antud kÔigile, kes sellega seotud.
Ei saa kunagi öelda, et ma ei teadnud vÔi ma olin vaid kÀsutÀitja!
Loodan sĂŒdamest, et pĂ”liseestlaste kodud jÀÀvad alles ja tuleb midagi, mis katkestab kogu selle projekti!
Lihtsalt jagan, ei midagi muud.
Armas hing, kui see sinu sĂŒdamega ei resoneeru, siis vĂ”id vaikselt edasi minna vĂ”i teha omale tassikese teed!
Ulvi.15.02.23.
VOL 2 ehk jÀrelkaja
Armsad kaasteelised, sÔbrad, tuttavad ja uued teelolijad!
Ma ei teagi, kuidas seda nĂŒĂŒd kohe lahti rÀÀkida, aga see, mis eile peale postitust toimuma hakkas, ĂŒllatas mind Ă”htuks vĂ€ga. Minu jaoks ootamatu!
Inimeste uudishimu lehele, oli rohkem kui laulupidu.
Ătlen siiralt, ma ei oodanud, ega ka isegi mĂ”elnud, et see sellise pöörde vĂ”tab. Ma pole sedasorti inimene, et tahaks vĂ€ga kuskil areenil/pĂŒĂŒne peal olla.
Olen aastaid vaikselt omaette olnud. Tekstid, mis oma lehele ĂŒlesse panen, siis vaid lugemiseks oma tuttavatele ja vĂ”itluskaaslastele.
Siinkohal ĂŒtlen, ma pole ”SelgeltnĂ€gija”.
Olen 24 aasat olnud avitaja- hingenÔustaja ja info allakanaldaja. Ended ja prohvetlikud unenÀgemused jagatakse/antakse alla lÀbi minu meeskonna, kes mind saadavad maa peal.
SelgeltnĂ€gemisevĂ”imed on mu vĂ€iksemal tĂŒtrel, kes 2 aasat tagasi peale ema Maimu surma, sai need oamle. Minu ema suguvĂ”sas on ”Teadmanaised” ja isapoolses suguvĂ”sas, kelle juured on pĂ€rit Tuhala NĂ”iakaevu juurest, on ”NĂ”idtargad.” EnamvĂ€hem ĂŒhesugused. Viimase paigaga olen tugevalt ĂŒhenduses oma esiemade ja esiisadega, kes kaitsevad seda vĂ”imast hiiepaika Tuhalas. Ma rÀÀgin ĂŒkspĂ€ev lahti, mis nende hiiepaikadega tegelikult toimub.
Kaika Laine kunagised sĂ”nad, kui ma temal kĂŒlas kĂ€isin; ”tea, et meiesugused kellel ”Uss-Rist-ja Karikas” otsaees, siis need on avitajad, mitte ravitsejad. Arstid ravivad inimesi.”
Olulisem….
jagan infot oma lehel neile kellele sobib, mitte niisama umbluud. Olen tÀnulik eilse reageerimise peale, sest lÀbi selle tuli mu lehele ka selliseid inimesi, kes on samavÀÀrsed infokandjad. Paljud on informatsiooni endale jÀtnud, sest nii on pigem turvalisem.
Tihti ongi pĂ”hjus selles, et meie seas on neid, kes pole veel kodus selle kĂ”igega. Aga kuidagi peab oma suhtumist ĂŒlesse nĂ€idama kui info tema teadvuse ja mĂ”ttemaailmaga ei haaku. KĂ”ik polegi kohe aksepteeritav ja silmale nĂ€htav. Niiongi.
Mul on hea meel infohuvi vastu. Oluline on olla teekonnal!
TĂ€nulik ja tĂ€nutundes kĂ”igi poole, kellele sobib ja info resoneerub.Vahel piisab vaid ĂŒhest lĂ”igust, kui hinges tekib rahu. Mis olulisem, leht on vaba ja sundimatu, kui ei sobi, vĂ”ib alati minna sinna, kus rohi on rohelisem ja taevas sinisem!
Tekste vÔib jagada.
Oleme hoolimises ja mÔistmises.
Ulvi.16.02.23.
TÀienduseks Ulvi eelmisele sÔnumile
Samuti leiad kanaldused tÀna Elulooja kodulehelt, kuhu Ulvi oli oma nÀgemusi lahkelt nÔus kaasloojana jagama.AitÀhMeie loodame, et see ilus kirjeldatud pilt meie hoitusest ja kaitsest aitab sind armas hoida ennast rahus ja usus oma teel edasi liikudesSinu Ra: Ma
VOL 3 lisaks eelnevale...
Kirjutan tÀna lisa eelmise nÀgemusele.
Siia juurde vÀike selgitus, mitte, et peaksin kellegile midagi tÔestama, vaid lihtsalt kuidas ma seda nÀen.
Mul pole vaja oma silmad kinni panna et midagi nÀha. Minu maailmas/elus on kaks reaalsust/maailma korraga.
Olen Ôppinud vahel lihtsalt muutma vaatenurka, et mitte segadusse minna.
Ma vĂ”in teha tĂ€itsa tavalist maist tööd, aga teadvuses on ikka teine maailm. NĂ€en, mis ĂŒleval maailmades(dimensioonides) toimub, kui ka siin maisesmaailmas. Ăks on maine- ja teine vaimnemaailm, kus asjad ja sĂŒndmused toimuvad paraleelselt.
Suured ended -nĂ€gemused, need on alati olnud mul varajasel hommikutunnil uneĂ€rkvelolekus. On hea ĂŒtlemine..”Vaata, aga Ă€ra nĂ€e. NĂ€e, aga Ă€ra vaata!”
Niisiis..
Eelnevale loole kirjutan tÀna lisa, mis on hetkel aktuaalne meie vÀiksel Eestimaal.
