- Elulooja EluÜliKool -

Mis KOOL see on?


 

Tegelikult on see puhas Armastuse Akadeemia, sest Armastus on energia, mis meid juhatab ja täidab ja loob ja õpetab meid ennast usaldades tundma!
Nii nagu nimi ise ütleb, on tegemist Ülima ehk Next Level Kooliga, mille sisu ja tegevus põhinevad “Päris Elu” Praktiliste kogemuste ja järjest avanevate Kosmiliste teadmiste edasi jagamisega.

“PAY IT FORWARD!” ehk “JAGA EDASI!” on üks inimeseks kehastumise olemustest ning hoiab meid kaitstuna oma arengu teel.

Kes selles Koolis käivad, on oodatud, või oma kogemusi jagavad?

ELULOOJA ELUÜLIKOOL on mõeldud kõigile heasoovlikele ärkavatele Hing-olenditele, kes soovivad ennast oma keerulisel ärkamisteekonnal toetada ja samuti neile tulevastele kogukonna  ehk pereliikmetele, kellel on juba teistele oma kogemus-teadmisi edastada.

Esimene Kool ELUÜLIKOOLI all on Ülem-Preestrinna Ra: Ma ALKEEMIA Kool, mille alla mahuvad sealt leitavad erinevad klassid või osakonnad vms, mis iganes silte me neile tegevustele, mis meie kehastuse toimimiseks esmavajalikud on, panna tahame.

 

 

 

Eelnevast tulenevalt on üsna loomulik, et mingil hetkel avaneb ELUÜLIKOOLI alt vb järgmine KOOL, mõne teise pereliikme poolt juhituna, mis on samuti meie kõigi kõrgeimaks hüvanguks ning seotud kollektiivse arengu toetamiseks vajaliku info jagamisega.

Kui Sina armas lugeja teiselpool tunned, et sul on midagi väärtuslikku teiste ärkavate olenditega jagada, kuid väljund omal puudub, siis see ongi see hetk ja koht, kus sul on võimalik võtta ühendust Elulooja.ee kogukonna looja ja arendajaga.

 


Armastusega,
 Elulooja.ee  EluÜliKooli looja, RÕR Ülem Preestrinna, Kuninglik Tähesaadik Arcturuselt ehk Kosmiline Vana Hing ja Sinu “teejuht” selles Evolutsiooni Revolutsioonis,
Ra: Ma aka Katrin Suie
Namaste