Usaldus vs Ehmatus

Naer ja rõõm olgu su toas iga sinu tegevusega, kuna need on ju su oma tegevused… kui me neid ei naudi, siis miks neid üldse teha. Zadir.

Õppides mingit kunsti, me viime oma arusaamise kogu Universumi toimimises uuele tasemele. Alustades ükskõik mille uuega, nt. võitluskunstide õppimisega, leiad sa, et esimese löögi võid sa küll kiirelt selgeks õppida, aga selleks, et edasi liikuda, tuleb see esimene löök detailideni viia ja samas avastada, et me võime ehitada selle ühe löögi peale terve uue stiili, kui vaid tahame…ehk sellest ühest löögist võib saada kogu su elu. Kuid seda ainult juhul, kui sa oled valmis liikuma sügavuti.

“Jõgi võib teada, et tema lisa haru on kohe sisse tulemas, aga sellegipoolest ei muuda ta oma voolavust või suunda – vastupidi, ta voolab edasi ja usaldab emakest Gaiat, kes on loonud ühinemise kohas soodsad tingimused mõlemile, et jätkata koos, sest iga kõrval jooksev oja või teine jõgi ei liitu temaga, vaid täidavad mõlemad oma ülesannet.”

Joostes kokku oma elu projektiga – ülesandega – võib tekkida tõeline ehmatus… kuna me oleme harjunud 3D maailmas elama ja olema osa teiste plaanides ja projektides… Leides endast enda ja oma elu ülesande, tekib ärkamisega ehmatus, kuna nüüd liiguvad seni arusaamatud asjad järsku kokku – nagu puzzle läheb kokku… ja tekib vastustus ise looma hakata oma reaalsust – vaadata otsa sellele pildile ja imetleda seda loomingut.

Usalda – su Hing teab täpselt millise ülesande ta siia kehastudes on endale võtnud. Järgne sellele.

♥️

K&K

 


Leave a Reply