Paljud tundsid muret, et kui Nursipalu sai omale tugeva kaitse tuntud ja hinnatud Kaika Laine lĂ€bi, kes koos selle kohapaiga Esiemadega…VĂ€enaistega oli, kas siis selle kaitse ka kaugemale mĂ”jub?Usun et ikka?
Aga, see pole veel kÔik!
Nende eelmises nĂ€gemuses seisnud sammastele lisandus meie maa kohale veel 8 suurt, igasse ilmakaarde mis ĂŒhinesid meie maa vĂ”rgujoontega. KolmapĂ€eva Ă”htuks nĂ€gin nende sammaste taga vĂ€ga tihedalt, neid taevast allatulevaid valgsuega tĂ€idetud sambaid, mis on igalpool maailmas reaalselt piltide peal nĂ€ha.
Need ĂŒmbritsevad kogu meie riigipiiri joont. Kes nĂ€eb, see nĂ€eb. LĂ€heb veel aega, kui keegi selle pĂ€riselt oma pildikarpi saab.
Ma pole tehniline inimene, ega hakka siinkohal neid lahti seletama, mis need on. Nendest on vÀga palju lahti rÀÀgitud vaimsetes lehtedes. NÀevad need, kelllel hingesilmad avatud.
NĂ€dala alguses ĂŒhinesid kĂ”ik VĂ€ekoha pĂ”lisemad ning laulsid laulu, mis hoiaks ja kaisteks armast Eestimaad. PĂŒhaks muutunud Maarjamaad!
Allalaetud info: Igale kohapaigale on vaid talle omane keel ja pĂ€rand, mis kaitseb ja hoiab ĂŒleval selle kohapaiga vaimhinged. Need pole niisama ilma sĂŒndinud hinged. Neil on usk ja vĂ€gi seda energiat hoida eestulevateks sĂŒndmusteks ning tarkust jĂ€rletulevatele pĂ”lvedele. Ajajoon kĂ€ib kaasas vaid teatud sorti hingedel, kes on maaga tugevasti ĂŒhenduses ja teavad selle paiga vÀÀrtust ja hinda!
Iga inimene pole selle paiga omand ega oska seda mÔista ja hoida.
Selle Hinge valivad vĂ€lja esiemad. Kohapaiga energiaga kĂ€ib kaasa ĂŒrgne vĂ€gi/jĂ”ud, mis laastab ja kahjustab igatĂŒht, kes hiiekohta hĂ€vitab. IgaleĂŒhele pole antud oskust mĂ”ista ega hoida maaemaga kaasa antud kohustust. MĂ”ned hinged on siin vaid lĂ€bisĂ”idul, et omada kogemus, muud midagi. VĂ€gi ja usk, mis maaga kaasas kĂ€ib, on iidsetest aegadest vĂ€lja töötatud meistrite poolt.
Selles on tarkus ja vĂ€gi, mis antakse edasi vaid vĂ€lja valitud hingele. Kindlatel ajajoontel sĂŒnnivad hinged, kes pĂ€randavad edasi oma teadmsied ĂŒlepĂ”lve. See on talisman, tarkus ja vĂ€gi ning seda peab oskama kĂ€sitleda, et mitte kahju teha.
Tarkust on paljudel, kuid vĂ€hesed mĂ”istavad selle VĂ€e suurust kohe. Teadmine tuleb hiljem, kuid oskamatu vĂ”ib sellega suurt kahju teha. (Tekst anti ĂŒlevalt.)
KĂ”igi pĂŒhapaikade ja hiiekohtade hĂ”imuvanemad tĂ”stsid kĂ€ed palves ĂŒlesse taeva poole, et hoida ja kaitsta Maarjamaad.
Pildil on ĂŒhinenud ka kĂ”ik meie teised suured NĂ”iadtargad, kes on lĂ€inud teiselepoole loori.
On suur ĂŒhisenergiavĂ€lja loomine, seda on hea nĂ€ha ja teada. Ăhinesid need, kes on selleks ellukutsutud. Mitte kĂ”ik ei hooma veel seda. Ka teiselpool on vaikuses olijaid, kes ei saa aru, kas nad on veel reaalsuses vĂ”i raskest energiast vabad vormid.
JĂ€lgisin suure huviga seda protsessi/sĂŒndmust. Mitte ainult mina ei nĂ€e seda, vaid ka mu vĂ€ga hea tuttav, kellega aastaid mĂ”tteid- nĂ€gemusi vahetame. Igale targale antakse oma. Arusaamine ongi erinev, vastavlt oskusele ja taipamisele.
TĂ€naseks on selle keskele kolme suure samba kohale ilmunud suur kristall, mis hoiab kogu seda sammaste vibratsiooni kĂ”rgel.. See kristall on multidimnesionaalne ja aegruumi osa. Need Valgussambad on ĂŒhinenud meie maa nĂ€rvisĂŒsteemiga ja aitab meil muundada seda vanat lagunevat tumeenergiat. Nii on see praegu paljudes riikides. Taaskord tajun, tunnen, et see ei sĂ”ltu meist, vaid sĂŒsteemitöö kĂ€ib ĂŒle meie teadvuse.
Ătlen ikka endale, teen seda mida hĂ€sti oskan, kĂ”ik muu jÀÀgu neile, kes seda paremini mĂ”istavad. Inimene ei pea maailma muutma, vaid iseennast!
Selline on hetkel sĂŒndmus nĂ€gemise pildis..
Armas hing, kui Sa nÀed oma pilti, siis kirjuta julgelt oma lehle. Neid on palju, kes soovivad hinges ka rohkem teadlikumad olla.
Oleme hoitud.
Ulvi 17.02.23.


