☀️Imelist Pööripäeva ja rõõmsat SUVE nautimist Armas!🔥

Muidugi on see jutt kõigile meie ümber kuigi ma tean, et selleni jõuavad need, kes – kas enda arvates “kogemata” on mu lehele juhitud… või need hingesõbrad ja tuttavad, kes ootavad mõnda sõnumit, mis mul öelda…kas siis üle üsna pika aja… või siis just nüüd, kui on õige aeg…Siin ja Praegu  🔥

Jah tõesti tundub see vahepealne aeg mulle nii pikana, kuna hoidsin ennast vahepeal lausa vägisi eemal kõigest, mis oli seotud loomise ja tootmisega…ja keskendusin 100ga iseendasse ja endale, sest ma olen jälle järjekordseid etappe oma  Hingearenguteel läbimas ja viimased nädalad olnud üsna tugevates füüsilistes valudes vahelduvate energia download’ide käes🧬… kuid võib tõdeda, et see “sunnitud” seis ehk paranemine… on ka imeline etapp… sest kogu see teekond -Elu- on lihtsalt üks suur IME… ja seega jah… ei ole alati kerge ja on vahel väga väga raske ja vahel võibolla väljakannatamatult valus …siis teades, et see kõik on ajutine ja  OMG klishee aga Tõde!!!  

KÕIK MIS EI TAPA TEEB TUGEVAMAKS sest Ma tean, et ma pole endale siia plaani võtnud midagi sellist mida ma ei taluks, seega…saab minna alati ainult paremaks! Ma ju olen enda eest hoolitsenud 🥰

NII ON. 

ja selle jutu peale lisandus:

mu lapsed teavad vaid, kui palju kordi ma olen öelnud, siis kui on tunne, et ma enam tõesti ei jaksa… et ma ei pea ju olema mingi IRONWOMAN… ma lihtsalt ei jaksa-ma olen ju nii väike … ja samas olen uskunud, et see ei loe kui väike või suur ma olen ja ka seda uskusin, et minu piiritu õrnus ei kao kõige selle tugevuse alla… vaid vastupidi kasvab koos temaga… ja ka NII ON…SuperPowers. Igavesti. 

💎✨💎

Ja tead Armas, mis on veel lahedam…see, et “Diamond’s are the Girl’s best friend’s!” ja muidugi ka selle “IronWomani”… Ja miks see nii lahe on sellepärast, et me ju kõik muudame ennast süsinikubaasilt -> 🧬💎teemantkristaliin-iliseks tahke energia kogumiks… ja meie upgrade’id on muutnud (või  muudavad) ka meie DNA 🧬uueks ja seda koos uute tööristadega, mis annavad meile enda kätte täieliku Bandora laeka.

🔮🛠 

Mulle on antud need tööriistad osad juba kätte, et ma saaksin neid sinuga võimalikult kohe jagada, kui sina oled huvitatud enda uue versiooni ehitamisest!

💎✨💎

Oh ja veel, teemandist – oli mul üks kanaldus kohe selle aasta alguses, valudega võideldes – Kas teemandil on ka nii valus, kui teda lihvitakse, et ta oma imelise sära saavutaks??? 

Vastus tuli minuni paar päeva hiljem – JAH on ja ta teab seda ette, et läbi selle jõuab ta oma eesmärgi täitmiseni – jagama oma säraga naeratusi ja rõõmu.. ja igavesti…🌟💎🌟

😍Armas, kes sa praegu loed ja mittemidagi aru ei saa🤯 aga nagu põnev natuke vms… ei tea-mida mõelda-mida öelda…, siis lihtsalt loe edasi… ja kui ei tõmba sind üldse … siis oled sa juba siit läinud oma maailma tagasi 🤗

🙌🏻Sulle – kes sa edasi loed… Aitäh Sulle – Kallis oled😊(…ma tean, et sa said selle kätte praegu …selle tunde…enda sees 😇)

Ma tean ja usun, et sa hakkad vaikselt ärkama või juba oled ärganud…hakkad vb endas ära tundma “teistmoodi hetki”…mille kohta endamisi võib vahel isegi öelda – selget ja “iidset” tarkust…? Sa ei oska seda võibolla selgitada veel endale aga sa tunned, et see aitab sul näha uusi võimalusi või erinevaid teemasid laiendatud ja filosoofilisest vaatenurgast.

Võibolla oled saanud ka sellise “imeliku” aga pigem hea tunde osaliseks (võibolla suure hirmutunde…ja kõik mis sinna vahele mahuvad), mis on kui  meeldetuletus, et sa ei unustaks kunagi, et sa oled osa millestki suuremast – millestki suurejoonelisemast ja avardavamast. Selle tunde tundmise järel või tulemusena võibolla tunned end ainulaadselt seotuna selle imelise ja võimsa kollektiivse energiaga ja võibolla peaksid mõtisklema imelise panuse üle, mida sa oled teinud… mõelnud ja mida öelnud… ja mille jagamist või mida sa tahad jätkata oma pere, sõprade ja laiema kogukonnaga. 

🦋

IGA SU MÕTE, SÕNA JA TEGU…ON külvatud SEEME…mis LÄHEB IDANEMA ja KIIREMINI, kui kunagi varem. 

