🌍Globaalne Ühismeditatsioon 21.12.2021 kl 18:00-18:20
21.12.2021kl:18.00
Jumaliku sekkumise aktivatsioon inimkonna kõrgeimaks hüvanguks. 🙏🏻

Toimub kahes etapis: Petitsioon ja Ühismeditatsioon.

Kui sul on soov aidata kaasa energeetilise silla loomisel, läbi oma tahte avalduse, osaledes Planeedi vabastamise petitsioonis, siis tee seda alloleva lingi kaudu: 

ALLKIRJASTA PETITSIOON SIIN

https://www.change.org/p/the-awakened-population-planetary-liberation-now

Petitsiooni allkirjastamine on tähtis selleks, et saavutada kriitiline mass. Kui vähemalt 144 000 inimest avaldab oma soovi, on tegemist esimese kollektiivse soovi väljendumisega inimkonna ühe kihi poolt, terve inimkonna ajaloo vältel, kus me soovime ja palume Galaktilist kontakti ja abi ning sekkumist. 

See energeetilise silla loomine kiirendab meie puhastusprotsesse. See akt ei ole isiklik vaid Kõigi meie ja meie planeedi kõrgeimaks hüvanguks. Petsitsiooni allkirjastades, ei ole vaja muretseda oma täisnime esitamise pärast, kui see on äkki üks su hirmudest, mis ei taha allkirja anda, sa ei pea sinna oma “täis” dokumendi nime panema. 

Ühismeditatsioon.

On aeg võtta inimkonna ja meie planeedi saatus meie endi kätte!

Kasutame selleks pööripäeva energiaportaali, läbi mille me edastame meie ühinenud teadvuse soovid protsesside käivitamiseks, mis juhivad meid samm sammult planeedi vabastamiseni. 

See ühismeditatsioon loob jõulise tervendava energiavälja ja parandavad reaktsioonid üle terve Maa. See aitab Valgusjõududel maandada Valguse energia planeedi pinnal, et aidata stabiliseerida positiivne ajaliin. 

Inimeste hulk selles aktivatsioonis on kõige määravama mõjuga faktor protsessi kiirendamiseks inimkonna eri-kihtides.

Pööripäeval 21.12.2021 kl.18:00

Soovin sulle imelist lendu ja kohtume teisel pool! Tegin sulle kaks 10 min. versiooni, mida järjest soovitan läbi teha 18-18:20.

  • Ole hea ja leia endale mugavaim asend, kus sa saad rahuneda, lõdvestuda ja süveneda endasse.
  • Suhtu sellesse meditatsiooni, kui tööriista, mis aitab koostöös teiste hingedega käivitada protsesse, millega me asume looma esimesi kontakte heatahtlike Galaktiliste olenditega ja Jumaliku sekkumisega selle planeedi hüvanguks.
  • Ärata ja kutsu Violetsed leegid nende algsest allikast enda juurde, et nad moodustaksid kaitsva ringi ümber sinu nii meditatsiooni ajaks, kui ka peale seda. Palu, et see Violetne leek puhastaks sinu ümbert kõik, mis ei teeni Valgust.
  • Nüüd, kui kõik sinu ümber on puhas ja selge ja turvaline, kujuta ette säravvalget Valguse sammast, mis saab alguse otse Kosmilise-Kesk-Päikese südamest, kust ta suundub edasi kõikide Galaktikate KeskPäikestesse selles Universumis. Järgmisena kujuta ette, et seesama valgusesammas siseneb Galaktilisse KeskPäikesesse ja sealt edasi läbides terve meie Galaktika, siseneb see Valgusesammas meie Päikese-süsteemi ja läbistab esmalt kõiki selles Päikesesüsteemis viibivaid Valgusolendeid, seejärel kõiki olendeid, kes on selle planeedi peal ja ka sees, ning loomulikult läbib see säravvalge Valgusesammas sinu kehastuse ja suubub siis Maa keskmesse. Maa-ema südamesse.
  • Seejärel avalda oma soov ja otsus Esimese kontakti loomiseks ja Jumaliku sekkumise toetuseks. Kui võimalik ütle seda palun kaasa kõva häälega ja 3 korda järjest.

Olen valmis ja luban toimuda esimesel füüsilisel kontaktil heatahtlike 👽Galaktiliste olenditega, nüüd! 

Olen valmis Jumalikuks sekkumiseks, nüüd! 💫

Olen valmis ja luban toimuda esimesel füüsilisel kontaktil heatahtlike 👽Galaktiliste olenditega, nüüd! 

Olen valmis Jumalikuks sekkumiseks, nüüd! 💫

Olen valmis ja luban toimuda esimesel füüsilisel kontaktil heatahtlike 👽Galaktiliste olenditega, nüüd! 

Olen valmis Jumalikuks sekkumiseks, nüüd! 💫

  • Visualiseeri, kuidas heatahtlikud Galaktilised olendid vastavad nendele deklaratsioonidele ja füüsiliselt võtavad ühendust sinuga…ja kõikide teistega, kes osalevad sinuga koos selles deklaratsioonis.  Vaata kuidas Allikas otse sekkub Maa-ema seisundisse ja vallandab intensiivsed ravivad transformatsiooni energiad inimkonnale. Nüüd kujuta ette, kuidas see säravvalge Valgusesammas leiab ülesse ja muundab koheselt, kõik veel Maal viibivad tumedad energiad, ravib ebavõrdsuse, kustutab vaesuse ja toob külluse kogu inimkonnale. Kujutle, kuidas algab uus suur kosmiline tsükkel – Veevalaja ajastu, tuues endaga kaasa puhta särava Valguse, Armastuse ja Õnne kõikide olenditeni Maal.
  • Taju ja tunneta seda rahu ja suurt soojust enda sees ja enda ümber.
  • NAUDI.
  • Sa oled just osalenud mitte ainult iseenda aitamisel vaid kogu inimkonna ja selle planeedi aitamisel.

Mina tänan. 🙏🏻

Sinu Ra: Ma ♥️Namaste

https://youtu.be/6GKJoeiQ8b0

 


Leave a Reply