📯📜Käes on UUENDUSTE aeg! 🦋🔮

🤗 Hei armas!

Usalda ennast ja tee nii nagu sinu süda juhatab ♥️ vaata ise kui tugev ta on ♥️ ja kantud alati! ☀️

Vanad mustrid ei teeni … sellepärast ka paljud asjad sul enam ei toimi nagu varem… 

Universum suunab meid kõiki alistuma ja teeb selleks igasugu naljakaid asju, et me hakkaksime nägema, kus ja millal ja millega meie fookust meie südameteelt ära tiritakse … 

Sa oled kutsutud siia endast südamest tulevaid asju tegema, mitte kellelegi teise või kolmanda rahulolu või järgmisi huvisid arvesse võtma, mis sinu arengut ei teeni… 

Sest see on tagasikäik süsteemimustrisse … sest kui sa ei tee Armastusega enda sees, siis ei Loo sa oma Elu, vaid täidad kellegi teise stsenaariumi..

Usalda ennast – Oma sisetunnet ja KÕIK, kes peavad viibima sinuga samal ajal samas kohas – ON SEAL KINDLASTI! 

Ja ka nende Tänupanus tuleb vastavalt nende tunnete väärtustamisele ja hinnagule ja vormis… Usalda.

Ja, kui me teeme ükskõik mida – ehk Kõike, ainult selle pealt, et kui ma seda teen, siis sellepärast, et see rõõmustab mind ja ma teen seda naudinguga, siis see siiras küllus Armastuseenergia väljendusena ei jää tundmata ega nägemata … tasakaal saab tekkida vabalt ja loomulikult ainult Usaldades 🔮 

Meil ON kõigil üksteisele midagi erinevat ja väärtuslikku pakkuda… sest me oleme ju kõik erinevad!

Me ei ole lihtsalt Biorobotid vaid Hingolendid kellel on keha-Avatar, mitte vastupidi, nagu enamus meie ümber veel ikka arvab, et ta on keha kellel vb on mingisugune Hing…kusagil…

Sa oled lõputu Hingolend, kellel on võimalus mängida seda Mängu Siin&Praegu tänu sellele Avatarile-Kehale, mida meid on pandud alahindama, mitte väärtustama, vihkama, võrdlema, muutma jnejne… Meie ülesanne on jõuda kontaktini selle Avatariga ja õppida teda tundma ja Armastama igat tema osakest just sellisena nagu ta sinu enda tegevuste tulemusena praeguseks väljendub!

Kontaktiloomisest edasi algab teekond täis Imesid, mis kõik on meie endi juhtida! Mida väiksem on sinu kokkupuude igas päevas ettesöödetud infoga, seda suuremaks kasvab sinu väljendusvajadus seestpoolt!

Kõik sinu ümber saab alguse seestpoolt väljaspoole!  Seemnest kasvavad lilled ja puud ja beebid! Inimest on aga pandud uskuma, et meie areng toimub väljastpoolt sissepoole! Tegelikult aga oled sa ju see sama seemneke, kes teab täpselt mida tal on vaja, et ennast kõige paremini hetkes tunda ja mida selleks teha. Me tõuseme ise püsti ja õpime käima, mitte keegi ei saa seda meile väljastpoolt õpetada. Saab ette näidata ja usaldada.

“WALK YOU’R TALK” ehk ELA SEDA MIDA RÄÄGID…

ehk suhteturunduse kuldreegel “Näita tagatulesid, siis teised näevad järgi liikuda” või julmemad näited toodi nt “miinivälja ületamisest, kus teised said jalajälgedes liikuda…”

Isegi kui me teeme samu asju, me teeme seda kõik erinevalt ja üksteist rikastavalt! Armastuse kõrval ei ole ruumi ei võrdlemisel, kadedusel, jms energiatel! Sest, kui Loojad (meie) on jõudnud puhtasse tingimusteta Armastusse, siis nad on jõudnud erinevuste väärtustamisesse! 

Ja, Kui me seda teadvustame!

Ja Hindame! 

Siis läbi eneseväärtustamise ja Usalduse oma Hinge ees, selle ees kelle jaoks me oma kogemusi oleme siin kogemas ja kogumas ning peagi oma ühismissioonidele oleme suunatud, siis – kes millise Elu omale valib?! 

USALDUSES EDASI VÕI VÕIDELDES LÕPUNI?!

Iga hetk ilmuvad järgmised Testid, mida läbida … sest “see kes on elanud” ehk agoonias klammerduv Vana Maailma energia “Devil “-> Lived, ei taha meil lasta edasi areneda ja Elu arendada, ning teeb seepärast kõik selleks, et sind hoida muutustest ja sulle nii vajalikust arengust eemale…

Kuid meie kiireima ja toetatud Teadvustumisega – ja seda juba igaüks individuaal tasandil ja ka kollektiivselt, märgates mustreid ja üksteist toetades, suudame seeläbi Harmooniliselt meid üheskoos järgmisele tasandile inimkonna arengus viia 🤩🧬

Meid ootavad ees 3 kiireimat TRANSFORMATSIOONI kuud enne Uute Jumalate sünni nädalat (5-11.08 -> muutused “Next Level” Meistriks), mille tipphetk on selle aasta Lõviväravad ehk 🔮888 PORTAL  Sünnivad Jumalad ja Jumalannad, kes on valmis Uue Maailma loomiseks.

“AEG jookseb liiva“ ehk on pandud jooksma⏳ või tiksuma ⏱️

Mida sa enda heaks teed – igal järgmisel hetkel? 

MIKS?!

Kuidas ennast kõige paremini aidata ja olla koostöös Universumiga enese ümberehitamisel? 

Ülesanded on erinevad nii kehastunud Naisenergia kandjatel, kui Meesenergia kandjatel. 

Oleme suunatud sinuga koos liikuma selleks ühistööks teisele platformile, kuhu meid hakati vaikselt suunama 2a tagasi.

Selle turvaruumi loomine kogukonnale on võimalik vaid läbi iga ennastväärtustava Hingolendi panuse, ning seeläbi välistab kolmandate osapoolte piiravad katsed meid meie arengus takistada. 

Me ei tea millal muutuvad praegused meediakanalid olematuks või meid sealt välja lükatakse – seda tehakse iga päev… ka meie tavapostitustega, millest osad ei jõua kunagi kellegini… Me teame, et me pole ka selles üksi… see on Globaalne tegevus.

Meist sõltumatud muutused on ka ootamas seda mahukat kogukonna infokandjat kodulehe näol ja kas ja kuidas sellega ajas läheb… näeme. 

Jälgi!

Anname sulle kohe teada, kui oleme niikaugele jõudnud, et sa saad siseneda  Ra: Ma Portal’i kaudu uuele platformile end meiega koos Uueks Looma ja Hingepere ühisarengut toetama. 

Armastusena, 
Sinu Ra: Ma aka Katrin ♥️

Leave a Reply