🌱🌱🌱🌱🌱

On Aeg hakata teadvustama – #1VÕTI Uue Inimese ja Uue Maailma loomisel on TEADVUSTAMINE!!!

🗝🗝🗝

…ja, kui kõik On ENERGIA… siis Teadvusta 🤔 millist energiat sa kannad ja mida ligi tõmbad ja mida eemale lükkad… me elame duaalses matrixi maailmas ehk➕ ➖ e. pos ja neg   ja praegu konkreetselt rõhutan ma seda duaalsust …sest siis sa saad hakata ennast teadvustatult ja teadlikult suunama siinapoole kuhu sa tahad liikuda … 🤔

kas Uude Maailma ja ise ennast uueks luua …see tähendab valida positiivne ja tervendav mõte-sõna-tegu… need on toetatud su Südame poolt ja tekitavad alati hea tunde sinu sees. 

või jääda sinna kus sa oled ja midagi mitte muuta ja see on juba piisvalt negatiivne seis sest sa lood igas hetkes sama ja üritad vägisi endast eemale tõrjuda, mida veel pole kuulnud ega näinud…

Ja see on täiesti ok! See on Sinu Hingeleping ja Sinu Ego vaba tahe. Ja nii kaua, kui Sina otsustad… või…ei otsustagi selles elus… Ka see on ok! 

😁

Mõnikord tehakse inimeste üle nalja, et nad liiga palju unistavad;  et nende pead jäid pilvedesse, mitte nad ei ole tegelikkuses. (Kui palju ma seda olen endale kuulnud öeldavat…)

Kuid see aeg, kus me praegu Uut Maailma loome, on DayDreamer’itele ehk päeva-unistajatele lausa paradiis. 

Kõigile inimestele, neile kelle südames on koht oma suurimatele ambitsioonidele  ja pöörasematele imelistele unistustele …ilma piirideta…raamideta…või ka neile, kes “sellega ei tegele”😌 saan öelda vaid – Unista KÕIGEST, millest SA EI OSKA aga niii väga ju tahad proovida ja TUNDA mingeid asju ja tegevusi ja tundeid mida ei ole veel näinud või oled äkki unes… ükskõik, kus või millal nad ka poleks…! 

Ole võimalikult lapsik ja optimistlik – KÕIK ON VÕIMALIK!  (siia juurde anti mulle hiljem “sidenote” soovitus, vaata nt. mis toimub 2182a. juulis…vene multikas “3-nda planeedi saladus” olemas eestikeelne Youtubeis )

DREAM ON!!!! 

Nii kutsud oma tuleviku lemmikud siia ja – vuola!!! 

Nii me uue loomegi!

🦋

HETKE ENERGIAD, mis meid toetavad….🙌🏻🧬

Kui tunned end viimasel ajal eluga”ummikus”, pole kindel, mis suunas liikuda või tunned, et oled lausa seisma jäänud, kasuta praegust kuuenergiat, et ärgitada end tegutsema – ja eriti, kui teod on seotud su unistuste poole.

Jälgi ka seda, kuidas sa väljendud vestlustes enda ja teistega. 

Sind julgustatakse inimestega suhtlema ja oma ideid jagama. Õigete inimestega ühenduse loomisel võid saavutada uskumatuid asju, juhul, kui teie eesmärgid ja visoonid on kooskõlas. Samuti võivad teised sulle lihtsalt pakkuda motivatsiooni ja tuge viisil, mis on kasulik, isegi, kui kohe ei paista.

🪐Saturn, tarkuse, distsipliini ja karma planeet, on seotud kvaliteediga!

See energia aitab täpselt määratleda, milliseid ambitsioone peaksid eelistama. Klassikalises astroloogias sümboliseerib Saturn Isa arhetüüpi ja sisemist vanemat. Me kõik oleme loonud endaga suhteid, mis aitavad meil end struktureeritult ja turvaliselt tunda. Meil on spetsiifiline käitumis-, riietumis- ja suhtlemisviis, mis ühtib selle hoolika minakontseptsiooniga. Seetõttu julgustab see seis sind endas seda enesekontseptsiooni uurima ja kasutama Veevalaja selget ja valgustavat energiat, et kinnitada täpselt seda, mida soovite lähitulevikus oma ellu kutsuda.

Ehk siis Armas Oma Elu Looja : 

Mis on hetkel sinu suurimad unistused? 

Kuidas sa tahad, et su elu tulevikus välja näeks? 

Kellega soovid seda jagada? 

Namaste
♥️
Ra: Ma või kelle jaoks Kati või Katrin

 

🦋🌸 🌼🦋🌸 🌼🦋🌸 🌼🦋

p.s. Kallis koolilõpetaja – 

Palju Õnne Sulle, Sa oled VABA ja LENDA KÕRGELT!

Üks palve minu poolt Sulle – Palun ära lase mitte kunagi mitte kellelgi öelda mis “tee või töö” Sina pead valima! 

Kui sulle pakutud mõte või teema sinuga kõlab ja teeb sind õnnelikult ärevaks ja paneb erutusest hüppama ja värisema – siis on õige! 

Kui aga toob välja sinu sees Hirmu suured silmad ja värina ning pigem keeraks teisele poole või poeks peitu, siis nii on… ja seda usalda – see ei ole sulle. 

Sinu Elu on SINU TEE ja SINU VALIK!!!

Järgmise korrani! 


Leave a Reply