OHOOO 🤩on kevadine TALGU-LAUPÄEV 04.05.2024 💪🪵☀️🌱🐝

Hei armas teisel pool!

Saime eile teada, juba sel laupäeval on kevadine TALGUDE päev, mida kõik “linlased” on terve talve oodanud, et end rakendada värskes õhus – maal, seal, kus see on võimalik, et ennast maandades kehale füüsilist koormust anda 💪

Sa juba tead, et juhuslikkust ei ole, vaid on Jumalik Ajastus!

Just see nädal on meil olemas ka meie Pesa #44 omanik ja eile temaga koos kevadtöid tehes, otsustasimegi ka SIND omale appi kutsuda, keda huvitab Elulooja Staabi ehk meie Pesa#44 ja muidugi Sinu enese kehastuse ja vaimu olukorra parendamine – sest kõik need on omavahel seotud.

Mida paremas tasakaalus oleme meie – igaüks iseendas, seda paremas tasakaalus on meie ümbrus ja sealt edasi – üks toidab teist…

TALGUDELE on oodatud Heasoovlikud ja Positiivsed Hingolendid, kes soovivad panustada enesearengusse, tervenemisesse ja  Hingepere ühinemisesse üleminekul Uude Maailma!

Meid ootavad ees TÄPSELT 3 KUUD suurimat TRANFORMATSIOONI Inimkonna ajaloos!

 

MIS TÖÖD ON VALIKUS?

Meie suurim soov Talgupäevaks on:

 • SAADA VAHETATUD VÄHEMALT 2 AKENT ja
 • teha juba langetatud kuivadest puudest – küttepuud ehk ootavad sae- ja kirvemehi.
 • Kaevukaaned vajavad meisterdamist..või muud lahendust…
 • On teisi tegevusi ka neile, kes ei tegele ei saagide ega kirvestega.
 • Näiteks saab kaevata peenraid. Purustada multshi ja katta pindu. Vedada metsast mulda, koristada kive jms, trimmerdada jne.

MIDA KAASA VÕTTA?

 • Oma tööriistad, mille eest ka ise vastutad. Mootorsaag jms. mis igal meistril oma. Trimmerid, purustajad, käärid on olemas.
 • Oma tööriided ja kindad, ning kummikud või töösaapad.
 • Oma erivajaduste katmiseks söök või toiduained, millest kohapeal valmistada.
 • Palun arvesta sellega, et meie juures ei tarbita alkoholi ega muid meelemürke. Miks? Küsi ja me vastame.
 • Kui soovid tegevused jaotada 2 päeva peale, leiame ka võimaluse ööbimiseks.

 

OMALT POOLT SAAME PAKKUDA:

 • Hernesuppi, karaskit, vett ja teed – kõik muidugi meie oma tehtud ehk puhas ♥️ Võin juurde teha küpsetisi jms, kui oled toomas materjali, mida selleks vajame.
 • avame ka  Sauna Portaali koos külmavee vanniga ja muidugi teeme lõket, sest seda materjali on piisavalt.
 • Vaikust (kui masinad vaikivad) ja linnulaulu ning Päike on ka lubanud ennast meiega jagada ning soojendada õhku kuni 18C varjus 🌤️ Tunduvad üsna ideaalsed tingimused erinevate tegevuste sooritamiseks ja puhkamiseks.
 • Vajadusel saame pakkuda sulle ka lühikese energeetilise pildi koostamist hetkes 🃏🔮

TALGUPÄEV on Portaaliks TALGU-SUVELE, mis omakorda avab uksed esimestele Ra: Ma HERMIT VILLAGE – ehk Vaikuse Küla loojatele – osalejatele – asujatele.

Täpsemalt juba kohapeal.

Armas, kui sa tunned kutset ja soovi olla siin meiega ja panustada läbi selle Elulooja kogukonna arengusse ja ühinemisesse, siis anna endast palun teada KOHE MEILI TEEL –  info(ät)elulooja.ee

Kohaletulemiseks on erinevaid võimalusi ja neid ma siin välja ei reklaami, vaid vastan igaleühele eraldi. Eesti on nii piisavalt väike-suur, et suunast piisab ja enamasti kõik jääb 2-3h sõidu kaugusele. Suund Jõgeva.

Kui sa mõttes juba oled siin ja oled tulemas aga sul ei ole transporti, siis saad tulla näiteks rongiga Jõgevale ja me tuleme vastu. Näiteks rongide (Tallinn-Tartu suunal) hommikused ajad Tallinnast 06:10-08:05, 07:42-09:25, 09:38-11:25 ja kui soovijad on selgunud, siis saame ka kokku leppida, millisele rongile vaja vastu tulla.

 

Rõõmsa kohtumiseni!
Armastusena,
Sinu Ra: Ma aka Katrin ♥️

 


Comments (1)‎

Peale artikli ülesse tulemist tulid ka esimesed heasoovlikud pöidlahoidjad! 🙏
Mille peale kohe lisandus veel :

Jaa! 🤓Kui nii on juhatatud, siis saab "nurgakivi" loodud… Vaatasime just üle ka meie 6a tagused kanaldusele lisaks välja joonistatud visioonid ja veendusime, et visioon on sama-läinud vaid detailsemaks, läbi meie erinevate vajalike kogemiste selle aja jooksul, mil meid sai juhatatud "kohale", kus see realiseeruma saab hakata 🧬🔮

Ning, kui ta meie poolt peab loodud saama selle väikese ärkava kollektiivi "vaimse tervise" toetuseks, siis ei saa ta kuidagi meist mööda minna…
See Uude Maailma üleminekuks vajalik edaspidi isemajandav minikülakeskkond, ei ole "meie asi" ega "meie töö", vaid kollektiivenergia ühine koostöö, milleks on vaja õiged energiad kokku juhtida!

Meie siinpool oleme nagu dirigent e orkestri juht orkestri loomisel… kus muusikud tulevad kõik oma ande ja kire ja oma pilliga, ning dirigent paneb nad oma visiooni järgi ühistulemit looma 🧬🔮✨

♥️ Ra: Ma aka Katrin

Leave a Reply